Tinejdžeri i svinjski grip

Ovu temu otvaram samo da bih razvila svest medju tinejdžerima o ovoj vrsti virusa,virus nema nikakve veze sa svinjama,napravljen je u laboratoriji.
Da bi se zastitili od virusa moramo da pojacamo mere licne higijene i da izbegavamo grljenje, rukovanje i ljubljenje sa drugim osobama.Poželjno je vakcinisati se.

Izvinjavam se sto smaram ali moramo biti odgovorni za svoje zdravlje


Da li se plasite virusa? Da li ste se vakcinisali?Sta mislite zasto je virus napravljen?

p.s. Molim moderatore da ne zakljucavaju temu

Ma virus ko virus...još malo pa će i konjski....:hahaha1:
 
Koji klinac da se plašim?
Od nečeg moram umreti,pobogu :confused:
a pre neki dan ja u prevozu stojim na jednoj nozi,glava mi u pazuhu nekog čoveka,i setih se onog epidemiologa sa glupavim upozorenjima o odstojanju od 2m...:roll:
ako biste baš da držite odstojanje,moj vam je savet da kupite žutog ljigavca,ako te stvari još postoji,pa stavite da viri iz nosa.Ima svi da se razbeže.
 
Ljudi, kad se tek registrujete, onda idete i na vama zanimljivim temama ostavlljate komentare.
Ako su vaši komentari dobri, vjerovatno ćete biti zapaženi od nekoga na forumu.
Ako otvarate ovako usrane teme da bi bili zapaženi, možete samo da završite na nečijoj crnoj listi.
Prema tome, ako vam se već otvara tema, smislite nešto drugo, i nema potrebe da svaki novi korisnik nam otkriva novi način otvaranja česme i tople vode.

alo bre ovo nije usrana tema umrece milioni ljudi od te bolesti,luli je htela da malo i mi,tinejdzeri razmisljamo o tome.Sad da odgovorim na temu .. .. . luki pricale smo o tome i zakljucile da je virus napravljen namerno msm da su ga pustili iz laboratorije namerno nisam se vakcinisala ali sigurno hocu i ti ces sa mnom .. .a tebi limunko ako se ne svidja tema nemoj ni da je gledas a nznm mozda si i ljubomoran sto se ti nisi setio da otvoris ovako dobru temu . .. .. .
 
Imaš maksimalno 15 godina, te ne bih nastavljao dalju raspravu sa tobom.
Dobar vam zaključak da je stvoren virus... topla voda part 2.
A zašto? Imate ideje o tome? Koji je još virus stvoren? Gdje se virusi testiraju? Ne može tek tako neispitan da se pusti.
Imaš odgovore? Volio bih da znam...
Ja ih imam već.
 
Ovu temu otvaram samo da bih razvila svest medju tinejdžerima o ovoj vrsti virusa,virus nema nikakve veze sa svinjama,napravljen je u laboratoriji.
Da bi se zastitili od virusa moramo da pojacamo mere licne higijene i da izbegavamo grljenje, rukovanje i ljubljenje sa drugim osobama.Poželjno je vakcinisati se.
Da li se plasite virusa? Da li ste se vakcinisali?Sta mislite zasto je virus napravljen?

1. ne plašim se virusa i boli me uvo (da ne kažem nešto nepristojno)....
2. Nisam i neću!
3. Da bi privukao medijsku pažnju, eventualno da bi farmaceutske kuće zaradile...
Jedu oni malo govna, isto je bilo i sa onim ptičijim gripom... Nervirate me bre i vi kobajagi zabrinuti, i ona reklama na tv-u!
4. Grljenje, ljubljenje, i rukovanje sa drugim osobama izbegavaj ti, ako misliš da će ti to pomoći! I da naravno, kupi masku :P
 
Imaš maksimalno 15 godina, te ne bih nastavljao dalju raspravu sa tobom.
Dobar vam zaključak da je stvoren virus... topla voda part 2.
A zašto? Imate ideje o tome? Koji je još virus stvoren? Gdje se virusi testiraju? Ne može tek tako neispitan da se pusti.
Imaš odgovore? Volio bih da znam...
Ja ih imam već.

pa luli si stavio na crnu listu a i ona ima 14 tako da . . . .svadjas se sa klinkama. . . virus je pusten da bi se videlo kako ce ljudi da reaguju na njega to sto ti nemas pojma sta da ti radim msm sve okrecete na salu i zajebavate se na racun ove veoma opasne bolesti . . . .naravno da imamo odgovore!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top