TRECI SVETSKI RAT !!!

Hahahaha...
Gde vi vidite da sam ja pokusao da zapocnem rat, ajde odma odgovorite gde vidite i gde vidite da ga prizeljkujem !? Je li ************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Neka ove zvezdice budu zamene za psovke !!!!

\csuyfabkdhjnfeazhsumxjgnvfiducknrslxhmz;oae,JDXIULGTVN CTKDLNXMSZJA;O,WEHM FNIBUDYGTNXDOIMZLEDHASIULXBNCUFXGSDNAZMKIS\

A OVE GLUPOSTI IZLIV BESA PREMA GLUPIM I SLEPIM OSOBAMA !


LOCK BREEEEEEEE !!!

ODMA !!!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Još samo da dođe Krstan Kovjenić, da se ti i on udružite, pa da bude veselo :hahaha::hahaha:
 
Opet zike diskriminises,favoriziras babu Vangu a Tarabice ko je.be jel? :mrgreen:

I nemoj molim te tako ima njih i zivih koji konja za trku imadu - Milan Tarot je jos ziv :D


P.S. Pa kako niko u ovoliko postova da spomene Kleopatru? :)

Nekako mi Vanga djeluje ubjedljivije... Mada, nije da podcjenjujem Tarabiće :mrgreen:
E, kad spomenu Milana Tarota, mislim da je on najubjedljiviji od svih... Što on kaže, tako će da bude :hahaha:
P.S. Ma kakva Kleopatra, to ona što je prešla u naprednjake?? Nema, kad se odrekla vojvode, nema ništa, njoj ne vjerujemo :mrgreen:
 

Back
Top