Смајловић: Прилично бедан напад Ђиласа на новинаре и медије

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.278

Смајловић: Прилично бедан напад Ђиласа на новинаре и медије​

Новинарка Љиљана Смајловић коментарисала је у јутарњем програму телевизије Прва писмо Драгана Ђиласа РТС-у.

„Мени се одговор РТС-а допао и не мислим да га је писао Иван Радовановић, мени више личи на добар стил Ненада Стефановића коме завидим на оној формулацији за опозиционе медије приликом извештавања са протеста које подржавају - „извештавање са учествовањем“ а ја бих додала и „хушкањем“. А код Ђиласа ми се није допао овај прилично бедан и низак напад на (уредницу Дневника 2 на РТС-у) Милицу Недић и онај претећи тон према медијима и новинарима, који је карактеристичан за Ђиласа“, навела је она.
677z381_447477_2024-01-28-10-52-01-window_f.jpg

„На опозиционим медијима и од Ђиласа сте имали прилике да чујете за фантомске бираче али ја до сада нисам видела никакве доказе! Чим су видели да имају 40.000 мање гласова, одмах су оптужили 40.000 бирача да су дошли из Р.Српске, што је ноторна лаж. Ђилас је изнео оптужбе и за "фантоме" у "Водоводу" па сам видела снимак где људи ту живе деценијама! Шта ја могу да мислим о тзв. доказима Драгана Ђиласа кад се тако брзо раскринкају? А опозициони медији то преносе без тога да нагласе да немају доказе за то“.

Затим је емитован деманти људи који живе на истој адреси на којој је и зграда „Водовода“, а Љиљана Смајловић је закључила: - „Ето, изнели су оптужбе, људи демантовали да су фантоми а телевизије које су то тврдиле - никад не објаве тај деманти“.
https://www.politika.rs/scc/clanak/596289/Smajlovic-Prilicno-bedan-napad-Dilasa-na-novinare-i-medije
Znaci Djilas prilicno bedno napada novinare i medije, a Vucic ih velicanstveno napada.:think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Matematika je prosta:

40.000 glasova manje otišlo kod ovih drugih
toliko su čvrsti u ubedjenju
od izbora do izbora

tu Vučić ništa nije kriv

važi neka mantra da "glupi glasaju Vučića" ali nema odgovora zašto "pametni menjaju strane ko laka dama gaće"?
Легенда каже да је Вучић некад учествовао у ТВ дуелима, а да су чланови СНС такође то радили.
Некада давно Б92 није била режимско гласило.
Сад су скоро свете телевизије и новине гласило СНС.
Кад АВ краде изборе, немој да се питаш ко гласа, већ колико је АВ украо на изборима.
 

Back
Top