TAJNE SLUZBE

Psihologue:
SRBIJA je ostala jedan veliki kutak bogate energentima...DRUGIM RECHIMA SLEDETJI RATOVI KOJI
SE BUDU VODILI NA OVIM PROSTORIMA BITJE ZBOG VODE...
Pored vode pochinju se i pripreme za sledetje nemire u BOSNI.
IMA OVDE MATERIJALA kao shto kaze gospodin LUCHIC.
POSTAJEMO VEOMA ZANIMLJIVO PODRUCHJE ZA PREGOVORE I DOGOVORE.
Za tvoju informaciju, gospodine expert-e Srbija je jedno od podrucja siromasnijih vodom
 
Господине Психолог, у праву сте била је моја непрецизност. Време јесте бивша Југославија, али после смрти диктатора Броза. На то сам време мислио. А што се тиче тадашњег стања са либанским покретом тј. тадашњом ПЛО, видим да сте добро упознати. Иначе просторије им беху преко пута Радио Београда у улици Иве Лоле Рибара.
 
VODA je pokretač svih težnji da se na ovim prostorima dominira.
Mogu da vam argumentovano dokažem da je to tako.
Privatizacija javnih službi(znači i vodovoda) jedan je od glavnih zahteva globalista.
 
Psihologue:
A za tvoju informaciju Srbija ima reke iz kojih se moze piti voda.Nije u pitanju kolichina
vetj chistotja....(shto se tiche reka)...

Postovani gospodine Psiho....

Molim Vas da nabrojite bar tri reke u Srbiji iz kojih se moze piti voda...

To nikako ne moze biti tacno....iz razloga sto srpske fabrike u 97% slucajeva nemaju
filtere za preciscavanje otpadnih voda, a i kanalizacije nisu resene po standardima
koji bi zastitili reke od nekontrolisanog, permanentnog zagadjivanja...te, bi stoga,
onaj koji pije vodu iz reka , u najmanju ruku dobio proliv ( izvinite na izrazu)

Takodje, zelim da potvrdim da je stara zabluda, koju smo ucili u skolici, da je Srbija bogata vodom...naprotiv

unapred hvala,

s postovanjem....iskreno Vas ....................Billy the Kid.....:)
 
:p....Postovani gospodine....

Cenim vase znanje iz oblasti hidrologije..kao i iz svih drugih, naravno....
Ne znam kada ste zadnji put pili vodu iz Tare....ali, ok......

Ipak, posto cista voda jedne reke, ne bi mogla da bude dokaz da je Srbija bogata vodom, narocito onom koja moze da se pije iz korita....

Molim Vas, nabrojte mi , kako sam rekao, bar tri (3) reke , toliko ciste...da mozemo piti vodu iz njih bez filtriranja..

Podelite svoje znanje sa forumashima, bez obzira ko je postavio pitanje :p

S postovanjem Billy the Kid
 
p.s.

oh..pardon.........zaboravio sam ...sitnica :p

Reka Tara nije u Srbiji.......

Siguran sam da ste to znali, ali, samo prevideli.....

U svakom slucaju, nisam nameravao da vas ovom sitnom ispravkom dezavuisem.....

Oprostite po hiljadu puta..:p


Iskreno Vas.................Billy the Kid :p
 
Ne, gospodine.......opet ste pogresili.....

Reka Tara nijednim delom toka ne pripada Srbiji .........pomesali ste nesto

I, nema razloga da joj skrecete tok..gresiti je ljudski, i niko Vam to ne uzima za zlo, naravno..

Pa , niko ne moze bas sve da zna...

No, i dalje, bi Vas, posto vidim da je hidrologija oblast koja Vas interesuje da mi kazete te tri reke u SRBIJI...:p

p.s. cuvajte se sunca....mazite kremu, i nece Vas, hvala bogu nista sprziti :P

pozzz vas ....Billy the Kid
 
BILLY pazi sad shta tjesh odgovoriti.Dobitjesh 6 reka a ne tri pod jednim uslovom.
MORASH MI NABROJATI SVE DRZAVE KROZ KOJE PROLAZI DUNAV.
Kad to uradish korektno nema vishe shale sa tobom i na svako tvoje pitanje dobijesh odmah
odgovor precizan.
 
Postovani gospodine.....ja nisam u skoli, ali, da probam....

Nemacka, Austrija, Madjarska, SCG, Rumunija.....

Mozda sam i pogresio, ali cete mi oprostiti...nisam ni pretendovao da znam...:p

Dajte, molim Vas, te reke....ako nije problem......

