to pink or not to pink?

Naravno da je Pink imao dobre serije i filmove kada ima para na bacanje. Jedino što je valjalo (i još uvek valja) na toj TV je filmski program...
A što se tiče b92, definitivno je, po dužini trajanja reklama, nadmašio Pink, jbt, nema im kraja :x
 
A, uzgred, pare su zaradili spuštanjem kriterijuma i pokoravanjem trendovima, nije Pink izmislio narodnjake, ali su narodnjaci izmislili Pink... Pa, onda, tim parama kupuju još "trendova" i to precenjenih, sa američkog tržišta, uglavnom... Narod dobija šta narod ište.
Eto, ima televizija koje rade 100 godina, pa se još nisu odlučile da se "obogate šundom"...
Ali to je potpuno van teme, i ne želim da se palimo ovde, mogao bi neko da izgori :shock:
:wink:
 
ma daj sto vas to pogadja?svako zivi kako hoce?moje drustvo nije slisalo takvu muziku pa skoro da nikad i nisam dolazila u kontakt,prosto mi nije bilo zanimljivo ni da okrenem grand da se malo smejem.sto su neki radili.zabole me uvo,to je svet od ove lady a ne moj 8-)
 
Hehehe, ja prebacim na Palmu i umirem :lol: :lol: :lol:
Znam sve pesme napamet! :lol:

"Ništa, ništa, ispod nemam ništa.
Ne nosim veš, jer me samo steže...
Ništa, ništa, ispod nemam ništa...
Od tvoga daha moje butine se ježe!"
:shock:
Kako da odolim? :P
 
Moja štikla
> Jer još trava nije nikla
> Tamo gdje je stala moja štikla
> Dođi, dođi, hop, hop
> Hajde, pile moje
> Tika, taka, oko pola tri
> Štipnut ćeš me da se ne vidi
> Znam ja dobro takve kao ti
> Đavoli su tvoji kumovi
> Zvrc, zvrc, tražit ćeš moj broj
> Kuc, kuc, kucaj nekoj drugoj
> Sojčice, djevojčice, daj obuci
> čarapice
> Ojda da, ojda da, ojda da da
> Sssss seks
> Hop, hop, mrk, mrk
> Šic, šic, bježi nekoj drugoj
> Cupa, cupa, zumba, zumba
> Sijeno, slama, sir, salama
> Cikla nikla, cikla rikla
> Afrika paprika
> Zlatan prsten tanki brčići....
>
 
xpajamacax:
Moja štikla
> Jer još trava nije nikla
> Tamo gdje je stala moja štikla
> Dođi, dođi, hop, hop
> Hajde, pile moje
> Tika, taka, oko pola tri
> Štipnut ćeš me da se ne vidi
> Znam ja dobro takve kao ti
> Đavoli su tvoji kumovi
> Zvrc, zvrc, tražit ćeš moj broj
> Kuc, kuc, kucaj nekoj drugoj
> Sojčice, djevojčice, daj obuci
> čarapice
> Ojda da, ojda da, ojda da da
> Sssss seks
> Hop, hop, mrk, mrk
> Šic, šic, bježi nekoj drugoj
> Cupa, cupa, zumba, zumba
> Sijeno, slama, sir, salama
> Cikla nikla, cikla rikla
> Afrika paprika
> Zlatan prsten tanki brčići....
>
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
My high heel
Where the grass does not grow
My high heel just stood so
Come, come, hop, hop
Come on my chicken
Tic tac round half three
You'll pinch me where they can't see
I know well the likes of you
Devil's pals, and that's true
Ring, ring, You'll ask for my number
Knock, knock, go knocking to another
Sojcice, girlie, go wear Little socks
Ojda da, oj da da, oj da da da
Sssss sex Hop, hop, mrk, mrk
Yeah yes, yeah yes yes, yeah yes yes yes
Sssss sex Hop, hop, screw screw
Su, su, go to another
Whoopsy, Whoopsy, zumba, zumba
Hay, reed, cheese, salami red beet grew, red beet grew
Afrika paprika
Golden ring, thin moustache...
 
