Tinejdžeri i svinjski grip

pa da, ja savetujem i da izbegavate sex u svim oblicim,a putovanje javnim prevozom, sedenje u zatvorenom itd.

naravno napravili su ga zli ameri da skrenu pažnju sa seke

a kolko kapiram virus je ko i obiičan grip, ništa strašno


najjače je što nas na rts uče da kijamo u maramicu i da je bacimo posle (što se inače ne radi)


veselo...
 
To je trik,ko je normalan nece se vakcinistati jer ko zna koje sranje su strpali u vakcinu! Mozda neku jos goru kugu od gripa,a ako je tako bezopasan grip sto je onoliko ljudi pocrkalo? Inace prica je prenapumpana da bi se izazvala panika kod ljudi i da bi sto vise ljudi uzelo vakcinu! Ne bojim se gripa,cak ebe mi se za njega verujem u lekovitu moc rakije i belog luka i ja sam se za zimu obezbedio!
 
Ovu temu otvaram samo da bih razvila svest medju tinejdžerima o ovoj vrsti virusa,virus nema nikakve veze sa svinjama,napravljen je u laboratoriji.
Da bi se zastitili od virusa moramo da pojacamo mere licne higijene i da izbegavamo grljenje, rukovanje i ljubljenje sa drugim osobama.Poželjno je vakcinisati se.

Izvinjavam se sto smaram ali moramo biti odgovorni za svoje zdravlje


Da li se plasite virusa? Da li ste se vakcinisali?Sta mislite zasto je virus napravljen?

p.s. Molim moderatore da ne zakljucavaju temu

:roll:
Reko kad koristim ovaj smajliji, ali izgleda da ljudska glupost nema granica.

Kad sam videla temu, pomislih, opet nešto kao one Kreptove zajebancije
kad ono, ova mrtva ozbiljna:confused:
 
Ovu temu otvaram samo da bih razvila svest medju tinejdžerima o ovoj vrsti virusa,virus nema nikakve veze sa svinjama,napravljen je u laboratoriji.
Da bi se zastitili od virusa moramo da pojacamo mere licne higijene i da izbegavamo grljenje, rukovanje i ljubljenje sa drugim osobama.Poželjno je vakcinisati se.

Izvinjavam se sto smaram ali moramo biti odgovorni za svoje zdravlje


Da li se plasite virusa? Da li ste se vakcinisali?Sta mislite zasto je virus napravljen?

p.s. Molim moderatore da ne zakljucavaju temu

Virusa, NE... Vakcinisan, NE... Da bi neko tamo profitirao...
Respect, pozdrav, mir...
 
Ovu temu otvaram samo da bih razvila svest medju tinejdžerima o ovoj vrsti virusa,virus nema nikakve veze sa svinjama,napravljen je u laboratoriji.
Da bi se zastitili od virusa moramo da pojacamo mere licne higijene i da izbegavamo grljenje, rukovanje i ljubljenje sa drugim osobama.Poželjno je vakcinisati se.

Izvinjavam se sto smaram ali moramo biti odgovorni za svoje zdravlje


Da li se plasite virusa? Da li ste se vakcinisali?Sta mislite zasto je virus napravljen?

p.s. Molim moderatore da ne zakljucavaju temu

Svinje napravile virus u laboratoriji? Mora da im je pomogao Dexter...:think:

Ni mama ne sme da me poljubi pred spavanje?:sad2: Odoh da se ubijem:rida:

Da li se plasim svinjskog gripa?!? Neka naleti!:mafijas:
 
U BG-u je mozda samo desetak njih zarazeno, jos niko nije umro.

Inace, neki covek iz vojske kaze da amerikanci namerno prave te viruse(za vecinu su oni krivi) da bi se progurali na trzistu. Tako nesto slicno je rekao, ne secam se tacno... Mislim da je bio u pravu.
 
U BG-u je mozda samo desetak njih zarazeno, jos niko nije umro.

Inace, neki covek iz vojske kaze da amerikanci namerno prave te viruse(za vecinu su oni krivi) da bi se progurali na trzistu. Tako nesto slicno je rekao, ne secam se tacno... Mislim da je bio u pravu.

Uh, dzukci.

Pa moraju i oni od neceg da zive, jadni, ubi ih ekonomska kriza...steta sto ih niko ne bombarduje.
 

Back
Top