Toma Nikolic pobedio u Nisu?

Ma to je garant zato sto su ljudi glupi pa ne shvataju da je privatizacija smederevske zelezare super posao i da sad imaju super plate i da im se sad super zivi u gradu i da su uspeli u zivotu.

Elem, bio sam u Smederevu pre dva dana... tuga i jad. Grad prazan, kafici prazni, nigde nikog. Sablasno...

Hm, mozda su zbog velikih palta i US standarda svi otputovali na zimovanje? MA bice da je to. :lol:

i moj utisak je identican demokrate su donele totalnu bedu u Smederevo. Od firmi radi samo taj Sartid i Luka sve ostalo je u raspadu. Eto znam par momaka iz Smedereva koji rade kao obezbedjenje po beogradskim klubovima . Da u Smederevu ima posla oni svakako ne bi putovali svaki dan po sat vremena i radili po klubovima u bgu.
 
A tamo gde vladaju radiklai-NS:D

Grobar89222
Tadić 111968

To je rezultat i sa proslih predsednickih izboga.. nista se nije promenilo. Dzabe se radujes. Ustvari odlicno je i prosao Nikolic ako uzmemo probleme u obzir desavanja oko Maje i medijsko naduvavanje te price.

2004.

Tadic 54.9%
Nikolic 44%

2008. (izlaznost nacionalnih manjima - ogromna)

Tadic 54,75 %
Nikolic 43,63%
 
tuznije tuznije zato sto je taj deo zemlje totalno zapostavljen i opljackan a sve pare se ulazu u beograd ili novi sad.

Tacno,lova iz Vranja direktno ide u Novi Sad.:rolleyes: Da li su juznjaci nesto pokusali da ucine za sebe?Da li su trazili decantralizaciju?Pa kako da traze kada su navikli da slusaju tatu u Beogradu,ma ko to bio.Dok ih je Sloba ***** oni su kao pravi mazohisti prosto uzivali u tome.Zato je i kruzila ona sala za Leskovcane da su medicinski fenomeni jer kada im izvadis i veliki i mali mozak oni opet glasaju za SPS,danas za SRS.
 
i moj utisak je identican demokrate su donele totalnu bedu u Smederevo. Od firmi radi samo taj Sartid i Luka sve ostalo je u raspadu. Eto znam par momaka iz Smedereva koji rade kao obezbedjenje po beogradskim klubovima . Da u Smederevu ima posla oni svakako ne bi putovali svaki dan po sat vremena i radili po klubovima u bgu.

Ja sam u Smederevo izasao par puta pre 3-4 godine i provod je stvarno bio odlican. Em sto je bilo jeftino em sto je svako mesto bilo puno i veselo a nakon "uspesnih" demokratskih reformi i privatizacija grad je kao groblje. I takva je slika sa skoro apsolutno svim gradovima u Srbiji i konacno se to polako ali sigurno oseca i u Bgd.
 
Pa recimo prvo sam taj mentalitet i nacin razmisljanja.Dosta njih jos zivi u komunizmu ***.:rolleyes:


Morao bi da poznajes mnoooogo ljudi da bi tvrdio tako nesto! Voleo bih da chujem definiciju tog "mentaliteta", samo da nije ona prepevana 1000 puta- komplex nize vrednosti (zivot u manjem gradu). U kom smo to kosu?? A za komunizam- Nis je uvek bio prvi za promene, narocito u vreme Milosevica, tako da to govori dosta. Niko se od danasnjih poliitcara u vlasti nije oduzio Nisu za to sto su dobili podrsku i narod im vise ne veruje. I kako bi ?
 
Sto juznije, to tuznije.

Mislio i ja tako, dok me po Beogradu neke ugladjene firme sa renomeom nisu gadno zajebale za lovu. Kada sam se pojavio u finansijskoj inspekciji (za koju niko ziv ne zna gde je) i rekao da moram nesto da prijavim, odgovor je bio ,,Pa to ce da vidimo dal' mora da prijavis!" :evil:

Tako da moze ko hoce da se kiti tim demokratskim postenjem, ali ja kazem da u Srbiji nikada nisam video vise lopova nego danas i to sve ugladjena i fina gospoda.

Kad riba smrdi, smrdi od glave, a glava Srbije nije u Nisu.
 
Tadic je najubedljivije pobedio u Novom Pazaru, Tutinu i Sjenici:

Novi Pazar:
Tadic 40 hiljada
Toma 9 hiljada

Tutin:
Tadic 17,5 hiljada
Toma 736 glasova

Sjenica:
Tadic 12,5 hiljada
Toma 3 hiljade

Demographics 2002 census
Novi Pazar:
* Bosniaks = 75,593 (90.28%)
* Serbs = 7,599 (8.47%)
* Muslims by nationality = 1,599 (1.86%)
* Others.
Sjenica:
* Bosniaks (73.34%)
* Serbs (23.50%)
* Muslims by nationality (2.36%)
* Others.
Tutin:
# Bosniaks (94.23%)
# Serbs (4.32%)
# Muslims by nationality (0.74%)
 
cek i ja ovo ne razumem. kako toma pobedio tadica u smederevu a tamo privatizovana zelezara , ekstra plate i te fore?
Pa upravo zato sto su ekstra plate u Zelezari ovi ostali sto ne rade u njoj ljubomorni i zaviusni prema svojim imucnijim sugradjanima glasaju za Tomu jer ne moze 50 000 ljudi da radi u USSu , toga je bilo od kada je sveta i veka ,a da su plate dobre i da su iznad proseka to je cinjenica koja se ne moze osporiti.
 

Back
Top