Transferi u domaćem i inostranom fudbalu

ti bolje promeni pelene od tolikog smejanja *uuuu SORRY* 8)8) FOR ME :klap:

posto volis da bijes glavom ":dash:" ,ko nema u glavi ima u nogama i u rukama...


a za Ronalda me nista toliko ne interesuje ,Robinho je izjavio da nema nista od njegovog prelaska kao moguce zamene za ronalda i doplate tako da jedino ostaje opcija da ga kupe sa parama bez zamene igraca ,iskreno ne bi voleo ni to a neka bude sta bude

a za goleadu Ronalda ce se videti ali to je skoro sigurno ,pa kada je toliko igrac sto nesto ne uradi protiv jakih klubova nego je igracina sto protiv slabijih timova da po 2,3 gola pa je .... (Essien ga je spustio na zemlju posto covek misli da leti)


Hahahah kakav si ti moron....
"clap for me" :rotf::rotf::rotf::rotf:
pateticno

Klipane,

Da li je Ronaldo postigao gol u finalu lige sampiona?
Jeste .Da li je to jaka utakmica - Jeste
Ronaldo je postigao 8 golova na 11 utakmica u ligi sampiona - Da li se u ligi sampiona igraju jake utakmice - Da, igraju se jake utakmice.\
Da li je Premier liga Engleske jedna od najjacih u Evropi? Da, jeste. Koliko je ronaldo tu postigao golova? 34.
Ronaldo je 85' godiste i ovo mu je tek druga sezona na vrhunskom nivou a ti mu iz svoje sopstveene zlobe, neznanja i nemoci prognoziras kraj karijere. Decko se tek zahuktao i jedine dve stvari koje mogu da ga zaustave su povrede i njegov sopstveni ego.
Momak ima fantasticne predispozicije: visok, jak, brz, sa loptom moze sta hoce, ima sut, ima pas . . . meni je samo krivo sto ce vec sada biti proglasen za No 1 u svetu sto moze rezultirati da se ne trudi kao pre...ali buducnost ce pokazati da li je njegov ego veci od njega samog.

Prcis se da si neki poznavalac fudbala a poznajes fudbal koliko Dragan Markovic Palma klasicnu muziku.

U principu, mogo mi se nesto za tebe :whistling:
samo ne volim da vidim nagadjanje
koje se predstavlja kao neko znanje
mada
Ko ne zna a ne zna da ne zna - kloni ga se...



(Essien ga je spustio na zemlju posto covek misli da leti) - halo decko...Mancester je sampion evrope, ako nisi obavesten,,,
Ronaldo je dao prvi gol...nadskocivsi Essiena..
 
NIJE 25.svibanjska šala - europski viceprvak je zagrizao za Riječanina koji broji zadnje dane u Livornu nakon što je klub sa stadiona na kojem je Knežević debitirao za reprezentaciju ispao u drugu ligu.

Izvor koji donosi ovu bombu je nitko drugi do ugledna Gazzetta dello Sport, koja u tekstu o masovnom egzodusu sa Armando Picchija navodi da napadača Tavana traže Fiorentina i Livorno, golman Marco Amelia može birati između Palerma, Bayerna i Tottenhama, dok diffensorea Kneževića traži Chelsea!

Podsjetimo, za usluge braniča Livorna, od kojeg se očekuje da nakon odlaska Roberta Kovača postane stožerni igrač reprezentativne obrane, već se interesiraju Milan i Palermo, kao i moskovski Lokomotiv.
 
NARMER => FARMER
CLAP je bio zato sto si decko krenuo nesto da se dzarkas pa kada si ga primio ,SORRY .................

jeste on sve to uradio ,dao jedan gol (i bice najbolji igrac i ako ,ali mi je smesno sto ga svi dizu u nebesa ali to samo ljudi koji navijaju za taj klub za koji igra
RONALDINHa svi i dan danas pominju i ostale igrace koji su bili najaci u svoje vreme a za njega cisto sumnjam )jao a niko ga nije ni cuvao tako da nemoj da...
ako je tolika igracina neka to ponovi sledece sezone sto sigurno nece
on RONALDINHu nije ni do levog jajceta (R10 ce se vratiti skoro na staru majstorsku igru) , cinjenica je da je on cist SERONJA kao i ti i zato ga 80% publike mrzi na svim stadionima jer voli da izigrava nesto ,stace sirotan zeli da se ispoljava nije on kriv

i nemoj da mi se nesto kurtalises preko interneta jer o svakoj osobi vrlo lako mogu da se nadju odredjeni podaci i ostalo

ti sto gledas futbal 3,4 godine i predpostavljam da navijas za MAN.UN poslednje 2 sezone od kada su poceli da uzimaju trofeje u engleskoj i ove sezone ih usviralo u LIGI SAMPIONA mislis da si neki futbalski poznavalac i kozna sta vec

i nemoj da mi pominjes POLITIKU U SPORTU molim te ,ne gledam domace kanale zbog njih
moras ti jos da ucis i da rastes
 
