Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne mogu da verujem da sam gledao juce ono s.ranje od eurovizije...Ono sto ne svatam jeste sto su SKORO SVE pesme neke kvazi ljubavne balade :dontunderstand: .Sto ne svate ljudi da nam dodje da spavaju.Jedino mi se juce svidela Danska(jeste da su ukrali od pesme ,,every breath you take,,-police,,melodiju,al su dobro uklopili).Jedva cekam finale,pa se nadam da ce il Bosna ili Francuska pobediti.Nasa nije ljubavna balada,ali svejedno je go.vno od pesme :confused:
Ovo je usputno,posle nekoliko meseci seckanja prstiju,odsvirao sam prvu pesmu na gzitri :) (u pitanju je od Van Gogha ,,loodo luda,, )

U p.m...postavio post u pogresnu temu :roll:

Čisto sumnjam da je ovo slučajna greška...Post može da se obriše...:D

Priznaj koja ti se devojka sviđa odavde...:lol:
 
Sta bi bilo? Zavisi.
Ako se bas potrudis mozda nesto i bude. Sve zavisi od toga kakav ces utisak da ostavis. Srecno ti bilo! :mrgreen:

Za početak...
Izvoli...
xh122.jpe
 
Ima jedna devojka u nasoj skoli koja mi se svidja vec neko vreme:heart:.Bilo je tu osmeha,dopisivanja itd...Uzadnje vreme toga ima sve manje,a ona nije ljuta na mene,zapravo sve ide dobrim tokom.Moze li neko da mi da savet kako da joj stavim do znanja da mi se bas mnogo svidja i da bih voleo da budemo zajedno.:heart::heart::heart::heart::heart:

Molim za pomoc..
Unapred HVALA

Namesti da te nagazi i onda vikni "Hej, zašto si to uradila krmačo glupava trapava, zar me ne vidiš, da bi se iskupila za ovo moraš da izađeš samnom!"
Pali sto posto :per:

ne moraš baš ovo krmačo glupava trapava... malo umetnosti :hahaha::hahaha:
 
imam veliki problem
nigde na netu ne mogu da nadjem pleylistu za kleptonov predstojeci kocert, a ona mi je od zivotne vaznosti
PLEASE HELP SOME1

Klapton ce imati sutra koncert u Sweden(ko zna,posto je evropska turneja,mozda navrati i do Srbije),a pesme koje ce biti jesu:
01. Had To Cry Today
02. Low Down
03. After Midnight
04. Presence Of The Lord
05. The Shape I'm In
06. Glad
07. Well Alright
08. Tuff Luck
09. While You See A Chance
10. Key To The Highway
11. Midland Maniac
12. Crossroads (replaced Slide Song (A))
13. Georgia
14. Driftin'
15. How Long
16. Layla
17. Can't Find My Way Home
18. Gimme Some Lovin'
19. Voodoo Chile
20. Cocaine
21. Dear Mr. Fantasy (encore)

Najverovatnije ce to vaziti za celu turneju.
 
O siroma ovaj VTTNNS,prolupao nacisto zbog zenske...Cak mu i avartar malo nastran :lol:
doduše ja sam tako jednu idealizovao kad sam bio četvrta godina,ali kad smo prekinuli načisto sam otrežnjen...I kad mi se neka svidi pa i da započnem vezu sa njom,ne dam sebi da se zaljubim u nju u onom smislu da se potpuno vežem za nju da se uzajamno emotivno i duhovno prožimamo...ali deco tek trebate stići do te faze...
 
plizzzzzzz dajte mi jos neki savet kako da joj pridjem sutra i sta prvo da joj kazem!!!

samo se smeskaj i prosipaj fazone,ali navezbaj smehsak kuci! Ja mislim da si ga poduvao ako se druzite intenzivnije,nie fazon cutati pa onda ko grom iz vedra neba reci,vec je fazon odmah grom na jen dva! Izvini jel se ja i ti poznajemo? Ona ne! E pa onda je krajnje vreme da se upoznamo,e ako je nadrkanana onda ne odustaj ali enmoj da sizis vec je i dalje zaebavaj i samo *****j i lupaj i mora da uspe!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top