Распродаја: Вучић у бесцење даје странцима земљиште, руднике, хидроелектране

nesko101

Elita
Poruka
18.539

Колику штету је Србији нанела Вучићева економска вуду-стратегија? Да ли српске државне резерве вреде пет, 14 или 23 милијарде евра? Зашто ФБИ води истраге против Ричарда Гренела, Џереда Кушнера и Вучића? Зашто Вучићева власт намерава да америчким компанијама прода 11 хидроелектрана за 600 милиона евра кад оне вреде 15 милијарди евра? Како је могуће да Србија има већу инфлацију него ратом разорена Украјина? Зашто су цене хране веће у Србији, него у Немачкој и Француској? Како је Србија у пројекат "Београд на води" уложила неколико стотина милиона евра, а после десет година остварила зараду од три милиона евра? Могуће одговоре на та питања даје Предраг Поповић, заменик главног уредника Магазина Таблоид, бивши уредник у Дневном телеграфу, Националу и Правди, некада близак Вучићев сарадник и пријатељ.
https://srbin.info/pocetna/aktuelno...e-strancima-zemljiste-rudnike-hidroelektrane/
Detaljan spisak ne može stati u pet tema pa vam predlažem da sami pogledate na sajtu.
Jedino kao Kosovac koji je direktno osetio njegovu trgovinu sa Zapadom potvrđujem da će isto to uraditi i preostalim Srbima širom cele Srbije samo što to nećete osetiti odmah kao mi.

Poslednja izmena od moderatora:
Šta je ne kontroliše više mittelEUropa Srbiju pa se brine kome se šta daje

A dok nisi smeo ulično osvetljenje upaliti bez odobrenjaiz nekih centara nije bila rasprodaja

Oni koji su na ime ratne štete ulagali bespovratne kredite pa se pojavili kao vlasnoivi malo se naljutili pa oborili sistem kad su ih isterali konačno?

Izgledno je da ce Chase banka doci u Srbiju. To ce znaciti da je Srbija u potpunosti prodata.

Americki Black rock vec jaše Srbiju...
Kinezi gotovo da raseljavaju Bor...sireci zone rudarenja...
Francuzi nam kontrolisu Aerodrom u glavnom gradu...koji se ironijom sudbine zove po Tesli...
Itd itd...
Nije izdatko tek Kosovo...izdata je cela Srbija...+Republika Srpska...

Evo bas da vidimo koja ce to biti Vuciceva preporuka povodom prijema Kosova u Savet Evrope...
On sam je rekao da ce odluka biti jaka i cvrsta...
A sve sem izlaska iz Saveta Evrope je blaga odluka...
Jer ostajanjem ti fakticki priznajes tzv Kosovo...

Takodje On je vec na mig Hila priznao Kristijana Smita u BiH kojeg ne priznaju ni Republika Srpska ni Rusija ni Kina...
Samim tim On priznaje sve odluke Kristijana Šmita...a koje su i protivu Republike Srpske

...

Šta je ne kontroliše više mittelEUropa Srbiju pa se brine kome se šta daje

A dok nisi smeo ulično osvetljenje upaliti bez odobrenjaiz nekih centara nije bila rasprodaja

Oni koji su na ime ratne štete ulagali bespovratne kredite pa se pojavili kao vlasnoivi malo se naljutili pa oborili sistem kad su ih isterali konačno?
Za tebe je bolje da ponekad zaćutiš.Misliće Srbi tako da si vredna poštovanja.

Americki Black rock vec jaše Srbiju...

A sve sem izlaska iz Saveta Evrope je blaga odluka...
Jer ostajanjem ti fakticki priznajes tzv Kosovo...

Samim tim On priznaje sve odluke Kristijana Šmita...a koje su i protivu Republike Srpske

...
Vučić to zna bolje od nas samih ali pobogu šta još treba da nam uradi pa da nas ubedi da je nas i sve naše obezvredio?

Za tebe je bolje da ponekad zaćutiš.Misliće Srbi tako da si vredna poštovanja.

Zar nije tako

Sad se setila propaganda da frflja o rasprodaji Srbije, a nije im bio problem kada je cela Srbija bila nečije vlasništvo

Ne kažem ja da je ovo sada dobro, već samo ne želim da mi fine priče prodaju još gori

Ovako bar imamo neki procenat vlasništva onako nismo imali ništa, vodili se kao vlasnici a iza sve drugi neko upravljao

Zar nije tako

Sad se setila propaganda da frflja o rasprodaji Srbije, a nije im bio problem kada je cela Srbija bila nečije vlasništvo

Ne kažem ja da je ovo sada dobro, već samo ne želim da mi fine priče prodaju još gori

Ovako bar imamo neki procenat vlasništva onako nismo imali ništa, vodili se kao vlasnici a iza sve drugi neko upravljao
Nije tako.
Realno nemaš ništa korisno od samog zlodela Vučića ni ti ni ja ali ako si na njegovom spisku e onda je tako kako ti kažeš.

