The Vampire Diaries

E sad, ako umre i Alarik ko čuva Elenu (srednjoškolku od dvadeset godina)...
(neće Alarik, opet nosi prsten a u M.F. nema običnih ljudi...svi su neka supernatural bića...tako da...Možda ga udari auto - ironija)... Jeste li inače provalili da ako nosite prsten i udari vas kolima VAMPIR ostajete živi... Kako je to moguće za ime Boga... Gde je tu logika... Meni je ovo urnebes smešno...
Ne znam za Tajlora, moguće...

Evo par stvari koje me muče, jedan lik na vojvodina.net je napisao odličan komentar i ja bih ga delimično citirao...

Kako je moguće da miss Mistik Folsa (Kerolajn) ne može da pronađe nijednu haljinu u ormaru za bal (epizoda u kojoj su "Majklsonovi" priredili bal pre par epizoda) dok se Elena koju (po logici) pas nema za šta da ujede (devojka ide još u srednju školu i još nema posao) upada na bal u (pazite sad, ovaj je neki likčina) Grand Show izdanju u autu od preko 100.000 dolara... A nema posao... A očigledno novca za bacanje ima... A Met koji radi od prvog razreda osnovne škole vozi odličan auto za koji se uopšte ne zna kako se pali koliko mu je godina... Ima li ovo veze s' vezom... Ali čovek je lepo rekao... Zar ne...

Druga nelogičnost: Klaus (ili bilo koji The original vampire) ne može biti ubijen... A ako im neko slučano odseče glavu... Šta bi onda bilo... Ali stvarno... Zanima me... Znam da je Tajlor jednom rekao da je njega (hibrida) jedino moguće ubiti ako mu se glava odseče... Može li neko da objasni...

Ako pitate što pitam, ubijam vreme do sledeće epizode vampira...
Ma prima novac od socijalnog! :D
Klaus valjda može da se kokne na taj način, samo što niko nije dovoljno brz da to uradi, ipak je on prvobitni. ;D
 
Ma da li je neko od vas ikada pomislio da bi naši dragi vampiri mogli da postanu smrtnici ponovo?

Naravno... Svaki put kada likovi otkriju nešto novo samo pomislim da je "lek za vampirizam" ali me uvek razočaraju...
Mislim da bi to bilo zanimljivo jer ja (lično) ne znam za ikakvu vamp priču, film, seriju ili išta tome slično da je vampir postao običan čovek...
 
Par sličica iz 20 epizode
2rmxwlu.jpg
nvwd5c.jpg
1zdm6ol.jpg
16kv0y1.jpg
i još nešto

SYNOPSIS for 3X21 "Before Sunset"
A DAY WITHOUT A VAMPIRE — Klaus acts on his intentions to leave town with Elena , but finds resistance from a surprising new enemy. Bonnie calls on Abby to help her with a difficult spell. As events spiral out of control, Elena is determined to protect Caroline , Damon and Stefan enlist Tyler’s help, while Bonnie and Jeremy take a terrifying risk to make sure her spell is effective. Damon and Stefan have a surprisingly candid conversation about the future.:think:
 
Toooooooooooo.... Dejmon i Elena... Ali, ipak, ništa od toga... Samo su se malo ljubakali i to je sve...
19-ta epizoda je smor živi, baš sam mislio da je ekstra, mada, kraj je takav obrt, nikada mi ono ne bi palo na pamet...
Sledeća epizoda će (konačno) biti ono što ja volim da gledam u TVD.:worth:
 
Najbolji deo epizode jeste Alaric i njegov evil alter ego. ;) Elena me sve više i više nervira, njeno neprestano forsiranje mi ide na živce. Da to radi u real life-u odavno bi ispu*ila kod obojice, smor je više! A i oni se uhvatili za nju kao da je jedina na svetu! Uffff!! Drugo, Rebeka... Je l' se meni čini, ali svaki lik u seriji ko joj posveti bar malo pažnje, gotovo, zaljubila se. Malo mi je žao. I sad mi nije jasno je l je ona mrtva ili ne? Mislim, ako je to isti slučaj kao Alaric i Klaus (a čini mi se da jeste), onda nije mrtva. Damon i Jeremy scene su mi bile presmešne, a Rouzina analiza ''ljubavi'' Damona i Elene, simpatično.
 