Naravno, slozili smo se da Tara ne protice kroz Srbiju........:p

pozzz Billy the Kid
 
Шон:
Поштована господо уз сав сарказам морам да кажем, да сем једног или два коментара, ово може да лети у ветар. Не зна нико од вас ту проблематику и ако не зна боље да не пише да се неки не би смејали. Бивша Југославија или СФРЈ је била преплављена тајним службама свих варијанти. Ја бих сад могао да наводим само америчке агенције које су имале стално плаћене људе али не желим да компромитујем гомилу њих који раде те послове. Морате разумети да је ово тло значајно за Велике Силе из многих разлога. Од геостратешких, војних па до неки ће се насмејати археолошких. Но, сад није време за причу о настанку цивилизације, већ о Службама. За време грађанског рата паралелно су радиле и Америчка и Совјетска Служба током свих ратних дејстава. СВЕ што се дешавало овде било је познато до танчина. Испорука Милошевића је прећутно усаглашена од обе стране и дато зелено светло за реализацију исте тадашњим руководиоцима на власти, првенствено мислим на покојног Премијера. Данас поред ових Служби које кроје нову стратешку расподелу ове територије по узору на Јалту као и цртање нових државних граница, такође контролишу и садашњи српски политички естаблишмент. Ништа се не препушта случају. Према томе, причати о Службама које се играју овде пратећи реакције јавног мњења и сличних типова акција је смешно. То раде њихове слугерањске подкатегорије које се зову НВО. Имате причу из Москве од пре неколико дана, биће тога и овде. Многи ни не знају колико је већ територије илегално од прошле власти, без Скупштинске одлуке дато на располагање Америци за њихове базе. Не знају шта Британија потражује од Србије на име будуће сарадње. О ЕУ и Немачкој не желим да говорим јер такав конгломерат услова за приступ Унији ниједан нормалан и поштен човек не би потписао у име своје земље. То све припремају Службе о којима је реч и извештаје достављају својим централама. Оне своје аналитикче процене шаљу Секторима који се баве Балканском проблематиком, а они дају предлоге које Конгреси и Парламенти уобличавају, и изгласавају или не. Значи да резимирам, Службе су јако одговорне организације и Господо нашим језиком, са њима нема зезања.

Одлично, мистер Шон... у потпуности подржавам Ваше тумачење у вези задате теме... 8-) тако да... људи, маните се МЛАЋЕЊА ПРАЗНЕ СЛАМЕ...
 
billy_THE_kid:
Postovani gospodine.....ja nisam u skoli, ali, da probam....

Nemacka, Austrija, Madjarska, SCG, Rumunija.....

Mozda sam i pogresio, ali cete mi oprostiti...nisam ni pretendovao da znam...:p

Dajte, molim Vas, te reke....ako nije problem......

Naravno, slozili smo se da Tara ne protice kroz Srbiju........:p

pozzz Billy the Kid


Били, била је пре једно месец дана документарна емисија о неколико малих река... али ја им заборавих имена, у Србији... које су чудо невиђено од лепоте њихових извора и чистоте воде, чак за једну нису у емисији хтели да открију како се до ње долази да се скотови и риболовци не би сјурили да је униште......али у праву си да су све значајније реке загађене...
 
Nekoliko malih reka ne cini ono o cemu se ovde povela diskusija......

A to je, izmedju ostalog , da Srbija postaje meta stranih sluzbi zbog vode......

Srbija je siromasna vodom za pice.....i kvantitativno i kvalitativno......

To je bila poenta.......slazem se da je daleko od teme :p

Ali, ako budemo pricali stvari koje ne piju vodu, u okviru teme.......dzaba prica.....

Naravno, nemam nameru da ovim ispravkama potpirujrm raspravu....ali, sta jeste , jeste....sta nije, nije
 
Ovim i zavrsavam o vodam
Srbija ce pre ili kasnije osetiti posledice ovakve nebrige za otpad. Brojni izvori bice zagadjeni, mozda za koju godinu ili kasnije, ali je sigurno da ovakav nemar trajno ugrozava nase vodene zalihe. Vodu je od otpada moguce zastititi jedino izgradnjom deponija s kontrolisanom odvodom. Uredjenih deponija u Srbiji gotovo i da nema!

Srbija nema dovoljno vode za pice!

