The Elder Scrolls IV - Oblivion

markoca:
Mene interesuje samo jedno: Jel Morrowind ima centralnu pricu? Ja sam po walkthroughovima nasao samo questove po guildovima....

Ukratko glavna prica Morrowinda:

Jos jedna prica o chosenone-u.Tvoj lik je odabrani rodjen tacno u odredjeno vreme od odrecenih roditelja.........Prorocanstvo govori da ce se vratiti junak Nerevar koji je davno u tamo nekoj bitci pobedio sa svojom bagrom zlog carobnjaka Dagoth Ur-a i njegove minione sa ostalim magovima i zatvorio ga ucentralni deo Morrowinda na Red Mountain pomocu neke energetske barijere (Ghostfance).
I posle n godina kada je Dagoth Ur poceo da jaca i da pusta korenje u spoljasnji svet pomocu svoje sekte sixth house.Bas tad pojavljuje se tvoj lik koji treba prvo da dokaze da je Nerewarine a zatim da ode tamo i pobije gamad pomocu nekih drevnih oruzija....
 
rale77:
Uuhhhhhhh jedan od najzajebanijih questova ...
Slusaj ovako odes u Layovin castle strelica ti pokazuje na vrata...ali strazar ti neda da udjes sacekaj malo do recimo 7-8 PM i oped probaj strazara ovaj put ce te pustiti ako si obucen normalno (standard armor ili robe ili sta vec koristis samo da nebude nesto otrcano) i ako imas dobar rejting kod njega .Udji i castuj stark reality na kontesu layovina .. i kada svi ostanu goli quest ce ti se updateovati.Ako nesto ne uradis dobro pa ti kaze quest faild ucitaj ponovo save....
Ako uradis dobro posle ovoga ce ti nestati svi itemi a imaces bounti na sebi pa ce te svi juriti zato bezi napolje ka spomeniku.Kad pobegnes strazarima koristi quicktravel
do spomenika...tu ces po zavrsetku questa naci sve svoje stvari u nekom kovcegu...
Zatim skini bounty.
Ovako sam ja odradio posto mi je slab komp madjutim postoje i mnogo elegantnija resenja...potrazi na netu

koji je ovo quest???ja sam presao oko 140-sa glavnim questom ali na ovo nisam naisao?inace ima ih240!+nisam mogao da predjem thif-questove jel mi se desio bug...da li ima jos nekih vaznijih i duzih questova osim glavnog i onih kao sto su mage,guid,dark broderhood questovi??
 
rale77:
Uuhhhhhhh jedan od najzajebanijih questova ...
Slusaj ovako odes u Layovin castle strelica ti pokazuje na vrata...ali strazar ti neda da udjes sacekaj malo do recimo 7-8 PM i oped probaj strazara ovaj put ce te pustiti ako si obucen normalno (standard armor ili robe ili sta vec koristis samo da nebude nesto otrcano) i ako imas dobar rejting kod njega .Udji i castuj stark reality na kontesu layovina .. i kada svi ostanu goli quest ce ti se updateovati.Ako nesto ne uradis dobro pa ti kaze quest faild ucitaj ponovo save....
Ako uradis dobro posle ovoga ce ti nestati svi itemi a imaces bounti na sebi pa ce te svi juriti zato bezi napolje ka spomeniku.Kad pobegnes strazarima koristi quicktravel
do spomenika...tu ces po zavrsetku questa naci sve svoje stvari u nekom kovcegu...
Zatim skini bounty.
Ovako sam ja odradio posto mi je slab komp madjutim postoje i mnogo elegantnija resenja...potrazi na netu


Pustio me je posle duzeg cekanja :)
 
Ekiman:
koji je ovo quest???ja sam presao oko 140-sa glavnim questom ali na ovo nisam naisao?inace ima ih240!+nisam mogao da predjem thif-questove jel mi se desio bug...da li ima jos nekih vaznijih i duzih questova osim glavnog i onih kao sto su mage,guid,dark broderhood questovi??

Nadjes Sharine of Sanguine (neka statua kao svetiliste), to ti je jedno 1h jahanja north/west od Skingrad-a odneses mu litru brendy-ja i dobijes taj quest.
 
Igrao sam je najzad, i to kod druga, konfiguracija je:

1.82 Ghz
1024 Mb ram
Ati Radeon 9550 ja mislim

I ide igrica, na low, na rezoluciji 600:480 ili tako nesto ali ide i extra je, igrao sam dva-tri sata :)) ne mogu ni da zamislim kako izgleda sa najjacom rezolucijom... jao mogu skinuo sam Bethesdine snimke, kad je bilo odbrojavanje.... jao... :D
 
Ja sad igram bez quick travel-a, i izgledam otprilike ovako: :x ,pogotovo kad su poceli da me setaju od Kvatcha do Brume, pa ponovo, pa do Imperiala... a najgore je sto nemam konja, a usput obidjem svaku pecinu. Igram vec mesec dana, a tek sam ostavio Martina u Brumi, i sad mi on donesi ovo, donesi ono...
Savet: Nemojte igrati bez quick travela, ali ako vec igrate, nemojte ulaziti u sve sto vidite, igracete do pojave The Elder Scrolls V :)
 
koji je ovo quest???ja sam presao oko 140-sa glavnim questom ali na ovo nisam naisao?inace ima ih240!+nisam mogao da predjem thif-questove jel mi se desio bug...da li ima jos nekih vaznijih i duzih questova osim glavnog i onih kao sto su mage,guid,dark broderhood questovi??

Imaju jos neki questovi de si ti Vampire hunter.Ja sam stao odma na prvoj misiji kad me posalje u neku kucu da koknem nekog vampira ali vampira ni od korova ja pretrazio celu kucu a ono nista.Taj quest mozete uzeti u Temple districtu Imperial city kad vas startuje neka zena i zatrazi pomoc od vas ona vas odvede kod njenog muza koji je vampire hunter i on vam onda da ovaj quest de sam ja stao.
 
Imaju jos neki questovi de si ti Vampire hunter.Ja sam stao odma na prvoj misiji kad me posalje u neku kucu da koknem nekog vampira ali vampira ni od korova ja pretrazio celu kucu a ono nista.Taj quest mozete uzeti u Temple districtu Imperial city kad vas startuje neka zena i zatrazi pomoc od vas ona vas odvede kod njenog muza koji je vampire hunter i on vam onda da ovaj quest de sam ja stao.

znam taj quest..na kraju se ispostavi da je njen muz vampir ili rako nesto bese..
igrao sam ovo bas dugo..na konfi AMD Athlon 3000+,512 rama,256 Radeon 9550GE i radili na low super..u rezoluciji 800x600..ali smorilo me..kad sam igrao prvi put,igru sam presao sa 3 lvl-om ***..bas glupost..
 

Back
Top