Nemoj tako!
Nata je tu po zadatku da brani lik i djelo Gau-lojtera, a treba jutros i zaraditi sendvič sa parizerom !

Ne branim ja nekoga, nego ne dopada se istina pa se etiketira

25 januara Srbi 2018 odluče i dogovore da prodaju 51% NIS -a Rusima, gazda Angela pozove i kaže: znate šta sada sledi .. 17 februara organizuju proglašenje KiM.. ono da bude odmah posle dana državnosti Srbije
Naravno tada su još uvek bili njihovi pa se nije pripisivalo da su Tadić i Koštunica dali Kosovo tj izdali

Sve ovo kasnije mi smo im dali jedino su nezavisnost proglasili

Tako da svaki put kada naša vlast dobije nešto po ušima znajte da su ispali neposlušni a onda je samo pitanje propagande da li će to bojna iz Agrama predstaviti kao izdaju zavijena u srpske zastave, ili kao realnost na terenu ogrnuta EU zastavom

Ako ti je napredak baratanjem novcem od rasprodaje Državne imovine i prirodnog bogastva koju je ovaj narod stvarao i čuvao decenijama onda bravo za tebe.

Sećam se vremena kada su 2000-tih ekonomsiti objašnjavali da novac od prodaje fabrika treba da ide u javnu potrošnju a ne u investicije
( dođu stranci plate našu fabriku, novac gurnemo u javnu potrošnju za kupovinu njihove uvozne robe)

Sada nam to ne objašnjavaju i ne primenjuju, nekad se zapitam dok putujem po Srbiji ima li smisla toliko nekih hala dizati na plodnoj zemlji .. ali setim se da i u drugim državama gde se prijatnije živi imam isti pogled

Zahebi tu priču

Što se tiče kredita ceo ovaj sistem koji se sada treba transformisati zasnovan je na kreditu kao robi

Od kada smo izgubili ili nam je ograničena fiskalna nezavisnost ne može drugačije bez da neka velika sila pobedi sadašnjeg hegemona ili mi da upašemo kubure pa ih isteramo

Sećam se vremena kada su 2000-tih ekonomsiti objašnjavali da novac od prodaje fabrika treba da ide u javnu potrošnju a ne u investicije
( dođu stranci plate našu fabriku, novac gurnemo u javnu potrošnju za kupovinu njihove uvozne robe)

Sada nam to ne objašnjavaju i ne primenjuju, nekad se zapitam dok putujem po Srbiji ima li smisla toliko nekih hala dizati na plodnoj zemlji .. ali setim se da i u drugim državama gde se prijatnije živi imam isti pogled

Zahebi tu priču

Što se tiče kredita ceo ovaj sistem koji se sada treba transformisati zasnovan je na kreditu kao robi

Od kada smo izgubili ili nam je ograničena fiskalna nezavisnost ne može drugačije bez da neka velika sila pobedi sadašnjeg hegemona ili mi da upašemo kubure pa ih isteramo
Upoređivati to vreme sa ovim je umobolno.
Tada su bile snage koje su aktuelnog predsednika Srbije isporučili agresorskim zločincima nad Sribijom bre.

Upoređivati to vreme sa ovim je umobolno.
Tada su bile snage koje su aktuelnog predsednika Srbije isporučili agresorskim zločincima nad Sribijom bre.

U poslednjih 5 decenija sve je isto , samo je pitanje koliko se i kada neko okomio na nas i kolika je i kakav bio odnos snaga u svetu

Mi kao narod nismo bili spremni na dalju žrtvu ili su nas ubedili da je žrtvovanje uzaludno i tu smo gde smo

Zato ako nisi deo neke ekipe pa imaš obavezu da lupetaš sve ovde šta lupetaš povedi računa
A ako jesi onda ok, verovatno ima neki razlog

Možda i da se ima ta vatra otpora, što podržavam .. jer da su svi kao ja verovatno bi nas pre ili kasnije porobili duhom, a ne samo okolnostima

