Therion

crusader84:
Naravno!
Ono je trebalo čuti!
4 fantastična vokala + ~1000 ljudi u publici peva referen u sav glas! Jezivo!!!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brateeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ebem ti drzavu , kad se nema para !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
simpaticno al mnogo nabudzeno
nisam bio u prilici da cujem mnogo, ali ono sto sam cuo smorilo me je posle drugog ili treceg slusanja -> prosek + 2 bambija za znanje teorije muzike
 
Danas je na RTS1, u onoj emisiji kod Mire Adanje Polak, bio intervju sa Christoferom i malo snimaka sa koncerta!
Ako niste gledali, repriza je večeras oko 1:00, taj prilog je na samom kraju emisije, pa budite strpljivi.
 
u početku su me jako nervirali, a sad sam promenla mišljenje kad sam ih bolje preslušala...
Gothic Kabbalah je divna pesma, volim album Vovin, Cult Of The Shadows, Midgard, To Mega Therion....
zanimljvo je kako počinjem da slušam neke dobre bendove tek kad obiđu Srbiju... isto mi se desilo i sa Evergrey i Therapy...
 
Sad je i zvanično! Potvrdjeno od strane organizatora!

11. decembar 2007. Velika sala SKC-a - THERION ponovo u Beogradu!
predgrupe: Sirenia, Vision Bleak

Therion će svirati 2 sata, svira se ceo album Theli, izmedju ostalog...
 
crusader84:
Sad je i zvanično! Potvrdjeno od strane organizatora!

11. decembar 2007. Velika sala SKC-a - THERION ponovo u Beogradu!
predgrupe: Sirenia, Vision Bleak

Therion će svirati 2 sata, svira se ceo album Theli, izmedju ostalog...
Aaaaaaaaaaaaaah i Sirenia :shock:

Više mi se ide zbog Sirenie nego zbog Theriona :lol:
 
Proshli koncert sam propustio zbog bolesti, a imao sam kartu, ali zato ovaj sledeci necu. Mada nije mi neshto shto sviraju Theli, neshto ne volim taj album, shto ne sviraju Deggial...ali dobro.....
 
Od nedavno slusam Therion.U sustini nisu losi.Vise preferiram Nw.Therion po meni ima bolju muziku,odkad su poceli da sviraju goth-simph. i da od tada imaju vise fanova.

Meni najveci problem predstavljaju textovi,oni koji nisu na engleskom.Gde naci prevod?
 
Izglasano je koje će još pesme, osim celog Theli-ja i Adulruna Rediviva i Wisdom and the Cage, svirati na turneji!

Summernight City
Rise of Sodom and Gomorrah
Wine of Aluqah
Via Nocturna
Ginnungagap
Asgard
Midgard
Son of the Sun
Kali Yuga (part 1 & 2)*
Kali Yuga (part 3, not recorded yet. More information will follow!)
Typhon
Arrow from the sun
Lemuria (acoustic version with flute!)

* Not voted for, but we need it as we decided to play the third part.

A na onoj nagradnoj igri, čak 2 od 5 dobitnika bilo iz Srbije! :D
 

Back
Top