Trajna zabrana ulaza u Srbiju

Da li podrzavate zabranu ulaska u drzavu fasistima?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
357755199_1198583431542411_5444104198494960966_n.jpg



:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
nekada se ovaj nick hvalio da zivi u canada

to je zemlja poznata po nepostovanju ljudskih prava. i po strogoj kontroli useljenika, i jos strozoj proceduri dobijanja dokumenata

za razliuku od drzave srbije, koja kao nedomokratska ima vrlo mali broj lica kojima je uskracen ulazak.

po meni to treba sire primenjivati prema svima koji ne postuju drzavu i nase organe, istojiu, jezik, naciju i veru, plus odbijanje ulaska svim onima koji imaju pravosnazne presude u svojim drzavama
Nekad bilo danas se spominjalo.
Zadnjih par decenija uvozimo sve moguce degenerike. :lol:
Sto si veci degenerik, bolje su ti sanse … nesto na nivou Srbije.
 
ne treba nikome zabranjivati da uđe jer (ne znam šta su ta dvojica izjavili) jer oni su deo zavere protiv raje.. i taj svakodnevni šou program samo orobljava običnog čoveka.
nisu samo ta dvojica krivi, već i naši svi političari, koji nemaju moć odluke već su kao stendap komičari...lupaju gluposti po ceo dan a cilj je (još jednom) da se raja ne ostavi na miru jer će shvatiti da je u okovima
Politicari u Srbiji su cirkus, u punom smislu te reci.
 
*autorska tema*

Poznato je da sve zemlje iz nekih razloga imaju pravo i pojedine osobe stavljaju na crnu listi sa zabranom ulaza u drzavu.

Da li u vreme najnovijih vesti i zabrana za srpske muzicare, treba zabraniti ulaz u Srbiju Filipu Zoricicu (gradonacelniku Pule) i vinovniku najnovijeg incidenta Marku Pejnovicu, funkcioneru iz Splita.

Nisam ljubitelj te vrste muzike, ali zabranjivati muzicarima nastup zbog nacionalne pripadnosti je fasizam i te ljude tako treba i tretirati.

https://www.kurir.rs/stars/4127420/zabranjen-koncert-zeljka-samardzica-u-splitu

Pogledajte prilog 1311988 Pogledajte prilog 1311989
\mi
*autorska tema*

Poznato je da sve zemlje iz nekih razloga imaju pravo i pojedine osobe stavljaju na crnu listi sa zabranom ulaza u drzavu.

Da li u vreme najnovijih vesti i zabrana za srpske muzicare, treba zabraniti ulaz u Srbiju Filipu Zoricicu (gradonacelniku Pule) i vinovniku najnovijeg incidenta Marku Pejnovicu, funkcioneru iz Splita.

Nisam ljubitelj te vrste muzike, ali zabranjivati muzicarima nastup zbog nacionalne pripadnosti je fasizam i te ljude tako treba i tretirati.

https://www.kurir.rs/stars/4127420/zabranjen-koncert-zeljka-samardzica-u-splitu

Pogledajte prilog 1311988 Pogledajte prilog 1311989
Sa obzirom da smo neprijteljske drzave, nasi pevaci koji pevaju neprijateljima radi para treba da budu tretirani kao sljam.
Sa druge strane njihovi koji dolaze ovde iz istih razloga, treba da budu dobrodosli, jer pevaju nama njihovim neprijateljima
i zabavljaljaju nas.
 
Kad bi moglo Kebi i Željku Samardžiću trajno da se zabrani ulazak u Srbiju i nastupi/prikazivanja, na žalost, ja se tu ništa ne pitam.

Ваистину. Дошао у Врбас да пева за 13. јул (иначе на прославу Дана државности Црне Горе) опали нас олуја и град величине јајета... :dash:

Тај Жељко, не Кеба.
 

Back
Top