Tko je ŽENA iz otkrivenja koja u porodjajnim mukama radja?

A je li ovo laz da je Ilija vec bio?

Pa ne tvrdim ja ništa samo ti kažem što piše u otkrivenju koje moći imaju ta dvojica..
Očito imaju moć kontrole na elementima prirode..

No što se tiče Otrkivenja moguće da se radi o rasvjetljavanju misterije iz prošlih doba jer sama riječ OTKRIVENJE znači otkriva skriveno a budučnost da je u pitanju ta riječ ne bi imala smisla jer budučnost nije skrivena kad nije se ni zdesila..
 
"Ali vam kazem da je i Ilija dosao i ucinise s njim sta htjedose kao sto je pisano za njega"... Dakle, u pitanju je veznik "i" a ne "vec" a onda koristi sadasnje vrijeme zato sto se prebacio u buducnost i prica kao da gleda sta se desava. Prije ovog citata kaze: "Ilija CE doci najpre i urediti sve..."

Tvoji muckarosi i manipulatori meni ne mogu slagati. Evo to original tekst Markovog Jevandjelja na grckom:

11 καὶ ἐπηρώτων αὐτὸν λέγοντες, ὅτι λέγουσιν οἱ γραμματεῖς ὅτι Ἠλίαν δεῖ ἐλθεῖν πρῶτον. 12 ὁ δὲ ἀποκριθεὶς εἶπεν αὐτοῖς· Ἠλίας μὲν ἐλθὼν πρῶτον ἀποκαθιστᾷ πάντα· καὶ πῶς γέγραπται ἐπὶ τὸν υἱὸν τοῦ ἀνθρώπου ἵνα πολλὰ πάθῃ καὶ ἐξουδενωθῇ; 13 ἀλλὰ λέγω ὑμῖν ὅτι καὶ Ἠλίας ἐλήλυθε, καὶ ἐποίησαν αὐτῷ ὅσα ἠθέλησαν, καθὼς γέγραπται ἐπ' αὐτόν.

Engleski prevod:

11 And they asked him, saying, Why say the scribes that Elias must first come? 12 And he answered and told them, Elias verily cometh first, and restoreth all things; and how it is written of the Son of man, that he must suffer many things, and be set at nought. 13 But I say unto you, That Elias is indeed come, and they have done unto him whatsoever they listed, as it is written of him

Srbski prevod:

11 I pitahu Ga govoreći: Kako govore književnici da Ilija treba najpre da dođe?
12 A On odgovarajući reče im: Ilija će doći najpre, i urediti sve; ali i Sin čovečji treba da mnogo postrada i da se ponizi, kao što je pisano.
13 Ali vam kažem da je i Ilija došao i učiniše s njim šta htedoše kao što je pisano za njega.

Dakle je VEC dosao, ispunjeno prorocanstvo!m Evo to isto kod Matije:
I zapitaše Ga učenici Njegovi govoreći: Zašto dakle književnici kažu da Ilija najpre treba da dođe?
11 A Isus odgovarajući reče im: Ilija će doći najpre i urediti sve.
12 Ali vam kažem da je Ilija već došao, i ne poznaše ga; nego učiniše s njime šta hteše: tako i Sin čovečiji treba da postrada od njih.

Hristovo jevandjelje je istina od Istine, "Jovanovo otkrivenje" je laz, djavolja mucka.
 
Poslednja izmena:
Jest, kad ti kazes! :klap:

Isto tako kako ti kažeš da je Otrkivenje mućka samo je razlika što ja kažem da je djelomice mućka evanđelje no tebi je sve crno i bjelo kao po običaju.

I gledaj malo logički ako je dopušteno da u bibliju uđe mućka kako ti kažeš zašto onda bi drugo bilo zaštićeno od mučki???

No kažem jednostavno je kad briješ crno bjelo tu nema komplikacija udri generalno i amen i glava u pjesak.
 
Isto tako kako ti kažeš da je Otrkivenje mućka samo je razlika što ja kažem da je djelomice mućka evanđelje no tebi je sve crno i bjelo kao po običaju.

I gledaj malo logički ako je dopušteno da u bibliju uđe mućka kako ti kažeš zašto onda bi drugo bilo zaštićeno od mučki???

No kažem jednostavno je kad briješ crno bjelo tu nema komplikacija udri generalno i amen i glava u pjesak.

Lazno Jovanovo otkrivenje mucka je zato sto je u Bibliju Pravoslavne Crkve uslo tek u 5. vijeku i zato sto je pisano poslije Pavlovih rijeci upozorenja da se po cijenu anateme ne prihvata nikakvo novo jevandjelje makar ga pisao (donio) andjeo svjetla. Eto vidis: to Jovanovo otkrivenje upravo diktirao neki andjeo.
Sirijska Biblija ne sadrzi Jovanovo otkrivenje.
 
Lazno Jovanovo otkrivenje mucka je zato sto je u Bibliju Pravoslavne Crkve uslo tek u 5. vijeku i zato sto je pisano poslije Pavlovih rijeci upozorenja da se po cijenu anateme ne prihvata nikakvo novo jevandjelje makar ga pisao (donio) andjeo svjetla. Eto vidis: to Jovanovo otkrivenje upravo diktirao neki andjeo.
Sirijska Biblija ne sadrzi Jovanovo otkrivenje.

A evanđelja kakva sad imamo pred nama 4 kanonska su utvrđena u 4st..
Prije 4 st imamo fragmente sačuvane s kojima možeš da znašt što sastaviš malo jedno džepno izdanje evanđelja od 15 stranica...

A što se tiče Andjela nije li se Andjel i Mariji ukazao???
Ili je taj po deafultu pravi a onaj krivi u Otkrivenju??
Labavi su ti konstrukti.-
Ostaje ti samo vjerovati jer nije ti pametno na takav način argumentirati.svaka čast da kažeš ja vjerujem da je tako no ti uvjeravaš druge racionalizirajuči ..
 
Andjeo koji se javio Bogorodici ima svoje ime pod kojim je poznat jos od starozavjetnih proroka. Andjeo iz Jovanovog otkrivenja nema imena, a ime samo lopov krije.

Ja sam hriscanin i u Hristovo jevandjelje iskreno vjerujem. U Jovanovo otkrivenje ne vjerujem jer ga kazuje nepoznati andjeo, a Hristos je pred vasnesenje rekao svojim ucenicima da ce im poslati Svetog Duha koji ce im kazati sta ce biti unaprijed. Nije ni jednom rijecju pomenuo da ce im poslati nekog andjela sa imenom, niti nekog bezimenog andjela. Andjelima se ne vjeruje, Hristu se vjeruje.
 
Poslednja izmena:
Andjeo koji se javio Bogorodici ima svoje ime pod kojim je poznat jos od starozavjetnih proroka. Andjeo iz Jovanovog otkrivenja nema imena, a ime samo lopov krije.

Ja sam hriscanin i u Hristovo jevandjelje iskreno vjerujem.

Ni Danijelu se nije predstavio anđeo imenom uopće...
Nije ni Jakovu nije ni Mojsiju..

Nije ni Petru u djelima apostolskim ,,,,
Nije ni Ananiji ...

Je li sve to onda FEJK???
 

Back
Top