Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eh Huntress nisi jedina sa tim problemom.

:aha:

verujem...

e o tome ti pricam :D
ja bas nemam taj problem, mene samo klinci spopadaju.. valjda zato sto izgledam mladje..
mada, dugo me nije niko psopadao... prokleta ozbiljna veza..:dash:

:lol:

nemate pojma kako mi je kad ne želim da dođem kući zato što je brat doveo svoje ortake.

:lol:
 
wow
u mojoj gimnaziji 3.godina samo pusi,bije se do krvi,i trenira(ide u teretane)
ja nisam primetio da su moji trecaci ista ozbiljniji od osmaka.
samim tim stvarno ne shvatam ovaj problem koji te uznemirava
jednostavno,sve zavisi od coveka do coveka,svi smo razliciti,ali je relativno mali broj tinejdzera koji je ozbiljan,odgovoran,kulturan...itd
to sve dolazi sa vremenom
 
Ima jedna devojka u nasoj skoli koja mi se svidja vec neko vreme:heart:.Bilo je tu osmeha,dopisivanja itd...Uzadnje vreme toga ima sve manje,a ona nije ljuta na mene,zapravo sve ide dobrim tokom.Moze li neko da mi da savet kako da joj stavim do znanja da mi se bas mnogo svidja i da bih voleo da budemo zajedno.:heart::heart::heart::heart::heart:

Molim za pomoc..
Unapred HVALA
 
Ima jedna devojka u nasoj skoli koja mi se svidja vec neko vreme:heart:.Bilo je tu osmeha,dopisivanja itd...Uzadnje vreme toga ima sve manje,a ona nije ljuta na mene,zapravo sve ide dobrim tokom.Moze li neko da mi da savet kako da joj stavim do znanja da mi se bas mnogo svidja i da bih voleo da budemo zajedno.:heart::heart::heart::heart::heart:

Molim za pomoc..
Unapred HVALA

Kazi joj 'Odi mala,da se igramo prolece" :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top