NARMER => FARMER
CLAP je bio zato sto si decko krenuo nesto da se dzarkas pa kada si ga primio ,SORRY .................

jeste on sve to uradio ,dao jedan gol (i bice najbolji igrac i ako ,ali mi je smesno sto ga svi dizu u nebesa ali to samo ljudi koji navijaju za taj klub za koji igra
RONALDINHa svi i dan danas pominju i ostale igrace koji su bili najaci u svoje vreme a za njega cisto sumnjam )jao a niko ga nije ni cuvao tako da nemoj da...
ako je tolika igracina neka to ponovi sledece sezone sto sigurno nece
on RONALDINHu nije ni do levog jajceta (R10 ce se vratiti skoro na staru majstorsku igru) , cinjenica je da je on cist SERONJA kao i ti i zato ga 80% publike mrzi na svim stadionima jer voli da izigrava nesto ,stace sirotan zeli da se ispoljava nije on kriv

i nemoj da mi se nesto kurtalises preko interneta jer o svakoj osobi vrlo lako mogu da se nadju odredjeni podaci i ostalo

ti sto gledas futbal 3,4 godine i predpostavljam da navijas za MAN.UN poslednje 2 sezone od kada su poceli da uzimaju trofeje u engleskoj i ove sezone ih usviralo u LIGI SAMPIONA mislis da si neki futbalski poznavalac i kozna sta vec

i nemoj da mi pominjes POLITIKU U SPORTU molim te ,ne gledam domace kanale zbog njih
moras ti jos da ucis i da rastes

bla, bla, bla truc

CLAP je bilo zato sto si tako jadan da te niko nije pohvalio u poslednjih 9 (od tvojih 10 godina zivota) pa si krenuo da hvalis sam sebe kako bi boostovao svoj maleni, jadni ego...:super:

Ti si jedan ruznjikavi, duboko iskomplexirani decacic koji ne moze da vidi Ronaldove fudbalske kvalitete jer je zaslepljen mrznjom koja je proistekla iz komplexa fizickog izgleda. Zato ga i publika sirom sveta mrzi. Sad bih mogao da ti nabrojim 5 fudbalera koji su prepotentniji od Ronalda, ciji je ego dvostruko veci od Ronaldovog, ali njih publika ne mrzi u toj meri jer nisu lepuskasti i ne diraju njihove "muske" komplexe.
Izvini, ja fudbalera gledam tako sto pratim sta radi na terenu, a ne zanima me cime se bavi van njega.Niti me zanima kako covek izgleda, to je skroz efemerna stvar u fudbalu. Ronaldo je na terenu igrac kakvog bi svaki trener pozeleo u svom timu. Tu prestaje svaka diskusija.

Hajde sada, otpuzi u svoju jazbinu i ne izlazi dok se ne naucis gramatici i pravopisu.
ah da, i fudbalu
kurtalisati - znaci osloboditi se ratosiljati se neceg . . . cisto da znas ubuduce da ne koristis u istom kontextu kao ovde :
i nemoj da mi se nesto kurtalises preko interneta jer o svakoj osobi vrlo lako mogu da se nadju odredjeni podaci i ostalo

Prvo nauci da lajes, ako ti je vec to cilj, ovako samo kevces...
:bye: Komlexasu mali
 
Poslednja izmena:
FARMER jaoooo znas kako me pogadjas .... e sta ces
]
jeste lepota je znas kako bitna ajde ne kaki ,ti si cist primet nekog DERPE TIPA cim to si odmah pomenuo

pa kad je toliki lepotan sto nema neku OPASNU SNAJKU pored sebe , nego ide u Italiju i provodi se sa prostitutkama aaaa? *sto si ti tezak covek pa on "popularan" samo kod klikni u osnovnoj skoli i tako pojedinim DERPICIcima kao sto si ti ,,sssssss DAJTE VODE DA UGASIMO VATRU :-)))))

i nemoj da kakis o pravopisnim greskama i o pravopisu ,ti ces meni da kazes kako se sta pise ,bolje bi ti bilo da nahranis te krave tamo u pozadini ,jer se oseca tuga u tvom pisanju.....


necu vise dosta je bilo ......
tako da SORRY AGAIN

ZOP

dosta si danas dobijao po guzi tako da ti je vreme da ides na spavanje

i mislim da smo zavrsili sa diskusijom nas dvojica tako da BUY
 
Poslednja izmena:
FARMER jaoooo znas kako me pogadjas .... e sta ces
]
jeste lepota je znas kako bitna ajde ne kaki ,ti si cist primet nekog DERPE TIPA cim to si odmah pomenuo

pa kad je toliki lepotan sto nema neku OPASNU SNAJKU pored sebe , nego ide u Italiju i provodi se sa prostitutkama aaaa? *sto si ti tezak covek pa on "popularan" samo kod klikni u osnovnoj skoli i tako pojedinim DERPICIcima kao sto si ti ,,sssssss DAJTE VODE DA UGASIMO VATRU :-)))))

i nemoj da kakis o pravopisnim greskama i o pravopisu ,ti ces meni da kazes kako se sta pise ,bolje bi ti bilo da nahranis te krave tamo u pozadini ,jer se oseca tuga u tvom pisanju.....


