tetovaze

Znam devojku koja je u dnu stomaka ili ti preko pocetka vagine ili najpreciznije preko venerinog breg istetovirala PARTIZAN. Pa sad kako bi to uticalo na vasu seksualnu zelju? Za devojke isto to samo preko kite

mislim da je to bolesno,ograniceno,i da to preko kite istetovira onda je neki ludak navijac, shto znaci da ima mentalitet '' braaaate Srbija znaci brate''. ..a kome treba da bude u vezi sa nekim ko ima mentalni kapacitet deteta.
Ja sam bila u vezi sa '' matorim '' navijacem { iako tada nisam znala da je navijac } i neverovatno koliko covek koji ima 30 godina,zvuci ko da ima 15.
 
Poslednja izmena:
:lol:
a050.gif


..šta znam...nismo svi sveznajući...pa ko reko da pomognem...:rumenko:
 
Istetovirao sam na penisu ime Wendy( cura iz Engleske, letnja šema ) i šetam se tako ja nudističkom plažom i vidim nekog crnca kako leži u hladovini i primetim da i na njegovom penisu, stoji tetovirano ime - Wendy...Krenem ja tu neku spiku s njim i saznah da je sa Jamajke...Pitam ga za tu curu, čije je ime istetovirao, a tek će on : Ne, ne, tu piše :Welcome to Jamaica, have a nice day

I da odgovorim : ne bi mi smetala tetovaža koju si predočila u uvodnom postu
 
Znam devojku koja je u dnu stomaka ili ti preko pocetka vagine ili najpreciznije preko venerinog breg istetovirala PARTIZAN. Pa sad kako bi to uticalo na vasu seksualnu zelju? Za devojke isto to samo preko kite
pa, definitivno se ne bih sexala sa ludakom koji je istetovirao tuki, pa da mu na njemu i pise "malavelika je najkul riba na forumu krstarice"
mislim...kolika budaletina moras da budes da bi se TU tetovirao???:eek:
 
Znam devojku koja je u dnu stomaka ili ti preko pocetka vagine ili najpreciznije preko venerinog breg istetovirala PARTIZAN. Pa sad kako bi to uticalo na vasu seksualnu zelju? Za devojke isto to samo preko kite

.............premda sam zvezdash i da se zna ko koga ,mislim da bi njoj bilo savrsheno ,chak shta vishe mislim da bi morala da za par meseci skida tet jel ne bi izdrzala od tolike kolichine ..................sex-a..........;):hahaha::hahaha::super:
 

Back
Top