Не знам како је код вас, али мени се ова епизода и није нешто свидела. Почели су мало да смарају с тим хоће ли бити Стелена или Делена.
.
 
Ja sam se nesto rastuzio kad je Alarik zagrlio Dzera. :sad2:

Zla Boni i dalje pravi pometnju. A njen Dzejmi kao da je stvarno iskocio iz dvadesetih.

Nekako mi nedostaje Ketrin. Ona je bila prava zloca. A i Nina bolje glumi Ketrin nego Elenu. :D
 
Jooj, i meni je bila jako tužna epizoda, i bilo mi je krivo što su ubili Alarica, a onda kada se vratio iz mrtvih, YES! :D A najupečatljiviji trenutak mi je bio kada je izašao iz grobnice a ono svi su tu i upalili one sveće :sad2:
 
Da,ta scena sa svecama je bila tuzna...a Alarik nece biti ni malo dobar sada,kad se vratio...Generalno,meni je epizoda bila glupa.

Ne podnosim Boni i Stefana...ne mogu da ih smislim.Ona mi je toliko Disney girl da mi kvari seriju komplet,a on je toliko patetican i los glumac,da moram da premotavam scene sa njim....Toliko mi je zao Alarika,da je to strasno.

Julie Plec je najavila da Ketrin nece da se vrati u seriju dok je Klaus ziv,ali da se uskoro vraca,sto znaci da Klaus umire.Mislim da ta zena nije zdrava i ono sto pravi od serije je zalosno,sve se pretvara u spansku novelu...

Od devojaka najvise volim Kerolajn.Mnogo sam promenila misljenje o Meredit,mislim da ce biti ok lik,kako je najavljena za sledecu sezonu,a promenila sam misljenje i o Eleni.Mislila sam da je ok,a sada mislim da bi ona da se BIIIIIIIIIIP, a da joj ne BIIIIIIIIIIIIIP(znate na sta mislim)....Na kraju krajeva,kako bi gledali na komsinicu koja se vucara sa dva rodjena brata,vuce za nos i jednog i drugog?Pretpostavljam da je Julie zasluzna i za unistenje njenog lika.

Drago mi je sto se Dzeremi vratio.Zao mi je bilo kada je Dejmon plakao za Alarikom.Bez veze mi je sto je Dejmon jedeni koji ispasta svaki put,ali kazu u jednom od spoilera da je u sledecoj sezoni glavna tema,iskrena ljubav Dejmona i Ketrin,tako da ce se konacno udaljiti od te glupe Elene!
 
Poslednja izmena:
Dollarqueen, slažem se sa tobom u vezi Stefana...takođe u vezi Kerolajn...kako je od smora postala vampir i samim tim super lik...

Serija polako gubi smisao... Verujem da svi možete da nabrojite preostale ljude u seriji na prste jedne ruke... Iskreno, više bih voleo da je Alarik umro (iako je dobar lik) nego što je i on postao vampir...
E sad, možda i nije nešto ali da li vampir postaje full vampir ako prilikom preobražaja pije recimo krv veštici (kao što je bilo sa Boni...)... mislio sam da mora da pije krv čoveku...ali nema veze...

Tačno, Nina savršeno glumi Ketrin ali užasno Elenu iako je zaista lakše glumiti zlu osobu nego gomilu blata što Elena i jeste, samo se oteže kroz celu seriju... a kada kaže... "It's just"...pa krene da smara, gotovo...odmah premotavam epizodu...zašto kog đavola toliko koristi to "It's just"...svaku rečenicu počinje sa tim...:dash:
 
Meni je epizoda bila:thumbdown:,žao mi je što su ovo uradili Alariku jer mi je bio ok lik scena sa njim i Dejmonom mi je bila tužna,a i za Stefana i za Elenu mogu reći :bljak:,Julie Plec je rekla da će Meredit možda postati Dejmonov novi drinking buddy,nadam se da će se u narednoj sezoni nesto promeniti jer je serija potpuno izgubila smisao teško da će na ovaj način moći da se izbore za 6 sezona koliko je planirano
 

Back
Top