Tadicevo izvinjenje daje rezultate

Kao što sam rekao, gledao je moj drugar i po starom hrvatskom običaju to ej još jedan falsifikat istine, kao što radite za jasenovac i oluju i za izazivanje rata 91. do 95. tako falsifikujete i istinu o koncertu...

isekli su sve gde publika salutira sa zig halj i gde urla ubij srbina i srbe na vrbe i za dom spremni i gde se vidi ustaška ikonografija...

ali hvala bogu postoje mnogi snimci na youtube i ceo svet je ipak video koliki je nacizam u hrvatskoj. takodje je već o tome pisao i NY times i BBC, a reagovao je i centar Vizental i to vec 2 puta...


evo ti pogledaj ovo pa se uveri o čemu pričam
 
Pa u tome i jeste stvar. Da je na koncertu bilo 100 ljudi pa stvarno ne bi imali razloga da ih pljujemo ovde, ali jasno da se ovde radi o ogromnim razmerama. Drage hrvatske kolege uspeli ste da uverite ceo svet da vam je mesto u ludari(bar jedno 70% stanovnistva). CESTITAM!
 
ilkebgd:
Kao što sam rekao, gledao je moj drugar i po starom hrvatskom običaju to ej još jedan falsifikat istine, kao što radite za jasenovac i oluju i za izazivanje rata 91. do 95. tako falsifikujete i istinu o koncertu...

isekli su sve gde publika salutira sa zig halj i gde urla ubij srbina i srbe na vrbe i za dom spremni i gde se vidi ustaška ikonografija...

ali hvala bogu postoje mnogi snimci na youtube i ceo svet je ipak video koliki je nacizam u hrvatskoj. takodje je već o tome pisao i NY times i BBC, a reagovao je i centar Vizental i to vec 2 puta...


evo ti pogledaj ovo pa se uveri o čemu pričam

A koga se ti to trudiš da ubediš u nešto što je zaista ceo svet ne samo video, već i osudio s prezirom i gnušanjem...samo ignoriši zemljak, pa će se smiriti, kad im dosadi da pričaju sami sa sobom..! :wink:
 
SANDRINAbg:
A koga se ti to trudiš da ubediš u nešto što je zaista ceo svet ne samo video, već i osudio s prezirom i gnušanjem...samo ignoriši zemljak, pa će se smiriti, kad im dosadi da pričaju sami sa sobom..! :wink:

Tako je Sale, ja sam odavno prestala da se ubedjujem, neka ih, neka uživaju u svojoj dobroti. Muka mi je više da pokušavam da objasnim onome ko neće da razume (a možda i ne može, šta znaš).
 
The Dule:
Pa u tome i jeste stvar. Da je na koncertu bilo 100 ljudi pa stvarno ne bi imali razloga da ih pljujemo ovde, ali jasno da se ovde radi o ogromnim razmerama. Drage hrvatske kolege uspeli ste da uverite ceo svet da vam je mesto u ludari(bar jedno 70% stanovnistva). CESTITAM!
po toj logici svi koji su bili na koncertu Marilyna Mansona su sotonisti i poslije koncerta su osli kuci i zazivali djavla i prinosili mu zrtve, po mogucnosti djevice :twisted: :rolleyes: :rolleyes:
 
klikk:
po toj logici svi koji su bili na koncertu Marilyna Mansona su sotonisti i poslije koncerta su osli kuci i zazivali djavla i prinosili mu zrtve, po mogucnosti djevice :twisted: :rolleyes: :rolleyes:
Pa care ne mora da znaci ni da su ovi klali Srbe kad su dosli kuci(a inace tamo i nema Srba tako da i necemo saznati),ali u svakom slucaju ljudi na njegovom koncertu definitivno podrzavaju njegov stav, poput i publike na koncertu Marylina Mansona i ako posle toga ne prinose zrtve,loze se na to i podrzavaju njegov sta. Bar 90% njih. Tako da mi stvarno nije jasno stav si hteo da kazes.............. :roll:
 
Шон:
joj shto ce biti smeshno kad uradim print screen i postavim.... :)

kako se lepo prepoznao... nisam mislio na tebe, al poshto si se sam prepoznao onda lizhi brate....
Losa odbrana.....Primio si ga:)....Misim Gool :D
Iron Lord:
upozorenje.jpg


Nije lepo što citiranu rečenicu sa sasvim druge teme koristiš u kontekstu u kom nije namenjena!

Iron Lord
Hammster1.png
Ta nemojte tako, postovani Irone:)....I sami znate da nije bilo upereno na vas racun8-)
 

Back
Top