Тинејџери и FIFA World Cup

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ono... :) žao je što su dali gol nakon greške sudije (propustio je da dosudi očigledan korner za holanđane), ali su bili za nijansu bolji, pogotovo u II poluvremenu. Robben nije normalan koliko dobro igra, Van Bommel mi je bio najsimpatičniji, zaista napraviti onoliko oštrih startova i biti toliko iritantan (a da Heitinga dobije crveni karton), to mislim može još samo Đenaro Gatuzo. što se Torresa tiče, ja ne znam kakva je ono pigmentacija na licu, a i ne interesuje me. Očajno je suđenje bilo na prvenstvu, 'ajd' postizanje golova iz ofsajda (Argentina - Meksiko), pa da ne vidi da je lopta bila najmanje metar u golu (Engleska-Nemačka) ali da toliko smetaju u samoj igri, to je strašno.
 
Пукао ми је тикет (зато што Шпанци нису победили у регуларном делу) и ужасно сам бесан. Рамосе, цркни. И Виља исто.

hahah :lol:
moj ortak je dao dva soma na nemačku pre par dana (a i to je teško, ybt, igraju protiv urugvaja, a kvota je 1.73.) ali dobro, on ionako retko igra. a kad je urugvaj poveo htela srčka da ga strefi.
 
Evo ovako...

U finale sam usao kao neutralan posmatrac.J.bg, posle ispadanja Srbije, navijao sam samo za Brazilce, pa kad su i oni ispali, bilo mi svejedno.Elem, videvsi da Holandjani nece prezati niodcega kako bi dosli do pehara(kung-fu i ostale opasne reci), stao sam na stranu Spanaca.I bas mi je merak sto sudija nije dosudio onaj korner za Holandjane i bas mi je milo sto su izgledali utupeno posle dodele medalja.

Viva Espana!
 
dal si luda
izgleda očajno
rošava usahlo i kratavo
baš smo komentarisali noćas
budi ljubomoran
pre je bio rosav,i imao je gadnu frizuru,a sad je kao bombon:kiss:
kad je pao,mukica moja,nisam mogla da se suzdrzim od <ljubi teta da prodje> komentara


što se Torresa tiče, ja ne znam kakva je ono pigmentacija na licu, a i ne interesuje me.
sta ces,razliciti krugovi itneresovanja:lol::rumenka:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top