Quantcast

tetovaze

GreenFairy

Aktivan član
Poruka
1.631
Znam devojku koja je u dnu stomaka ili ti preko pocetka vagine ili najpreciznije preko venerinog breg istetovirala PARTIZAN. Pa sad kako bi to uticalo na vasu seksualnu zelju? Za devojke isto to samo preko kite

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
Znam devojku koja je u dnu stomaka ili ti preko pocetka vagine ili najpreciznije preko venerinog breg istetovirala PARTIZAN. Pa sad kako bi to uticalo na vasu seksualnu zelju? Za devojke isto to samo preko kite
dok je karram, obesijo bi partizanov šal oko vrata, da bi mogla da doživi multi orgazme...
...ona bi bila prezadovoljna, meni bi ego bijo knap i tako...

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
kad sam sva ustreptala trazila sebi pogodnu slichicu za tetoviranje, naidjoh u novinama na sliku sredovecnog podgojenog hevi metalca sa tetovazom glave slona na sred velike mu trbusine......a surla se na zalost nije videla.....:D.....za malo sam pobegla iz tatto salona.......

Pauflek

Primećen član
Poruka
732
O Suzana volim partizana, nanananana nananana .... :hahaha:

Ne volim tetovaže a još manje komunističke klubove.

Error

Veoma poznat
Poruka
10.333
Dok se ne bi digao čudila bih se što piše ZAN.... a posle bih se obradovala kad bih videla PARTIZAN... samo bi mi bilo krivo ako se ne bih zadesila u crno-belom vešu... :aha:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.