Tolkien fanovi, javite se!

Feanor the elf king:
Nisam bez razloga otvorio ovu diskusiju.Zivo me zanima sta vi u Srbiji mislite o Tolkinovim delima. Vidim niko nije raspolozen za diskusiju.Ja sam veliki fan i rado bih pricao sa svojim sunarodnicima o ovoj temi.Tamo nas Srbe ne razumeju toliko.Sa vama sam na istoj talasnoj duzini i moci cu da komuniciram bez smetnje.Ko god je zainteresovan za ovu temu neka se javi.Ne mora da bude o Gospodaru Prstenova nego i o svim tolkinovim delima i stavaralastvu uopste.Jedan od najzanimljivijih likova da se o njemu pocne diskusija je svakako Faramir.Pa onda javite se.Ja cekam.
Evo, da se i ja javim, mada bih rekla da svima vama u ovoj diskusiji mogu da budem bar neka starija tetka, a verovatno i mama. Gospodara prstenova sam chitala kad vecina vas josh nije znala shta su slova. Ne mogu sebe u ovim godinama da nazivam fanom bilo chega ili koga, ali razumem da vi to zaista jeste. Dakle, mislim da je sam Tolkin fenomen svoje vrste na nivou civilizacije. Bez obzira shto sam u zivotu prochitala mnoge klasike (samu nauchnu fantastiku nikada nisam volela, a epska fantastika je za mene bila otkrovenje) i imam jasno izgradjen ukus, Tolkin ima u mom zivotu i dushi posebno mesto. Usput, da li chitate Teri Pracheta? Pozdrav deci sa foruma o knjizevnosti.
 
Ma dorbro bitno da volis tolkiena sad sam se dopisivala sa nekom klinkom na chatu koje se predstavlja kao Arwen,a nikad nije citala knjigu i tu se nesto namece
JOJ STO SAM JOJ DALA NJENOG BOGA
Uff mozda sam malo bila i preterala ,ali moralo se da nauci sta valja!
Pazi klinku ona kao ima LOTR al joj smor da ga cita!!!
MRzim takve ljude kojima je tesko da uzmu knjigu u ruke!
 
Varda:
Ma dorbro bitno da volis tolkiena sad sam se dopisivala sa nekom klinkom na chatu koje se predstavlja kao Arwen,a nikad nije citala knjigu i tu se nesto namece
JOJ STO SAM JOJ DALA NJENOG BOGA
Uff mozda sam malo bila i preterala ,ali moralo se da nauci sta valja!
Pazi klinku ona kao ima LOTR al joj smor da ga cita!!!
MRzim takve ljude kojima je tesko da uzmu knjigu u ruke!
Ma razumem te potpuno, i ja sam jedva naterao sestru i to pod prisilom, a sada se ne odvaja od knjige... :D
 
Ma lepo je to sto se i dalje mlade generacije interesuju za najbolju knjigu ikad napisanu... Ali je zalosno sto mnogi misle da time sto ce odgledati film mogu shvatiti sta je ustvari gospodar prstenova...

Nego, jel' ima ovde nekog od 'stare ekipe' sa tolkien.co.yu (evo bas danas vidim da me izbacili iz 'liste glavonja'... doduse, nisam se pojavio tamo bar godinu dana :))...

Poz.
 
Feanor the elf king:
Huh, stara ekipa... Ja sam jedan od novijih s obzirom da sam se prijavio negde tek u maju ili junu... :D

Ma pricam ja o ekipi koja je i osnovala sajt, pravila neke zurkice i slicno... Od pre dobrih 2-3 godina, ako ne i vise... Ekipa sa kanala #gospodar_prstenova na nekom od servera gde je bio serbiancafe... Alexxxx, Iluvatar (dolazio ovde cak iz Amerike na okupljanja... doduse, i zbog nekih drugih stvari koje nisu bas za hvalu :lol:), Sauron, nasa striptizeta iz krcme (al' joj se ne mogu setiti nick-a... pitaj sauroncinu, mozda se on seca), random, moja malenkost (Sx) i ostali...

... A posle Sauroncina preuzeo sve hvale... Ma nabicemo ga na kolac... on je uvek pravio neke probleme :lol: :lol: :lol:

Ma ako... uzivajte... drago mi je da i novije generacije vole tolkien-a... Covek je stvarno bio genije...
 
Incognito:
Feanor the elf king:
Huh, stara ekipa... Ja sam jedan od novijih s obzirom da sam se prijavio negde tek u maju ili junu... :D

Ma pricam ja o ekipi koja je i osnovala sajt, pravila neke zurkice i slicno... Od pre dobrih 2-3 godina, ako ne i vise... Ekipa sa kanala #gospodar_prstenova na nekom od servera gde je bio *... Alexxxx, Iluvatar (dolazio ovde cak iz Amerike na okupljanja... doduse, i zbog nekih drugih stvari koje nisu bas za hvalu :lol:), Sauron, nasa striptizeta iz krcme (al' joj se ne mogu setiti nick-a... pitaj sauroncinu, mozda se on seca), random, moja malenkost (Sx) i ostali...

... A posle Sauroncina preuzeo sve hvale... Ma nabicemo ga na kolac... on je uvek pravio neke probleme :lol: :lol: :lol:

Ma ako... uzivajte... drago mi je da i novije generacije vole tolkien-a... Covek je stvarno bio genije...
He he, pa dobri ste... A ja mislio da je samo Sauron pravio sajt, pa reko svaka cast coveku... Ali ajde kada ti kazes da nije, da ti verujem na rec, covek stvarno preuzeo sve zasluge... :D
 
Pa on jeste generalno pravio sajt... ali mi smo pravili sadrzaj istog...

Ma sajta ne bi ni bilo da se nismo onako masovno okupili kod Alexxxx-e u gajbi jedne veceri, naroljali se kao stoke, i dosli do ideje da je to dobra ideja...

A onda se Sauron igrao, igrao... pa onda bio u vojsci, mi drzali konce da se ne ugasi sve... ali se ekipa rasturila, dosli novajlije...

No neka, vazno je da ima ko da postuje tolkina...

Poz.
 
Normalno da vidi i dobrodosao!

Nego ljudi ja sam presuslia sa satima paaaaaaaaa vas necu cuti neko vreme!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
To i treba sad za nekoliko nedelja da odem u Grcku na ekskurziju! :D
Tako da nadam se da cemo se cuti uskoro!
Samo da dodam da sam se i ja 1 nedavno prikljucila u forum tolkien.co.yu,doduse ne intenzivno kao ovde ali tu sam!!!
Sajt je genijalan SVE POHVALE!!!!
Sad zurim usla sam na onaj bloody telefonski internet koji se reklamira na tv-u a tu znam da te uvek oderu!!
Pozdrav svim Tolkien fanovima!!!!!!
 

Back
Top