Quantcast

Tolkien fanovi, javite se!

freewill

Zainteresovan član
Poruka
497
Feanor the elf king:
Nisam bez razloga otvorio ovu diskusiju.Zivo me zanima sta vi u Srbiji mislite o Tolkinovim delima. Vidim niko nije raspolozen za diskusiju.Ja sam veliki fan i rado bih pricao sa svojim sunarodnicima o ovoj temi.Tamo nas Srbe ne razumeju toliko.Sa vama sam na istoj talasnoj duzini i moci cu da komuniciram bez smetnje.Ko god je zainteresovan za ovu temu neka se javi.Ne mora da bude o Gospodaru Prstenova nego i o svim tolkinovim delima i stavaralastvu uopste.Jedan od najzanimljivijih likova da se o njemu pocne diskusija je svakako Faramir.Pa onda javite se.Ja cekam.

Sta mislis o Tolikinovoj knjizi Silmarilionu
pOzDrAv!

freewill

Zainteresovan član
Poruka
497
Bitno je to da je on sve to imao u glavi prijatelji, bitno je da je on tu sve video, na zalost tom njegovom knjigom objavljenoj posle njegove smrti se potvrdjuje ono pravilo, da velika dala velikih ljudi tek posle njihove smrti cenimo.
pOzDrAv Tollkin fanovi! :wink:

Varda

Zainteresovan član
Poruka
261
freewill:
Bitno je to da je on sve to imao u glavi prijatelji, bitno je da je on tu sve video, na zalost tom njegovom knjigom objavljenoj posle njegove smrti se potvrdjuje ono pravilo, da velika dala velikih ljudi tek posle njihove smrti cenimo.
pOzDrAv Tollkin fanovi! :wink:
Apsolutno,zato smo i tu zar ne da odamo pocast genijalnom coveku!!!Jer stvarno malo ljudi bi moglo da uradi sve sto je on uradio !!Srce smesi kad vidim toliko Tolkien tema i svaka na vrhu foruma
SAMO NAPRED People!!! :D

Varda

Zainteresovan član
Poruka
261
eee vidis daavno tamo nisam bila,mogla bih sad bas da odem,pogledacu bas za trejler!!!

Faenore racunam na tebe da ove nedelje odrzavas ove teme zive,jer ja sutra putujem i vracam se tek u nedelju!!
Aj me prijatno iznenadi pa kads se vratim da vidim nase teme na samom vrhu ok? :D

m.ACA.k

Početnik
Poruka
36
I tako dok s nestrpljenjem ocekujemo treci deo daj da ubijemo vreme...
Koja vam je najveca zamerka za dosadasnje delove gospodara (filmska verzija)
Moj spisak:
1. Naravno Faramir(trebao bi da predstavlja snagu u ljudima a ono.....)
2.Drugi deo nije ceo(bas su ga odsekli pogotovo kraj..)
3.Gde su Hvorni u bitci kod helmovog ponora...
4.Aragornov pad sa litice.
5.Mislim da su Sarumana predstavili kao previse privrzenog Sauronu( on je u stvari hteo sve da ih prevari..)

m.ACA.k

Početnik
Poruka
36
I tako dok s nestrpljenjem ocekujemo treci deo daj da ubijemo vreme...
Koja vam je najveca zamerka za dosadasnje delove gospodara (filmska verzija)
Moj spisak:
1. Naravno Faramir(trebao bi da predstavlja snagu u ljudima a ono.....)
2.Drugi deo nije ceo(bas su ga odsekli pogotovo kraj..)
3.Gde su Hvorni u bitci kod helmovog ponora...
4.Aragornov pad sa litice.
5.Mislim da su Sarumana predstavili kao previse privrzenog Sauronu( on je u stvari hteo sve da ih prevari..)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.