TRECI SVETSKI RAT !!!

Ne, ne, smijeh dobro utiče na mene :mrgreen:
Imali su Crnogorci i Hercegovci, što ti se svede na isto, jer su Hercegovci danas uglavnom Crnogorci...

Hahaha, imali su m u d a da zenama puknu samar ako odbiju da im operu noge i navuku im papuce i slicne stvari... Necu da gresim dusu, jeste da su oni prvi presli Tursku granicu u Balkasnim ratovima, jeste da su odmah stali na nasu stranu u Prvom Svetskom ratu, ali to je bio Nikola Petrovic, on i Njegos su bili ljudine, vidi se da su srbi...
 
Hahaha, imali su m u d a da zenama puknu samar ako odbiju da im operu noge i navuku im papuce i slicne stvari... Necu da gresim dusu, jeste da su oni prvi presli Tursku granicu u Balkasnim ratovima, jeste da su odmah stali na nasu stranu u Prvom Svetskom ratu, ali to je bio Nikola Petrovic, on i Njegos su bili ljudine, vidi se da su srbi...

Ratovali su Crnogorci, a ne Nikola i Njegoš... Dok ste vi bili pod Turskom i davali turskim pašama prinose sa istih, Crnogorci su se borili i ginuli za svoju slobodu.
 
A sto to mora da bude bitno?ja tamo nisam ni mogao skoro da odem.
Kad si ti bio tamo?A da.....pa to ima jos manje veze,bio si kod okupatora.....

Bio sam skoro... I utisak koji sam stekao je krajnje pozitivan... Gradi se kao nikad do sad, ako tako nastave, razviće se za veoma kratko vrijeme... Ljudi gostoljubivi, vole Crnogorce, policija kad vidi crnogorske tablice i isprave samo poželi srećan put
 
Bio sam skoro... I utisak koji sam stekao je krajnje pozitivan... Gradi se kao nikad do sad, ako tako nastave, razviće se za veoma kratko vrijeme... Ljudi gostoljubivi, vole Crnogorce, policija kad vidi crnogorske tablice i isprave samo poželi srećan put

Pa kad tu prolazi 1/3 trgovine svim i svacim,normalno da imaju para :confused:
I sta si sad upravo potvrdio? :lol:
 
moz' bit' a i ne mora da znaci :D

ja ne verujem u te gluposti baba vracara i sta ti ja znam al' u podsvesti znam znam da 3 svetski rat moze da izbije u svakom trenutku pre svega oko ovog drQanja Izraela-Irana al' posto znam da ne mogu nista da promenim necu da se opterecujem i boli me tuki

sta bude bice *** zivot ide dalje...
 

Back
Top