Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ako je za tebe mnogo 5 (ortaci od brata) + sa strane ..onda da..

ja jednog dana čekala drugaricu ispred meka i prilazi meni neki koji sigurno ima preko 25

godina.. "e, video sam da sediš tu, pa sam mislio da odemo na kafu" :eek:

I sad si ti kao riba, a?:per:
Salim se...:mrgreen:

Pa dobro, sta je tu lose? Koliko devojaka sanja da bude sa starijima(i sa mnom), zato sto su ozbiljniji, jaci i sta vec...:per:
 
Ima jedna devojka u nasoj skoli koja mi se svidja vec neko vreme:heart:.Bilo je tu osmeha,dopisivanja itd...Uzadnje vreme toga ima sve manje,a ona nije ljuta na mene,zapravo sve ide dobrim tokom.Moze li neko da mi da savet kako da joj stavim do znanja da mi se bas mnogo svidja i da bih voleo da budemo zajedno.:heart::heart::heart::heart::heart:

Molim za pomoc..
Unapred HVALA

Pusti joj poruku, pitaj je sta radi, sta ima novo, zapocni neki razgovor. A onda predji na glavnu stvar. Nista ne gubis ako pokusas. Mozes samo da dobijes. Pricam ti to iz iskustva. Pokusaj i mozes mnogo da dobijes.
 
Ne mogu da verujem da sam gledao juce ono s.ranje od eurovizije...Ono sto ne svatam jeste sto su SKORO SVE pesme neke kvazi ljubavne balade :dontunderstand: .Sto ne svate ljudi da nam dodje da spavaju.Jedino mi se juce svidela Danska(jeste da su ukrali od pesme ,,every breath you take,,-police,,melodiju,al su dobro uklopili).Jedva cekam finale,pa se nadam da ce il Bosna ili Francuska pobediti.Nasa nije ljubavna balada,ali svejedno je go.vno od pesme :confused:
Ovo je usputno,posle nekoliko meseci seckanja prstiju,odsvirao sam prvu pesmu na gzitri :) (u pitanju je od Van Gogha ,,loodo luda,, )
 
Pusti joj poruku, pitaj je sta radi, sta ima novo, zapocni neki razgovor. A onda predji na glavnu stvar. Nista ne gubis ako pokusas. Mozes samo da dobijes. Pricam ti to iz iskustva. Pokusaj i mozes mnogo da dobijes.

To je mac sa dve ostrice...Moze uspeti,ali i ne mora.Moze se pojaviti npr.njen brat,,,drug,,...doci u noci,odvuci ga u neku sumu i otfinkariti la familiu...Dobro,ovo zadnje ako je bas uzjebes :mrgreen: .
Al stvarno,vise sanse je da ces izvuci pravu ostricu maca :super:
 
To je mac sa dve ostrice...Moze uspeti,ali i ne mora.Moze se pojaviti npr.njen brat,,,drug,,...doci u noci,odvuci ga u neku sumu i otfinkariti la familiu...Dobro,ovo zadnje ako je bas uzjebes :mrgreen: .
Al stvarno,vise sanse je da ces izvuci pravu ostricu maca :super:

Ne mora da znaci..kod mene to ne bi upalilo...smatrala bih da nema hrabrosti da mi kaze ''oci u oci''....tako daa...
Slazem se sa Selenom...:mrgreen:
 
To je mac sa dve ostrice...Moze uspeti,ali i ne mora.Moze se pojaviti npr.njen brat,,,drug,,...doci u noci,odvuci ga u neku sumu i otfinkariti la familiu...Dobro,ovo zadnje ako je bas uzjebes :mrgreen: .
Al stvarno,vise sanse je da ces izvuci pravu ostricu maca :super:

Glupost! :mrgreen:
Decko, poslusaj mene. Veruj mi da nista ne gubis. Pa sta i da ima decka? Ako ga ima prestanes da je cimas oko toga i zadovoljis se time da mozes samo da je gledas. Ali, nista ne gubis ako pokusas. I ja sam se plasila tog nekog prvog pristupa, pa sam nacinila prvi korak i isplatilo mi se! :heart:
Nisam nista izgubila, a dobila sam sve sto sam htela. Tako da, nista drugo ti ne preostaje nego da pokusas.
Probaj, pa sta bude. I videces da ces nam za par dana kazes kako ste vec poceli da se "druzite". :)
 
Glupost! :mrgreen:
Decko, poslusaj mene. Veruj mi da nista ne gubis. Pa sta i da ima decka? Ako ga ima prestanes da je cimas oko toga i zadovoljis se time da mozes samo da je gledas. Ali, nista ne gubis ako pokusas. I ja sam se plasila tog nekog prvog pristupa, pa sam nacinila prvi korak i isplatilo mi se! :heart:
Nisam nista izgubila, a dobila sam sve sto sam htela. Tako da, nista drugo ti ne preostaje nego da pokusas.
Probaj, pa sta bude. I videces da ces nam za par dana kazes kako ste vec poceli da se "druzite". :)

Ili ces nam pisati iz bolnicke postelje,ako su ti prsti preziveli :whistling:
 
Ima jedna devojka u nasoj skoli koja mi se svidja vec neko vreme:heart:.Bilo je tu osmeha,dopisivanja itd...Uzadnje vreme toga ima sve manje,a ona nije ljuta na mene,zapravo sve ide dobrim tokom.Moze li neko da mi da savet kako da joj stavim do znanja da mi se bas mnogo svidja i da bih voleo da budemo zajedno.:heart::heart::heart::heart::heart:

Molim za pomoc..
Unapred HVALA

Piše se odvojeno...;)Ako ona gotivi gramatiku, zaboravi na nju...:D

Najvažnije je da otaneš pozitivan i da pravilno dišeš...unesi malo humora, zajebancije, ali ne preterano...:cool:
Ako ima dečka, zovi mene, posle toga ima da ga nema...:cool:
Srećno.:super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top