Томислав Николић: Прво Косово па све остало

Види Нечисто_срце, можда ми нећемо доћи на власт, али за вас је то сасвим извесно. Нама се макар пружа шанса, а вама се то никада неће пружити, јер ћете се за цензус борити!

Ми имамо широк спектар могућности за коалиције па макар и са 5%. Вама дефинитивно нико неће пружити руку тако да се џабе цимате :rotf:
 
Aca ljigavac i onaj toma "veshtacki smeshak" ce da mi budu nesto.........ovom trebalo 40 godina da ga nauce da se smeje a ovaj samo kuka ko neka pic*ica...............bolje i onaj miki maus da mi bude predsednik nego ona volina od 2 metra sto se uvija ko' kishna glista i stalno cmizdri ko devojcica.

Јели Лука Караџић Љигавац!?
 
Умете ли ви да изнесете било какав нормалан аргумент против неког из СНС осим што их вређате. Част учеснику ДелНС, јер је изнео нешто што је Вучић 2006. године изјавио и није испуњено. То поштујем.
Али ви што критикујете реченицама да је неко "кишна глиса", "издајник", "љигавац", "псето" и слично, просто ми није јасно шта желите тиме да постигнете? Да ли вам је једини циљ да себе прикажете као да сте примитивци, јер изгледа уживате у томе, или је то већ неки психијатријски проблем, заиста ми није јасно.


Dellboy-011 ;) čisto zbog zapisnika, ali nisi promašio, ja te ne častim takvim epitetima kao tvoji bivši saborci.
 
Poslednja izmena:
Вујо, не палим, само схватам шта је реалност. Математика је егзактна наука
Обратити пажњу на 6:20
http://www.crtanifilmovi.net/cartoons/sofronije-crv-/ywqcbwZWGyw/
Два пута ништа је ништа! Чиста математика!:hahaha::rotf::hahaha:
Ми желимо да преузмемо одговорност и циљ нам је да владамо, а не да цео живот будемо критизери.
Ко још беше овако изјављивао!?:think:
 
Kosovo odavno nije u Srbiji, nek Tomislav grobar salje sebe i svoju decu na Kosovo a nas nek ostavi na miru da zivimo kako treba, uostalom svi kome se ide na Kosovo nek odjebu vec jednom na to Kosovo i ociste Srbiju od svog smrada, hvala.

Па 1915-1918 ни Београд није био у Србији па ником ништа, враћен је:)
Биће и Косово враћено, ниш` се ти мени не секирај и не тестериши:)
 
Kosovo odavno nije u Srbiji, nek Tomislav grobar salje sebe i svoju decu na Kosovo a nas nek ostavi na miru da zivimo kako treba, uostalom svi kome se ide na Kosovo nek odjebu vec jednom na to Kosovo i ociste Srbiju od svog smrada, hvala.

Kosovo je u Srbiji i mi smo tu,a ti bi hrvat mogao da zapalis u svoju hrvatsku.

:banovati:
 
Е он је био на конвенцији СНС.

pa sta ako je bio na konvenciji sns?
to sns-u da je neki kredibilitet? karadzicev brat?

taj covek iz ocaja kopa da spase brata, sto bih i ja radio na neki nican da sam na njegovom mestu.

ali da li je karadzicev brat isto sto i karadzic?

covece ona kreautra od jovanovica se baskari u vili, zna bre da nema ko da mu se suprotstvavi, tadic ga cuva sa svojom milicijom, niko mu nista ne sme, otvorio je karte i svima nam u lice kaze, ja sam gazda i to je to, ko mi sta moze.
to je situacija sad, to je direknta posledica raspada opozicije.

rade sta hoce i ne polazu racuna nikom, srbija je sa sve ziteljima njihovo vlasnistvo dok toma pravi konvencije a ovaj mladjani igra po pinku.
 
Вујо, морам признати да ти нисам разумео пост. Хајде ако можеш мало да појасниш

Samo repliciram na ono sto ti pises. Inace moje zapazanje oko cele price u vezi sa SNS-om.
Vidis stranka ti se nalazi u nezavidnoj poziciji ma koliko to izgledalo cudno. Jer, bez obzira kakvi rezultati na lokalu bili vi cete posto poto praviti koalicije sa DS-om. Takticki to je realan potez jer vi morate da se pozicionirate kao zasebna stranka ali je los potez jer saljete negativan signal onim manje nacionalno ostrascenim biracima koji ce glasati za vas i cine esenciju vaseg birackog tela, a iskljucivo u vama vide snagu koja je protiv trenutnog rezima. Ona tvrda desnica za koju se pretpostavlja da cini izmedju 10 i 15 odsto birackog tela sigurno nece glasati za vas ( inace ove podatke ne izmisljam vec su to spominjali i istaknuti prorezimski analiticari) vec ce glasati za SRS ili manjim delom za DSS.
Probacete da upakujete nekako DSS u paket na lokalu ali to je veliko pitanje jer se Kostunica nije oglasavao na vase pozive, sto je sa njegove strane takticki dobar potez kojim koliko-toliko cuva i ono malo birackog tela sto ima.Tako da vam ostaju solucije DS/SPS + LDP (koji najjace biracko telo ima upravo u Beogradu). Jasno je koliko je to lose i kako to vasi trenutni politicki protivnici mogu vesto iskoristiti.
 
Original postavio Нечисто_Срце
Ми имамо широк спектар могућности за коалиције па макар и са 5%. Вама дефинитивно нико неће пружити руку тако да се џабе цимате
......са ким!?:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Са свим честитим, поштеним и искреним родољубима и националистима!:amen:
 
Локални ниво нема везе са републичким, а видећемо како ће се правити те коалиције. О да, ми смо отворени за сарадњу на локалном нивоу и отворено кажемо да ћемо ако нам се укаже прилика на локалном нивоу улазити у коалиције са ДС ако наш општински одбор процени да је то добро.

to je ukratko to.
sta ima vise da se kaze
 

Back
Top