Quantcast

Tottenham Hotspur FC

Jelenko Pomracina

Primećen član
Banovan
Poruka
504
Ne zna se ko se vise usrecio.....

kriza kod nas je pocela kada je Kapelo dobio otkaz i kad su ponudili hariju selektorsku palicu....
igraci nisu znali dal Hari ide il ostaje...Modric je rekao da ostaje u Tottenhamu ali prvo ceka dal ce Hari da ostane....
sad kad je stvar resena i kad ostaje, pobedjujemo sve tri do kraja i eto nas ponovo u Ligu Sampiona da ucimo ove male talijane kako se igra fudbal :D

Jelenko Pomracina

Primećen član
Banovan
Poruka
504
556258_256167281148546_245393072225967_472071_604832488_n.jpg

Jelenko Pomracina

Primećen član
Banovan
Poruka
504
nisam gledao utakmicu ali cuo sam da je kod rezultata 1-1 HAri rekao:
-Uozbiljite se momci, ajde da dodamo na 20% :D

posle je usledilo silovanje...
ja pa gledah Celzi - Njukastl...
nemam sport klub +...zbog jedan plus ne mogu utakmicu da odgledam serem se u njega...

miki7878

Zainteresovan član
Poruka
269
U nedelju gostujemo Vili. A njukastl docekuje Citi. Nadam se da Njukastl ne moze da dobije Citi, kolko god da dobro igraju. A mi posle danasnje igre, ako ponovimo mozemo dobiti i nadati se kiksu Arsenala protiv WBA.

Wojciech

Domaćin
Banovan
Poruka
3.629
1972 Tottenham-Milan 2:1...............Milan-Tottenham 1:1
2011 Milan-Tottenham 0:1................Tottenham-Milan 0:0

kad nas budete pobedili.....ako nas ikad u zivotu pobedite, cu da kazem da niste qraac od kluba....do tada moje misljenje ostaje...
Poredis Bunjevcevica koji nije igrao u Tottenham...koji je od 3 sezone 2 presedeo na klupu, sa Maldinija koji je legenda kluba...ko ja sad da poredim Emanuelsona sa Geretom Bejlom i time da stavim tacku na raspravu da je Tottenham bolji....

Na dobrom ste putu da drugi put u istoriji uđete među elitu...time ćete se izjednačiti sa Partizanom.

Čestitke!

Jelenko Pomracina

Primećen član
Banovan
Poruka
504
I 2 tekme vas čine većim klubom?

Pa pobedi i Barsu Hetafe, pa to ne znači da je Hetafe bolji i veći klub od Barse.

Možda i Partizan uđe u LŠ ove sezone, pa opet bude imao jedno više učešće od vas.:mrgreen:

Hetafe pobedi BArsu jednom od 100 nastupa...
a kada je pobedio Milan nas :)))
nesto ne mogu da se dosetim...
bilans pokazuje sledece:
4 utakmica...2 pobede za nas....2 remija....0 poraza

Wojciech

Domaćin
Banovan
Poruka
3.629
Squid brate pusti ih da se vesele, i ovako nemaju bas puno razloga za to......... pa otkud ti uopste volje da se prepires oko vrednosti milana i totenhema...ali stvarno...van svake pameti....

Da znaš da si u pravu...sramota je da jedan Milan (koji može samo sa Realom u Evropi da se poredi pa trofejima) poredim sa bilo kojim klubom iz Engleske, a pogotovo Totenhemom.

Jelenko Pomracina

Primećen član
Banovan
Poruka
504
tottenham___milannn.jpg

SQUIDE....vidi brate Krauc te pozdravlja :D

Kako vas nije sramota tako da se ponasate...to nam je hvala za sve sto smo uradili za vas...sto smo kao gest dobre volje, kao pomoc prijateljskom klubu, kao veci klub prema manjem....ustupili vama nasu vecitu rezervu Boatenga da vam bude glavni igrac na terenu...
i opet nas brukate....dokle ce vise muuda da nam crvene zbog vas....dokle :(

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.