Ne branim ja nekoga, nego ne dopada se istina pa se etiketira

25 januara Srbi odluče da prodaju 51% NIS -a Rusima, gazda Angela pozove i kaže: znate šta sada sledi .. 17 februara organizuju proglašenje KiM.. ono da bude odmah posle dana državnosti Srbije
Naravno tada su još uvek bili njihovi pa se nije pripisivalo da su Tadić i Koštunica dali Kosovo tj izdali

Sve ovo kasnije mi smo im dali jedino su nezavisnost proglasili

Tako da svaki put kada naša vlast dobije nešto po ušima znajte da su ispali neposlušni a onda je samo pitanje propagande da li će to bojna iz Agrama predstaviti kao izdaju zavijena u srpske zastave, ili kao realnost na terenu ogrnuta EU zastavom
Ok, pa da se onda složimo da nam je trenutna situacija takva da Srbijom vlada upravnik Hill, a da Visokoštovani pazi da se ne zamjera i usput pomalo poklanja i prodaje za sitne pare Amerima državnu imovinu !

Колику штету је Србији нанела Вучићева економска вуду-стратегија? Да ли српске државне резерве вреде пет, 14 или 23 милијарде евра? Зашто ФБИ води истраге против Ричарда Гренела, Џереда Кушнера и Вучића? Зашто Вучићева власт намерава да америчким компанијама прода 11 хидроелектрана за 600 милиона евра кад оне вреде 15 милијарди евра? Како је могуће да Србија има већу инфлацију него ратом разорена Украјина? Зашто су цене хране веће у Србији, него у Немачкој и Француској? Како је Србија у пројекат "Београд на води" уложила неколико стотина милиона евра, а после десет година остварила зараду од три милиона евра? Могуће одговоре на та питања даје Предраг Поповић, заменик главног уредника Магазина Таблоид, бивши уредник у Дневном телеграфу, Националу и Правди, некада близак Вучићев сарадник и пријатељ.​

https://srbin.info/pocetna/aktuelno...e-strancima-zemljiste-rudnike-hidroelektrane/
Detaljan spisak ne može stati u pet tema pa vam predlažem da sami pogledate na sajtu.
Jedino kao Kosovac koji je direktno osetio njegovu trgovinu sa Zapadom potvrđujem da će isto to uraditi i preostalim Srbima širom cele Srbije samo što to nećete osetiti odmah kao mi.
Zato što je vučić lopov i ubica srpskog naroda, to je retorika radikala!

Ok, pa da se onda složimo da nam je trenutna situacija takva da Srbijom vlada upravnik Hill, a da Visokoštovani pazi da se ne zamjera i usput pomalo poklanja i prodaje za sitne pare Amerima državnu imovinu !

U ovom vremenu se smenio nekadašnji upravnik a dve glavne sile su preuzele monitoring

Kakav je njihov dogovor, da li su saglasni oko naše pozicije u narednom vremenu, da li nas drže kao ulog, ja tebi dam ovde ti meni tamo, da li imaju neke obligacije prema glavnom, nekadašnjem pretedentu na ovaj prostoru ( ne možemo ih ostaviti ni o čemu) da li kažu koljite se pa ko pobedi .. to ne znamo

Očigledno da im je stalo da ovde ne bude problema, ali da li time mi ispaštamo dok drugi dobijaju ili dugoročno mi ćemo dobiti a ovi drugi izgubiti ne znam, to čak možda ne znaju ni sami ambasadori Hil i Harčenko ili ti Hilčenko

Sada pročitah da je Kurti izjavio da će Kosovo da tuži Srbiju za nešto .. to mi nekako govori da gube.. jer i mi smo tužakali kada smo bili nemoćni

A što se tiče te imovine i zgrade Generalštaba, ne znam .. zgrade koje bi trebalo da se grade jesu ružne na tom mestu , ali ne vidim problem ako im damo zemljište (bez obzira na simboliku, jer oni nas nisu bili bombardovali za njihov interes, već za interes doskorašnjeg upravnika, i red je da "poprave" šta su porušili)
Ako istrgujemo nešto onda ok

Uostalom na Miloševića se uvek režalo što nije plaćao Amerikance i imao lobi kao Šiptari tada kao ne bi bilo kako je bilo

Evo ovi to sada rade .. pa da vidimo

Sada pročitah da je Kurti izjavio da će Kosovo da tuži Srbiju za nešto ..
to mi nekako govori da gube.. jer i mi smo tužakali kada smo bili nemoćni

TAČNO! IZGUBIČE I OVAJ PUT sa 5:0!
ACO SRBINE!

Poslednja izmena od moderatora:
Narod je glasao za to.

za ovo su se prodali za FAKIN BILJNU FETU!

1711882939630.png

Back