Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...nije problem...samo...pitanjce:mrgreen:Šta radite kada vam baš treba dečko/devojka?...Kada je baš frka...ne zbog seksa...zaista nije fora u tome...Već samo treba neko da bude tu,da bude prijatelj,ali i lover:mrgreen:...ovo zvuči baš luzerski,ali nije da nema momaka...ko hoće da se zeza,uvek može nekog da nađe...Nisam od onih riba koje se skockaju,odu u grad,misleći da će naći dečka...Znači pitanje je šta radite dok čekate,a ne šta radite da bi ste našli drgu polovinu...:zper:
 
...nije problem...samo...pitanjce:mrgreen:Šta radite kada vam baš treba dečko/devojka?...Kada je baš frka...ne zbog seksa...zaista nije fora u tome...Već samo treba neko da bude tu,da bude prijatelj,ali i lover:mrgreen:...ovo zvuči baš luzerski,ali nije da nema momaka...ko hoće da se zeza,uvek može nekog da nađe...Nisam od onih riba koje se skockaju,odu u grad,misleći da će naći dečka...Znači pitanje je šta radite dok čekate,a ne šta radite da bi ste našli drgu polovinu...:zper:

Marija, ti si frik.:mrgreen:
Pa nađem je...;)
 
...nije problem...samo...pitanjce:mrgreen:Šta radite kada vam baš treba dečko/devojka?...Kada je baš frka...ne zbog seksa...zaista nije fora u tome...Već samo treba neko da bude tu,da bude prijatelj,ali i lover:mrgreen:...ovo zvuči baš luzerski,ali nije da nema momaka...ko hoće da se zeza,uvek može nekog da nađe...Nisam od onih riba koje se skockaju,odu u grad,misleći da će naći dečka...Znači pitanje je šta radite dok čekate,a ne šta radite da bi ste našli drgu polovinu...:zper:

pa,dok si u desperate fazonu smanji kriterijume i imaces decka ocas posla
e,sad ako neces to da uradis,onda ces se osecati shit jedno mesec dana najmanje,znam iz iskustva:neutral:
i protiv toga ne mozes nista,osim da smanjis kriterijume ili da naletis negde na nekoga ko ce se dopasti tebi i ti njemu,to se meni desilo pre mesec i nesh
 
heej.... i ja imam jedan problem...tacnije jedno pitanje za vas.
Da li je moguce ostati u drugom stanju iako muski polni organ nije usao u vaginu???
Da li je moguce da sperma prodje kroz hlace???????? pliz help

xD hahaaaaaaahaaahahahahahhahhhaaaaaaa! Ti mora si iskusna jebačica

Testirao sam cenzuru, nemojte ništa pomisliti z:hm:
 
pa,dok si u desperate fazonu smanji kriterijume i imaces decka ocas posla
e,sad ako neces to da uradis,onda ces se osecati shit jedno mesec dana najmanje,znam iz iskustva:neutral:
i protiv toga ne mozes nista,osim da smanjis kriterijume ili da naletis negde na nekoga ko ce se dopasti tebi i ti njemu,to se meni desilo pre mesec i nesh

Pa je li previše ako tražiš nekog ko je pre svega iskren,zatim ne zatucan već širokokg pogleda na, hmmmm sve x) zatim,da se međusobno privlačite i da...da,previše je :mrgreen:
A,možda i nije...a nije ni važno...samo sam tako u nekom fazonu...to je zbog kiše:mrgreen:
 
Pa je li previše ako tražiš nekog ko je pre svega iskren,zatim ne zatucan već širokokg pogleda na, hmmmm sve x) zatim,da se međusobno privlačite i da...da,previše je :mrgreen:
A,možda i nije...a nije ni važno...samo sam tako u nekom fazonu...to je zbog kiše:mrgreen:

sestro ti si fenomen keve mi! Kako si izvela to da ne mozes naci decka koji ti odgovara? Moze samo da se desi ako si ruzno,a ako nisi pridji bilo kojem i pitaj imas ribu? On kaze nemam! Ti e sada imas! a ako kaze imam e sada imas jos jednu!:lol:
 
realno
to moze bilo ko
bilo kada
bilo gde

ae ti pridji nekoj ribi i tako joj reci pa da vidim kako ces da prodjes! Ako nisi to smekerski,sa osmehom uradio i nasamo onda nemas sanse! Ako su tu drugarice velika je verovatnoca da ce da glumi pred njima kucku i ribu i da te otkaci na najgori moguci nacin! Svaki slobodan muskarac,ako devojka pristojno izlgleda ce se smuvati sa devojkom koja ga startuje! Jebeno pravilo!
 
sestro ti si fenomen keve mi! Kako si izvela to da ne mozes naci decka koji ti odgovara? Moze samo da se desi ako si ruzno,a ako nisi pridji bilo kojem i pitaj imas ribu? On kaze nemam! Ti e sada imas! a ako kaze imam e sada imas jos jednu!:lol:

Pa to nije romantično...!I...naravno da ih je bilo i ima ih i sada potencijalnih,ali...nije lako mene skontati a kamoli neko drugi i prosečni su dosadni...onda je mnogo snage potrebno objašnjavati se s njim da bi na kraju rekao da ne kapira :dash:...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top