Ja uopste ne podrzavam taj pravac, niti me zanima ko je sta obukao i sl., mislim ima toliko stvari u zivotu koje su mi primamljivije, primarnije i interesantnije od tih stvari... Mislim, ne mogu da zamislim da bar neki djelic svog vremena provedem razmisljajuci i citajuci o tome ko je s kim sa estrade... Na kraju, i oni su ljudi kao i ostali, pa ni njih ne zanima sta sam ja obukla, itd.
 
tebi stvarno nije dobro?meni je ova tema bezvezna i bespotrebna.i glup mi je izraz pink kultura surprise surpriseto se cuje na svakom koraku,sto ne kazes novokomponovana ili slicno umesto da pokusavas da budes cool
opet to sa sluzbenim glasnikom je bio cist srkazam na tvoje pametovanje,e idi jos malo u skolu pa se vrati da pricamo


ne bi bilo lose da ponegde ubacis koji zarez, ili tacku barem. ovako mi je tesko da pratim tok tvojih misli.

tema je super a ne da nije bespotrebna nego je, po mom misljenju, jedna od najvaznijih kojom se mladi sirom srbije mogu baviti danas. u svakom slucaju, mnogo je bitnija od toga da li se leontina ugojila.

a moja glavna zamerka je to sto ja nikada u zivotu (pa ni na ovom forumu) nisam upotrebila izraz pink kultura. pre svega, jer ne smatram da te dve reci pripadaju u istoj recenici ako se pored njih ne nalazi nesto kao : nedostatak, nepostojanje ili bilo sta sto oznacava manjak necega.

izraz "novokompanovano" vise nema svrhe koristiti jer je ovo sto se vidi danas na ulici a pojave i nacin razmisljanja koji nas okruzuju su tu vec godinama (ako ne i decenijama). "novokompanovano" je sa stanovista duzine postojanja ljudske rase ili srpskog naroda ali ja to ne gledam iz te perspektive.
 
lady U:
ne bi bilo lose da ponegde ubacis koji zarez, ili tacku barem. ovako mi je tesko da pratim tok tvojih misli.

tema je super a ne da nije bespotrebna nego je, po mom misljenju, jedna od najvaznijih kojom se mladi sirom srbije mogu baviti danas. u svakom slucaju, mnogo je bitnija od toga da li se leontina ugojila.

a moja glavna zamerka je to sto ja nikada u zivotu (pa ni na ovom forumu) nisam upotrebila izraz pink kultura. pre svega, jer ne smatram da te dve reci pripadaju u istoj recenici ako se pored njih ne nalazi nesto kao : nedostatak, nepostojanje ili bilo sta sto oznacava manjak necega.

izraz "novokompanovano" vise nema svrhe koristiti jer je ovo sto se vidi danas na ulici a pojave i nacin razmisljanja koji nas okruzuju su tu vec godinama (ako ne i decenijama). "novokompanovano" je sa stanovista duzine postojanja ljudske rase ili srpskog naroda ali ja to ne gledam iz te perspektive.
zarez nemam obicaj da koristim jer se razume i na forumu mi nije stalo da ostavim pravopisni utisak:p
drago mi je da si ukapirala da sa mnom mozes ssamo civilizovano da komuniciras inace ti tema ode pod kljuc:lol:
mene ta tema nikako ne pogadja cak ni dok sam zivela u srbiji nisam se ganjala sa tim ljudima,nisu bili deo mog zivota,jednostavno okrenem kanal ili izadjem na neko drugo mesto.mislim da svako treba da bira za sebe i da ga ne muce previse drugi.to da li se leontina ugojila shvatices ako udjes malo dublje u problem,da me zanima ja bih to znala odavno a moja reakcija je bila cisto zezanje.ali ljudi koje to zanima ne zele da nista drugo do da utese sebe sto su neuspesni i to je vrlo ljudski.ako razumes sta hocu da kazem;)
poz i svako dobro:D
 
Sta fali? Mislim, nije obavezno. Cak i kada bi naterala sve te likove koji vole Pink da gledaju dokumentarce na Studiju B, oni bi zadremali ispred ekrana. Nemam TV al' kad odem negde u posetu naravno da gledam, zato sto je zanimljivo. Kapiram da je onima koji se dive pevaljkama i estradi zanimljivo kao sto je meni zanimljivo da blejim u npr. Igi Popa: volim to (muziku) i nikad mi nije dosta. A meni je Pink zanimljiv zato sto nijedna moja prijateljica niti bilo ko sa kim dolazim u kontakt nema tolike zube, tolike noge, tolike grudi, ne nosi takvu garderobu i nema takav akcEnat. Cirkus, jednom recju. To postoji na svim drugim televizijama - pogledaj Italijane, Spance, Arape ili Turke... Severnjaci imaju svoje perverzije. Stvar ukusa - to je sve.
 

Back
Top