Trajna zabrana ulaza u Srbiju

Da li podrzavate zabranu ulaska u drzavu fasistima?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pula je bastion SDP-ovske levo-liberalne kulture, drndanja đoke na slike partizana, crvene zastave, kosmopolitizam i slično... Čak se mnogi ni ne identifikuju kao Hrvati. Takvi mrze narodnjake i u Srbiji, jer jbg narodnjaci pevaju o normalnim stvarima, ljubavi, zavičaju, autima, kurvama, ne zanima ih položaj afričkog naroda u Keniji i eksperimentalna kinematografija u Nemačkoj. Dakle, nije sukob Srba i Hrvata, nego woke kosmopolita protiv primitivnih rednecka.
A ti, razume se, vecito si na strani dziberske anticivilizacije.
 
Da se ne piše esej...

U SRH cajke nisu slušane. Slušali su ih jedino Srbi po vukoxebinama, dok Hrvati, gradski i seoski, te gradski Srbi nisu.

To je bio melos tursko-arapski, a izvođači, vidi se iz Yu kulture, Srbi i Muslimani, bez ijednog Hrvata. Mitar Mirić, Šaban Šaulić, Toma Zdravković, Halid Bešlić, Muharem Serbezovski, Lepa Lukić,...

Uglavnom pusto tursko, a dio je bio dosta regularan, a dio pak plačljivo kafanski ostavila me bla bla. Hašim Kučuk Hoki i kafansko kukanje.

Otišla si i odvela dete
Suzama sam lepio tapete.

Ne gledaj me predugo
Nismo jedno za drugo
Ne ruši mi dom
Ubio te grom!


Od 91. dolazi do primitivizacije, u RH ima 3 puta više ljudi bez osnovne škole.
Stara škola narodnjaka je zamijenjena nekim qrvama i sličnim bljezgarenjem tipa Mica Trofrtaljka i Ceca.

Tko to sluša?

Među Hrvatima, koliko znam, mlađi naraštaj slabije obrazovanih bez muzičkog ukusa. Nema veze s politikom, nego naobrazbom. Ti slušaju paralelno Thompsona i Cecu i ne vide razliku.

Ovi malo obrazovaniji slušaju rap (ne znam rap, gadi mi se), a rock i pop praktički jedino obrazovani. Od pjevne glazbe tipa Graše i Gibonija - obrazovaniji. Koji je srpski Grašo- ne znam.

Prije, u SFRJ, bilo je puno šlageraša (Ivo Robić, Ivica Šerfezi, Leo Martin, Miki Jevremović, Majda Sepe, Arsen Dedić, Mišo Kovač, Duško Jakšić, Zafir Hadžimanov, ..), kao i sastava, te rock-pop (od Indeksa do Dugmneta, Azre, Čorbe, ..).
 
*autorska tema*

Poznato je da sve zemlje iz nekih razloga imaju pravo i pojedine osobe stavljaju na crnu listi sa zabranom ulaza u drzavu.

Da li u vreme najnovijih vesti i zabrana za srpske muzicare, treba zabraniti ulaz u Srbiju Filipu Zoricicu (gradonacelniku Pule) i vinovniku najnovijeg incidenta Marku Pejnovicu, funkcioneru iz Splita.

Nisam ljubitelj te vrste muzike, ali zabranjivati muzicarima nastup zbog nacionalne pripadnosti je fasizam i te ljude tako treba i tretirati.

https://www.kurir.rs/stars/4127420/zabranjen-koncert-zeljka-samardzica-u-splitu

Pogledajte prilog 1311988 Pogledajte prilog 1311989
nekada se ovaj nick hvalio da zivi u canada

to je zemlja poznata po nepostovanju ljudskih prava. i po strogoj kontroli useljenika, i jos strozoj proceduri dobijanja dokumenata

za razliuku od drzave srbije, koja kao nedomokratska ima vrlo mali broj lica kojima je uskracen ulazak.

po meni to treba sire primenjivati prema svima koji ne postuju drzavu i nase organe, istojiu, jezik, naciju i veru, plus odbijanje ulaska svim onima koji imaju pravosnazne presude u svojim drzavama
 
Da li u vreme najnovijih vesti i zabrana za srpske muzicare, treba zabraniti ulaz u Srbiju Filipu Zoricicu
ne treba nikome zabranjivati da uđe jer (ne znam šta su ta dvojica izjavili) jer oni su deo zavere protiv raje.. i taj svakodnevni šou program samo orobljava običnog čoveka.
nisu samo ta dvojica krivi, već i naši svi političari, koji nemaju moć odluke već su kao stendap komičari...lupaju gluposti po ceo dan a cilj je (još jednom) da se raja ne ostavi na miru jer će shvatiti da je u okovima
 
Zašto se bavimo pojedincima? U Srbiji posluju hrvatske kompanije Agrokor, Atlantik grupa, Nekse grupa, Vindija, Laktalis grupa, MINDIV, Podravka, Lura, Magma, Pevec, Našice cement, M profi……

Сад си отворила основну тему, за колико пута је Србија мање суверена од НДХ2, када је неко у Србији под притиском споља и без реципроцитета пустио у Србију 4000 Хр фирми...
 
Činjenica je da postoji velika neravnoteža u međusobnim stranim ulaganjima. Prema podacima Agencije za privredne registre, 2020. godine registrovano je 1.039 kompanija u većinskom vlasništvu hrvatskih preduzeća i građana, a procene su da su hrvatske kompanije u Srbiju, inicijalno i kroz poslovanje, investirale oko 900 miliona evra. Podaci Centralnog registra obaveznog socijalnog osiguranja pokazuju da hrvatske kompanije u Srbiji zapošljavaju oko 10.000 radnika.

U Srbiji posluje veliki broj hrvatskih ćerki firmi i predstavništava, kao rezultat intenzivnijeg učešća hrvatskih preduzeća u privatizacionim procesima u Srbiji. To je rezultat strateškog pristupa države Hrvatske srpskom tržištu. Brojne hrvatske firme su se, intenzivnim učešćem u privatizaciji u Srbiji, pozicionirale na domacem tržištu posle 2000, uz snažnu podršku Hrvatske gospodarske komore.

SOA, док је био Санадер директор, 2003. г је донела план деловања, да је Србија стратешка држава за НДХ2. За пар година 4000 НДХ фирми је ординирало Србијом
 

Back
Top