Mil00rad
Veoma poznat
- Poruka
- 12.892
Ummmmm,ne.Keva muku muči s tim a tvoje je visine.naći odjeću i obuću, progurati se kada je dug red u pekari, itd.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ummmmm,ne.Keva muku muči s tim a tvoje je visine.naći odjeću i obuću, progurati se kada je dug red u pekari, itd.
Zdravo svima, ja sam Milica, visoka sam 176 i ponekad imam komplekse oko toga, jer je vecina mojih drugarica niska, ali skoro uvek se oraspolozim jer sam dobro gradjena, samo pozelim da budem niza jer je mnogo lakse.
naći odjeću i obuću, progurati se kada je dug red u pekari, itd.
+ kamene face<3
+ kamene face<3
Ummmmm,ne.Keva muku muči s tim a tvoje je visine.
pa jeste tebi kad se oblačiš na dečijem odeljenju
ej jedina mana manjka centimetara u visinu jesu upravo ovakve šale. Na prvu su smiješne, ali onda ih bar još milion puta čuješ, i izgube čar.
Ti si barem u bolnici , ja evo lezim kuci u krevetu ima mesec dana -_-U bolnici sam šugavoj, već duže vreme.
Eto mog post-teen problema. :smor:
Ajde da lazim zbog neceg ozbiljnijeg , vec zbog upale sinusa i upale grla -_- pa nikako da dodjem sebi , ali sam navikao posto malo malo se razboliž u novembru mesecu -_- hah hvala , brz i tebi oporavakOoo, pa ležala sam ja kući mesecima. Ovo je kulminacija mog bolovanja! [emoji14]
Brz oporavak ti želim!![]()
U bolnici sam šugavoj, već duže vreme.
Eto mog post-teen problema. :smor:
Nemas razlog , da imas komplekse , ako su ti vecina drugarica niske , to racunaj kao prednost , a jos ti dodje i veeeliki + ako si dobro gradjenaZdravo svima, ja sam Milica, visoka sam 176 i ponekad imam komplekse oko toga, jer je vecina mojih drugarica niska, ali skoro uvek se oraspolozim jer sam dobro gradjena, samo pozelim da budem niza jer je mnogo lakse.
ej jedina mana manjka centimetara u visinu jesu upravo ovakve šale. Na prvu su smiješne, ali onda ih bar još milion puta čuješ, i izgube čar.
Šta ti je Oktobar, šta si toliko zaebala u svom organizmu? Kad ja nisam završio na nekoj dijalizi, a ne treznim se danima, kako onda ti dođe do tako hevi solucija?