Tange

Anonymous:
Incognito:
tangice... mmmm... kako to ume lepo da izgleda na lepom telu... ali ja jos vise volim one polu-tange... e to ume da me raspameti ;)

a sta su polutange

Ma znas... imaju malo vise tkanine i odpozadi... nije samo tanka linija, vec tkanina zagrli unutrasnje strane guzova... mmm... sigurno si video/la... Meni to mnogo lepse i izazovnije deluje od standardnih tangi...
 
Incognito:
Ma znas... imaju malo vise tkanine i odpozadi... nije samo tanka linija, vec tkanina zagrli unutrasnje strane guzova... mmm... sigurno si video/la... Meni to mnogo lepse i izazovnije deluje od standardnih tangi...

ja necu tange
 
za tange jesam, ali su tange ovde izgubile svaki smisao. ovdasnji narod modu shvata kao diktat, pa smo sada u situaciji da sve devojke od reda nose tange, iako, slozicete se, one lepo stoje samo malom broju njih.
na drugoj strani imamo masu momaka koji devojke posmatraju kroz "tanga prizmu", pa tako devojke koje ne nose tangu rizikuju da budu proglasene seljankama.

znaci: tange da, ali samo za one kojima lepo stoje.
 
lazno:
zaista mislim da nisu za svakog i za svaku priliku...
neudobne su, a to je sasvim dovoljan razlog da ih ni ne probam!
ne bih se baš složila stobom meni su baš smetale one obične gačice 8) no svako ima svoj ukus i svoje "neudobje" ali ko što sam rekla ove nove tanga-boxerice su baš zakon 8)
 
nikada necu zaboraviti prvi put pre dosta godina... kao i prvi sex ali onaj shto pruza uzitak..bio je to nestvarno chudan osecaj i lep, ugodan, blago uzbudjujuci.. shteta shto se ne ponavlja, pa chak i kad prodje dosta vremena, kao zima, recimo jer mi je zimi zgodno u onim bubreznjachama.. nek' je toplo, estetika i onako dobija na velichini bez kicenja..

A minimalizam skoro uvek, najzahvalniji, izvoran..
 

Back
Top