Trazim zenu za brak, samo uspesne (biznis, bankarstvo, advokatura, slobodne profesije)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uzmi bogatu zenu ba ce te jebee kao magarca,, navikle one da zive za njih a ljubav je za njih na splavu il u privatnom klubu gde se kresu po narudzbini.
Имаш погрешну слику.
Већина нас је емотивно здрава, али мање или више зрела.
И све то, и пример који си навео, и отворени бракови/односи су компензација за емотивну сигурност која већини над треба. Ту се жене и мушкарци не разликују много. Они ретки, који немају ту потребу, истински је немају, није им то само камуфлажа јер је грожђе кисело а они слаби да себи признају ту врсту неостварености, ни не улазе у бесмислене односе, не везују се.
Тако и жена, ма колико материјално независна била, и могла себи приуштити месо, задовољити тренутни хир, дубоко је несрећна свесна да је то купљено. Ништа не може надоместити нашу потребу да имамо мушкарца ком можемо пружити руку и жмурећи закорачити.
 
Имаш погрешну слику.
Већина нас је емотивно здрава, али мање или више зрела.
И све то, и пример који си навео, и отворени бракови/односи су компензација за емотивну сигурност која већини над треба. Ту се жене и мушкарци не разликују много. Они ретки, који немају ту потребу, истински је немају, није им то само камуфлажа јер је грожђе кисело а они слаби да себи признају ту врсту неостварености, ни не улазе у бесмислене односе, не везују се.
Тако и жена, ма колико материјално независна била, и могла себи приуштити месо, задовољити тренутни хир, дубоко је несрећна свесна да је то купљено. Ништа не може надоместити нашу потребу да имамо мушкарца ком можемо пружити руку и жмурећи закорачити.
Sad sam zbunjen,,ebes ga ako ista vise znam :lol:
 
i ja, prijatelju...gore kaže otvoreni brakovi traže kompenzaciju za emotivnu sigurnost, a zna se kakvi su otvoreni brakovi, a dole kaže i žena traži muškarca kome bi pružila ruku i žmureći zakoračila...nekako su te dve stvari meni totalno usprotne
a možda sam i pogrešno skapirao

Vidi,,Bogi je jedno jako inteligentno bice,,I Andjeo medju nama olosima I folirantima,,al sve je od osobe do osobe u vezi teme..
ne mozemo suditi iako ja sam to doziveo da vidim vise puta pa eo napisao..
puno brakoba je sjebo internet u globalu ili taj chat vurtualni dupli zivot moz se reci..puno ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top