Quantcast

Traktor na akumulator

pele27

Primećen član
Poruka
959
Da li neko zna gde se moze kupiti deciji traktor sa prikolicom na akumulator? Znate na sta mislim...ima da se kupe oni autici sa jednom papucicom za gas, na akumulator. E sad, mene zanima traktor...cuo sam da i toga ima, taman za dvoje dece, jedno vozi drugo u prikolicu... Zanima me da li neko zna gde to potraziti i koja je cena, naravno...A znam da nije jeftino...:roll:

Jary

Veoma poznat
Poruka
12.462
Da li neko zna gde se moze kupiti deciji traktor sa prikolicom na akumulator? Znate na sta mislim...ima da se kupe oni autici sa jednom papucicom za gas, na akumulator. E sad, mene zanima traktor...cuo sam da i toga ima, taman za dvoje dece, jedno vozi drugo u prikolicu... Zanima me da li neko zna gde to potraziti i koja je cena, naravno...A znam da nije jeftino...:roll:
A jel neki problem da napravis malu laku prikolicu i zakacis za auto vec koji ima da se kupi? mislim traktor bas ..hm.

inajdic

Aktivan član
Poruka
1.302
A sto ne pogledas u velikom kineskom trznom centru u Bg?Mi smo za dete narucili preko interneta dzip prosle godine i na kraju se ispostavilo da je odatle kad su nas zvali zbog porudzbenice:eek:ali uzeli smo i zadovoljni smo,ima i daljinski da upravljas dok je dete malo i ne zna samo da vozi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.