Quantcast

TORTE: recepti, saveti, ideje...

ema.m

Zainteresovan član
Poruka
208
evo i mene posle duzeg vremena
jedna za 18 rodj.
attachment.php

i jedna meni jako draga
attachment.php

vidjela je zena na internetu pa smo malo promjenile i iskombinovale

.Ljuba.

Zainteresovan član
Poruka
354
Zelim da se svima zahvalim na komentarima i lepim recima vec ce se oni prepoznati a sto se tice cokoladnih kugli postupak je vrlo lak,
naduvate balon vezete i po njemu sarate otopljenom cokoladom,kada zavrsite probusite ga i kroz mali otvor koji ste ostavili uzvucetega.
Ako treba da pojasnim tu sam !

ladyns

Aktivan član
Poruka
1.328
ja mislim da su najjednostavnije kala i ruza, dovoljno ti je jedan dan za susenje...ako imas onaj alat sa kuglicom na kraju predjes preko ivica latica ruze da se malo uvije ali ni ne mora bas...jedino ako ces spajati zicom u buket onda bolje da ti se susi dva dana da bude bas bas suvo zbog spajanja u buket

ToniDelijeSever

Aktivan član
Poruka
1.122
ja mislim da su najjednostavnije kala i ruza, dovoljno ti je jedan dan za susenje...ako imas onaj alat sa kuglicom na kraju predjes preko ivica latica ruze da se malo uvije ali ni ne mora bas...jedino ako ces spajati zicom u buket onda bolje da ti se susi dva dana da bude bas bas suvo zbog spajanja u buket

A jel mi i za kale treba alat, msm istanjuju li se i njoj krajevi??

ToniDelijeSever

Aktivan član
Poruka
1.122
Kale možeš da sečeš ako imaš sekač za srce. A krajeve možeš i da istanjiš čačkalicom, ako si vešta. Ja imam alat, pa ništa od cvetova ne umem da napravim. :( Samo poljsko cveće. :rotf:

Citala sam da je neko pisao da kale sece sekacem za srce, to bih mogla...samo ne znam za to tanjenje cackalicom...:confused:..A trebace mi jedno 15 ak srednje velicine, bez drski/....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.