necu vise dosta je bilo ......
tako da SORRY AGAIN

ZOP

dosta si danas dobijao po guzi tako da ti je vreme da ides na spavanje

i mislim da smo zavrsili sa diskusijom nas dvojica tako da BUY

:whistling:
 
BUY - na Engleskom :Kupovati

BYE - na Engleskom : Cao, otpozdrav

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:


greska u pisanju napisao sam kako se izgovara a ne kako se pise a nije toliko bitno ( "na engleskom" je trebalo ovako znaS,posto vidim da si kao neki "srbista")
bye je cao i pozdrav

poz Jackass =>ASS *predpostvaljam da ces i ovo traziti u recniku sta tacno znaci (visetruko znacenje :-))
 
Poslednja izmena:
UNITED NEARLY GOT HENRY - REPORT

Thierry Henry was reportedly on the verge of a move to Manchester United two weeks ago - but changed his mind after talks with Pep Guardiola.

The France striker had a disappointing first season at the Nou Camp following his £16million switch to Barcelona from Arsenal last summer.

The main reason for his poor form was being asked to play in an unfamiliar left-wing role by Barca coach Frank Rijkaard, who has since left the club after a trophyless season.

Guardiola has taken the reins at the Catalan giants, and is believed to have talked Henry out of a £10million switch to Old Trafford.

The Sunday Mirror quotes a source as saying: "Thierry was told by the new coach he didn't want him to leave, that he was going to be a big player for Barca next season and would have an important role to play for them.

"That reassured Thierry - but United were ready to buy him."

Samuel Eto'o and Ronaldinho are widely expected to leave Barca this summer, meaning Henry could become their first-choice striker.


Zamislite Mancester sa Anrijem!!! Jos bolje, zamislite utakmicu Mancester-Arsenal :)
 
UNITED NEARLY GOT HENRY - REPORT


Zamislite Mancester sa Anrijem!!! Jos bolje, zamislite utakmicu Mancester-Arsenal :)

Tesko mi je da zamislim da Henry istrci u dresu Mancestera protiv Arsenala...mada bih voleo videti Henry-a u Man Utd iako je mator.
Ako bi se vracao u Englesku mislim da bi njegov izbor bio ili povratak u Arsenal ili Chelsea.
Previse su Mancester i Arsenal bili rivali (i to bas kada je Henry predvodio navalu Arsenala) da bi on sebi dozvolio tako nesto. No, to je fudbal. Setimo se naprimer :

Luis Enrique - iz Real Madrida u Barcelonu
Ronaldo - Barca, Real, Inter, Milan ... covek bez fudbalske "casti"
Figo - Iz Barce u Real
Paul Ince - Man Utd - epizoda u Interu - Liverpool

Ali uvek sam drzao Henry-a za gospodina i cenim da ne bi uradio tako nesto, mada...ko zna ... money makes the world go round :wink:
 
Iskreno, ja sam mislio da bi Anri pre sam sebi odsekao mali prst nego zaigrao za ManUTD, ali ako je onaj clanak tacan Gvardiola ga je u zadnjem trenutku ubedio da ostane. Ipak mislim da je sve to jos jedna novinarska patka.

P.S. Vec zamisljam Runija kako besni na Anrija:"Pass the ball, ye goddamn French cheese-eating surrender monkey!" :lol:
 
bla, bla, bla truc

Ronaldove fudbalske kvalitete jer je zaslepljen mrznjom koja je proistekla iz komplexa fizickog izgleda. Zato ga i publika sirom sveta mrzi. Sad bih mogao da ti nabrojim 5 fudbalera koji su prepotentniji od Ronalda, ciji je ego dvostruko veci od Ronaldovog, ali njih publika ne mrzi u toj meri jer nisu lepuskasti i ne diraju njihove "muske" komplexe.
Izvini, ja fudbalera gledam tako sto pratim sta radi na terenu, a ne zanima me cime se bavi van njega.Niti me zanima kako covek izgleda, to je skroz efemerna stvar u fudbalu. Ronaldo je na terenu igrac kakvog bi svaki trener pozeleo u svom timu. Tu prestaje svaka diskusija.

Jeste jedan od ljepsih fudbalera i apsolutno je tacno da ga mnogi ne vole upravo zbog toga, da toga i nisu svjesni.Jeste da ponekad slaze neke face u smislu: "Pa ja sam najbolji sviraj mi faul sudija" ali svakako da bi ga svaki trener volio u timu, jer je pravi borac i zna uvijek sta ce s loptom uraditi + ljepuskast + uspjesan fudbaler = kompleksi mnogih muskaraca
 

Back
Top