TAJNA DRŽAVA: Ko čini oligarhiju koja zaista vlada Amerikom

CUVARI_620x0.jpg

 
Opet neko pljuvanje po Americi. Samo da vas posjetim da pošten narod odavde odlazi u Ameriku da bi uopšte mogao da preživi jer mu se to ovdje ne dozvoljava i to im se tamo omogućava Bogu hvala.

pa tako je od rimskog carstva do otomanske i americke imperije

uvek je pljackas robovlasnik ubica bolje ziveo nego rob, onaj ko je okupiran, podjarmljen, ponizen....

Sta ti je tu cudno?

Oni nama otimaju da bi sebi uzeli
 
Ne otimaju. Mi im poklanjamo najbolje i najobrazovanije. Eno ti direktor novosadske toplane, SNS kadar, čovek sa osnovnom školom, koji kaže da ''mi u Novi SaT obilaz'mo voz'lima cio graT da bi prov'li gasikaciju''. Poluidiot, vidiš da se muči da sastavi prosto proširenu rečenicu, dođe ti žao maloumnika. Eto. Nije bilo nikog mlađeg i obrazovanijeg za tu poziciju?
Identičan tip polučoveka je matorac kojeg znam, koji se odrekao sina i ćerke zato što su otišli da rade u USA i izdali otadžbinu i nije se čuo ni video sa njima 14 godina, pa će svoj stan da ostavi SNS-u kao zahvalnicu za sve što su učinili za Srbiju.
Svako ko je mlad, obrazovan i normalan MORA da pobegne odavde glavom bez obzira.
 
Ne otimaju. Mi im poklanjamo najbolje i najobrazovanije. Eno ti direktor novosadske toplane, SNS kadar, čovek sa osnovnom školom, koji kaže da ''mi u Novi SaT obilaz'mo voz'lima cio graT da bi prov'li gasikaciju''. Poluidiot, vidiš da se muči da sastavi prosto proširenu rečenicu, dođe ti žao maloumnika. Eto. Nije bilo nikog mlađeg i obrazovanijeg za tu poziciju?
Identičan tip polučoveka je matorac kojeg znam, koji se odrekao sina i ćerke zato što su otišli da rade u USA i izdali otadžbinu i nije se čuo ni video sa njima 14 godina, pa će svoj stan da ostavi SNS-u kao zahvalnicu za sve što su učinili za Srbiju.
Svako ko je mlad, obrazovan i normalan MORA da pobegne odavde glavom bez obzira.
Бесан си што не испуњаваш најмање два услова? :hahaha:
 
pa tako je od rimskog carstva do otomanske i americke imperije

uvek je pljackas robovlasnik ubica bolje ziveo nego rob, onaj ko je okupiran, podjarmljen, ponizen....

Sta ti je tu cudno?

Oni nama otimaju da bi sebi uzeli

Da li znaš nekog ko je otišao u Ameriku i požalio se da mu plata kasni, ili da je nema, a da li znaš nekog ko se odavde nije žalio na to? Amerikanac jel naredi privatniku da ti ženu, majku, oca drži na minimalcu uz 12 sati rada. Ma ajde de.
 
Ever since America came into existance, it has brought nothing but suffering, tears and trouble to mankind

Осим што би без Американаца био изгубљен и први и други светски рат.

После губитка овог другог ти се не би ни родио, нити ико од твојих Голијаша. Не знам баш да ли би човечанство због тога плакало, али то су чињенице.
 
Не дају верници Америке на њу, чак и кад је очигледно...:lol:
Интересантно је то, та идеализације, и много подсећа на комунистичку лакировку... Како год да окренеш- све америчко њима је најбоље; и кад направе злочин- оправдан је.
А већи део света их мрзи.:lol:
 
Paa antibiotik su mozda izmislili Briti ali je ali su ga prvi napravili Ameri! U čemu je problem? Ali zar nije too isto?
Usa i saveznici je prva imala penicilin u ww2!

- - - - - - - - - -



Paa TO su ti argumenti Kapitalista u debati sa socijalistima!!!
Argum kapitalista: zasto pises na internetu kada su to kapitalisti napravili???



Шта су капиталисти направили ?

Какав ти је то појам ?

Капиталисти примењују науку, технологију и организационо знање у сврху инвентивнсти !

Инвентиван уопште не значи развијати науку или знање, већ примењивати у циљу профита

- - -
Пусти тај капиталистички романтизам.

ГЛОНАС је stariji od GPS-a (што се тиче оног списка)
 
Poslednja izmena:
Federal Reserve - FED

Direktori Federalne rezerve od 1987 do danas. To jeste zadnjih 30 godina


Janet Yellen
Yellen was born to a Polish Jewish family in Brooklyn, New York,
https://en.wikipedia.org/wiki/Janet_Yellen

Ben Shalom Bernanke
The Bernankes were one of the few Jewish families in Dillon and attended Ohav Shalom, a local synagogu
https://en.wikipedia.org/wiki/Ben_Bernanke

Alan Greenspan
Greenspan was born in the Washington Heights area of New York City. His father, Herbert Greenspan, was of Romanian Jewish descent, and his mother, Rose Goldsmith, was of Hungarian Jewish descent
https://en.wikipedia.org/wiki/Alan_Greenspan
 

Back
Top