Ionako lose stanje voda ugrozavaju zastarele tehnologije u fabrikama i nerazumni ljudski postupci. Beograd svu otpadnu vodu, kroz 20 izliva, ispusta direktno u Dunav i Savu, bez ikakvog preciscavanja. Za izgradnju postrojenja za preciscavanje otpadnih voda Beograda, koji bi se po generalnom planu nalazilo u Velikom selu, potrebna je investicija od nekoliko stotina miliona evra.
U Srbiji je sve manje i manje zdrave izvorske vode. Strucnjaci smatraju da je glavni razlog u nekontrolisanoj seci suma i da se spas nalazi u planskom posumljavanju, povrsinskim akumulacijama, malim branama i zastiti izvorista reka.
 
billy_THE_kid:
Ovim i zavrsavam o vodam
Srbija ce pre ili kasnije osetiti posledice ovakve nebrige za otpad. Brojni izvori bice zagadjeni, mozda za koju godinu ili kasnije, ali je sigurno da ovakav nemar trajno ugrozava nase vodene zalihe. Vodu je od otpada moguce zastititi jedino izgradnjom deponija s kontrolisanom odvodom. Uredjenih deponija u Srbiji gotovo i da nema!

Srbija nema dovoljno vode za pice!


Evo ovako: Chitaj pazljivo.
SELO KRUSHEVICA kod RUDOVACA na pola puta do
ARANDJELOVCA.UCENTRU sela imash tkv chesmu
prirodne vode koja nesmetano cirkulishe sa oko 180l
po minuti.
Ovako bih mogao da nabrajam i nabrajam ali nema
svrhe.Dovoljno je ovo.Srbija bogata podzemnim vodama
prijatelju.
Shto se tiche otpada bio sam u pegovorima da IZRAELCI
na kraju mesta Surchin prave fabriku reciklaze otpada.
I to tje dotji na svoje mesto.Nisu mogli dotji jer zemlja gde
su trebali biti tada nije imala pravnog vlasnika.Vodio se
spor izmedju opshtine Zemun i sadashnje opshtine
Surchin.

Stvarno mi je zao BILLY ali mnogo si neobaveshten.
Imash pored Lazarevca na desetine izvora kisele vode
koja se moze normalno piti id itd.
 
Pa, eto....kako sam ja neobavesten, a vi kao ekspert kazete da je reka TARA u Srbiji??

No, kako rekoh, nije obaveza znati sve....

Niste mi nabrojali one , bar tri (3), a obecali ste i sest (6) reka, u Srbiji iz kojih se moze piti voda bez preciscavanja.....

Ne verujem da je Srbija , postala meta tajnih organizacija, a sve u smislu borbe za pijacu vodu, koja postaje deficitarna u svetu,,,,,,,,zbog chesme u selu RUDOVACA...

Oko pregovora sa Izraelcima, nemam razlog da Vam ne verujem da ste bili , ali nista od toga nije zvanicno objavljeno, prema tome, smatram da je i irelevantno..Kad budu ulozili par stotina miliona E, za prciscavanje otpadnih voda u Bgd....koje btw..nije planirano u Surcinu, nikako....ni po jednom urbanistickom planu grada., priznacu to kao validan argument...

Mislim da sam ipak dovoljno obavesten, pozz Billy the Kid :p
 
Psihologue:
billy_THE_kid:
Ovim i zavrsavam o vodam
Srbija ce pre ili kasnije osetiti posledice ovakve nebrige za otpad. Brojni izvori bice zagadjeni, mozda za koju godinu ili kasnije, ali je sigurno da ovakav nemar trajno ugrozava nase vodene zalihe. Vodu je od otpada moguce zastititi jedino izgradnjom deponija s kontrolisanom odvodom. Uredjenih deponija u Srbiji gotovo i da nema!

Srbija nema dovoljno vode za pice!


Evo ovako: Chitaj pazljivo.
SELO KRUSHEVICA kod RUDOVACA na pola puta do
ARANDJELOVCA.UCENTRU sela imash tkv chesmu
prirodne vode koja nesmetano cirkulishe sa oko 180l
po minuti.
Ovako bih mogao da nabrajam i nabrajam ali nema
svrhe.Dovoljno je ovo.Srbija bogata podzemnim vodama
prijatelju.
Shto se tiche otpada bio sam u pegovorima da IZRAELCI
na kraju mesta Surchin prave fabriku reciklaze otpada.
I to tje dotji na svoje mesto.Nisu mogli dotji jer zemlja gde
su trebali biti tada nije imala pravnog vlasnika.Vodio se
spor izmedju opshtine Zemun i sadashnje opshtine
Surchin.

Stvarno mi je zao BILLY ali mnogo si neobaveshten.
Imash pored Lazarevca na desetine izvora kisele vode
koja se moze normalno piti id itd.

Kapa dole psiholog. Mislio sam da niko ne zna. Imam daljnu familiju bas u tom mestu... Isto imas kod Belanovice 5 kilometara posle skretanja sa Ibarske magistrale.... prirodan izvor neverovatno ciste vode.
 

Back
Top