Тадић и даље контролише медије!

Za vreme dosmanlija se nije ratovalo, nismo prizivali bombardovanje, nismo ubijali neistomisljenike...jedino su se ratni zlocinci skrivali u drzavnim ustanovama i ubijali srpsku decu zbog njihovih zbegova i kukavicluka
da one vojnike.....sramota,kada ce staviti vise tacku na taj slucaj.....jer je zivot zlocinca Mladica vredniji od njihovog....!
 
Са једне стране људи за које је Тадић неоркосновен председник и даље а са друге стране они којима је Николић председник.

Да се човек замисли !

Ах, да не заборави а са друге стране трећи којима се ебе и за једног и за другог
 
Ako cemo po standardu - Tito nema alternativu. Ali, i to je imalo veliku cenu, da ne navodim ovde.

Problem tih "alternativaca" je sto samo pricaju da alternativa postoji - ali nikada nece da priznaju sta je to.

70 milijardi evra koliko su dosmajlije potrosile zadnjih 12 godina je cena koju smo svi platili a boljitak nismo osetili
zar je to bila alternativa za kandidaturu.Mnogo nas je kostalo.
 
70 milijardi evra koliko su dosmajlije potrosile zadnjih 12 godina je cena koju smo svi platili a boljitak nismo osetili
zar je to bila alternativa za kandidaturu.Mnogo nas je kostalo.

Opet bajka o 70 milijardi... :roll:
Drzava je imala mozda 15... sve ostalo je bilo slanje nasih iz inostranstva na ruke rodjacima ovamo. Drzava od toga nije videla nista. Jednokratni pdv na potrosnju, nesto akciza i cao. Pokretanje proizvodnje - nula.
 
Opet bajka o 70 milijardi... :roll:
Drzava je imala mozda 15... sve ostalo je bilo slanje nasih iz inostranstva na ruke rodjacima ovamo. Drzava od toga nije videla nista. Jednokratni pdv na potrosnju, nesto akciza i cao. Pokretanje proizvodnje - nula.

Bajka je da diaspora izdrzava Srbiju a upravu si da drzava nije videla veliki deo tog novca jer su ga slozna braca uzela za sebe.
Da li ce Vucic pronaci nesta od tog novca videcemo.
 
Bajka je da diaspora izdrzava Srbiju a upravu si da drzava nije videla veliki deo tog novca jer su ga slozna braca uzela za sebe.
Da li ce Vucic pronaci nesta od tog novca videcemo.

Ne salju pare samo oni - ali bez tih bar 3 milijarde godisnje... ne znam kako bi neki opstali. Na mene licno to ne utice nista.

Ovde se prica o kradjama kao da je kradeno po pola drzavnog godisnjeg proizvoda, svake godine. Muvanje je bilo, mozda, na nivou 1-2% budzeta. 10-20 pohapsenih i kraj. A rupa u budzetu nece da bude ni konacno oivicena, a kamoli resena samo time.
Pa ko veruje, neka veruje.
 
Ne salju pare samo oni - ali bez tih bar 3 milijarde godisnje... ne znam kako bi neki opstali. Na mene licno to ne utice nista.

Ovde se prica o kradjama kao da je kradeno po pola drzavnog godisnjeg proizvoda, svake godine. Muvanje je bilo, mozda, na nivou 1-2% budzeta. 10-20 pohapsenih i kraj. A rupa u budzetu nece da bude ni konacno oivicena, a kamoli resena samo time.
Pa ko veruje, neka veruje.

Kad bi neko hteo da se pozabavi tim problemom lako bi dosli do cifre koja je ukradena.Uzmimo samo za primer
raznorazne agencije koje su dolaskom dosmajlija pocele da nicu kao gljive posle kise,Pa upravni odbori,plate koje su
se delilile u ciframa da se coveku zavrtti u glavi a tako je radjeno 12 godina.
 
Prioritet je deficit u budzetu,zaustavljanje pada nacionalne valute te igrice ko je lopov
dobar je mamac za somove.

Ova tema je o medijima, a ne o budžetskom deficitu i kursu, zato sam i napisala ono što je Vučić izjavio vezano za medije. Dakle, novinska kuća Politika.
A, somovi neće biti informisani po želji nove vlasti ako medije i dalje bude držala stara vlast. Ili misliš da novoj vlasti više ne treba podrška somova?
 
Ova tema je o medijima, a ne o budžetskom deficitu i kursu, zato sam i napisala ono što je Vučić izjavio vezano za medije. Dakle, novinska kuća Politika.
A, somovi neće biti informisani po želji nove vlasti ako medije i dalje bude držala stara vlast. Ili misliš da novoj vlasti više ne treba podrška somova?

Obrni okreni sve se vrti oko novca tako i tema,somovi ce biti istinito informisani samo ako mediji budu nezavisni valjda nam je svima to jasno.
Sto se tice Politike neka institucije rade svoj posao ako postoje a na drzavi je ako joj treba ta kuca neka obezbedi vecinski deo ili se povuce.
 
Obrni okreni sve se vrti oko novca tako i tema,somovi ce biti istinito informisani samo ako mediji budu nezavisni valjda nam je svima to jasno.
Sto se tice Politike neka institucije rade svoj posao ako postoje a na drzavi je ako joj treba ta kuca neka obezbedi vecinski deo ili se povuce.

Drzava ima 50% akcija i zlatnu akciju -> vecinu.
 

Back
Top