Тинејџери и FIFA World Cup

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opet širiš defetizam....:mrgreen:

OK neću više...:per:
Jebaćemo švabe...
NAVIJACI_srbija_australianopen33_afp.jpg
 
ocajno smo igrali, ceo tim osim lazovica i jovanovic je bio onako
pantelic je bio ocajan, a kao imao je dobru sezonu u ajaxu
nije pantelic toliko kriv, koliko antic koji ga nije izbacio iz igre posle prvog poluvremena
kamo srece da je lazovic bio od pocetka u igri

valjda cemo imat vise srece i mozga vs nemacke
 
u principu me zabole za SP
gledam malo cisto informativno
a sta covek da radi u 14 i 16 na ovo vreme
ko sto sam reko odigracemo 3 utamice i spakovati se
sto je i logicno
jer sve su jaki igraci bar prva postva
koji rzmisljaju o sovim angazmanima klubovima i honorarima
i zabole ih da se trose na SP
od kog nemaju nista
niti postoji ovde taj nacionalni duh i euforija
samo na papiru i lazno
cisto da se nesto desava
 
Не нападајте Красића, да није њега не бисмо се квалификовали... То што је данас био слаб, неће следећи пут. Пантелић доживотно на клупу, па да улази у 89. минуту, ако водимо са бар 2 гола разлике, наравно.
 
u principu me zabole za SP
gledam malo cisto informativno
a sta covek da radi u 14 i 16 na ovo vreme
ko sto sam reko odigracemo 3 utamice i spakovati se
sto je i logicno
jer sve su jaki igraci bar prva postva
koji rzmisljaju o sovim angazmanima klubovima i honorarima
i zabole ih da se trose na SP
od kog nemaju nista
niti postoji ovde taj nacionalni duh i euforija
samo na papiru i lazno
cisto da se nesto desava
VIDEO SAM TE TAMO, A PRAVIŠ SE DA TE NE ZANIMA!!!:per:
http://1.***************/_LfRQ9XLTTHE/SfRFHdrdhRI/AAAAAAAAAVw/k-y-7209vMM/s400/funny-soccer-photo.jpg
 
Otvorite i temu za one slike, ono otpterecuje temu, a ne pricanje o fudbalu...:confused:

A jeste li provalili, kad je izasao Lukovic, bas smo agresivno krenuli u napad, da smo tako igrali od pocetka, dobili bismo... :)

Kako je izasao Lukovic, imali smo dve najbolje prilike na mecu...A onaj Pantelic, jadan jednu loptu ne moze da stigne.A od Zigica se lopte odbijaju.Dal to namerno radi, dal ne, nije mi jasno...
 
Не нападајте Красића, да није њега не бисмо се квалификовали... То што је данас био слаб, неће следећи пут. Пантелић доживотно на клупу, па да улази у 89. минуту, ако водимо са бар 2 гола разлике, наравно.

Za ovo se dobija rep .
 
A mnogi su brujali kako ce Srbija u finale s Brazilom, a s ovakvom igrom taman mogu odmah da se vrate kuci.

Ma dobra je igra, stvarno ne mogu da se pozalim na igru...Ali, Pantelic i Zigic, podhitno moraju u prinudnu penziju.Ostali momci su se stvarno dobro borili.Moram da pohvalim Jovanovica koji je majstorski odigrao.I Lukovic(jes da nas je zajebao sa crven' karton) i Kolarov su dobro doigrali, srcano.Ali Zdravko, crni Zdravko...
 
Ma dobra je igra, stvarno ne mogu da se pozalim na igru...Ali, Pantelic i Zigic, podhitno moraju u prinudnu penziju.Ostali momci su se stvarno dobro borili.Moram da pohvalim Jovanovica koji je majstorski odigrao.I Lukovic(jes da nas je zajebao sa crven' karton) i Kolarov su dobro doigrali, srcano.Ali Zdravko, crni Zdravko...

"Sta je bilo, ribe, stigo Zdravko Colic?" Rece Zdravko i zakacio loptu rukom u svoj sesnaesterac. A i ono je namjerno igrao rukom iako kazu da je slucajno.

A sto se tice same igre, za Zigica i Pantelica stoji, Krasic je primao i dodavao svaku loptu kao da su mu balvani umjesto nogu.
 
"Sta je bilo, ribe, stigo Zdravko Colic?" Rece Zdravko i zakacio loptu rukom u svoj sesnaesterac. A i ono je namjerno igrao rukom iako kazu da je slucajno.

A sto se tice same igre, za Zigica i Pantelica stoji, Krasic je primao i dodavao svaku loptu kao da su mu balvani umjesto nogu.

Moguce...Sve me to podseca na prethodno SP kad smo se nasli u isoj situaciji protiv Obale Slonovace, nakon igranaj rukom od strane Sase Ilica, mislim?

Ovi dvojica, sto jes-jes, za Krasica ne mogu nesto posebno da kazem, ali sam primetio da je ostatak tima lepo odigrao...Sve u svemu, lepa utakmica za oko.
 
Krasić, u stvari, u dubini duše, potajno želi da igra za Ganu.
Mislim da će ga primiti, bio im je od velike pomoći.

Pantelić je mogao da povede i kera sa sobom, taman da prošetaju zajedno po terenu.

A Dojčeri. Hm. Pregaziće nas ako budemo ovako igrali sa njima.
Mada, može da se desi da proradi neka doza nacionalizma, ono, ugnjetavanje, ratni zločini...Možda se naši pr.okurče malo, pa i urade nešto. Ne znam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top