TORTE: recepti, saveti, ideje...

pa mislila sam da malo ima onaj reljefasti dio, kao uzdignuto, posebnoa na ovoj zimskoj dekoriacij
a bijelu koju imama je neka stamenkovic koja nece nikako da mi se fino rastvori, evo upravo to pokusavam za ove zezancije na Miji da uradim i iscrtam, pa nikako, da poludimn
 
Evo za povratak da izbacim i koju sličicu. Neću da vas udavim, obećavam. :) Stavljaću samo po nekoliko sličica odjednom. :)

attachment.php


attachment.php


attachment.php
 

milka sa sjeckanom čokoladom i moskva sa bananama i malinama


bjela nugat


vanila i jagode želirane i banane


Zoja


vanila i jagode želirane i banane, čoko kremasta torta, fazon za kule sam se savjetovala sa Sonata torte sa FB, nije teško da se radi, samo treba vremena i vrmeena da se sve to pripremi


milka sa sjeckanom čokoladom


kinder


milka sa sjeckanom čokoladom


oba sprata su Zoja


milka sa sjeckanom čokoladom


milka sa sjeckanom čokoladom


Zoja
 
Poslednja izmena:
Samo mala inf, otkrila sam odlicnu belu cokoladu za dekorisanje Coko-lora... Odlicno se topi i super je za rad..Prodaje se kod mene u zdr.hrani i covek kaze da je posna..
Minice, daj neku sliku da vidim ima li to gdje kod nas? U zdravoj hrani u mom komsiluku je bas sve onako ZDRAVO, kada pitam imaju li neku obicnu cokoladu sem ove dijabeticarske, oni se cude, sta ce nam cokolada kada ima ovakvih, onakvih zezalica sa zitaricama, medom itd...
 

Back
Top