Quantcast

Toma Nikolic pobedio u Nisu?

UbicaDecijegaLica

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.071
Pa potpuno logicno, sledeci na "udaru" je Nis, pa znaju ljudi ko je za "evro-atlantske" integracije po svaku cenu. ;) :P Ovi u NS su daleko od bilo kakve ugrozenosti, pa mogu sve da se drqaju i izglasavaju Cedu, Kandicku i Biserko bez bilo kakvog negativnog efekta po njih same :D

zvezdannn

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
441
Па сигурно када је Мађарима Тадић ПРОДАО територију Војводине ЗА ГЛАСОВЕ - и потписао да ће им дати ТЕРИТОРИЈАЛНУ АУТОНОМИЈУ !!!!!!!!!:twisted::twisted::twisted:
a objasni mi zasto je DSS u koaliciji sa tim DS-om i vlada zajedno sa njima ako DS prodaje madjarima srpsku teritoriju?

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.707
a objasni mi zasto je DSS u koaliciji sa tim DS-om i vlada zajedno sa njima ako DS prodaje madjarima srpsku teritoriju?
Колико сам ја успео да разумем цео тај циркус ЗБОГ НЕПРЕКИДНИХ ПРЕТЊИ И УЦЕНА ЗАПАДА. Па сети се шта су радиле битанге из Г17* и ДС-а када је Тома изабран за председника Парламента - сети се колико је и каквих претњи и НОТА из иностранства упућено Влади Србије. Једноставно Коштуница још увек не успева да се избави ИЗ КАНЏИ ЗАПАДНИХ СКОТОВА... надам се да ће то учинити сада уз помоћ Русије. А ако не учини - пропаДОСмо..............

Ved_Ran

Aktivan član
Poruka
1.160
cek i ja ovo ne razumem. kako toma pobedio tadica u smederevu a tamo privatizovana zelezara , ekstra plate i te fore?
Ma to je garant zato sto su ljudi glupi pa ne shvataju da je privatizacija smederevske zelezare super posao i da sad imaju super plate i da im se sad super zivi u gradu i da su uspeli u zivotu.

Elem, bio sam u Smederevu pre dva dana... tuga i jad. Grad prazan, kafici prazni, nigde nikog. Sablasno...

Hm, mozda su zbog velikih palta i US standarda svi otputovali na zimovanje? MA bice da je to. :lol:

nisliya

Iskusan
Poruka
6.510
Pa nece se siptari siriti na Suboticu i Budimpestu pre Nisa, tako da ove "gore" boli qita ko je predsednik Srbije i gde siptari shenluche :D sve dok njih ne diraju a oni se eUropski integrisu (koje dileje yebote pa to je smesno kojom se terminologijom oni grudvaju) LOL :D :P

Nisam skontao da mislis na TAJ udar! Stvarno ne znam kako ce to da izvedu, ako im padne na pamet, polomice zube ovde!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.