Tačka bez povratka: Državni dug SAD porašće do rekordnog nivoa od cak 40.000 milijardi dolara!

Bankrotiraće samo ako gazde njihove to dozvole, a dozvoliće samo ako Tramp ne igra po pravilima, što znači da će se gazde preseliti u novu rezidenciju, a to je Kina, što je već u toku. Kina im je prototip onoga kako treba izgledati ceo svet u Novom Svetskom Poretku. Dakle dolazimo do toga da nakon bankrota Amerike stiže tiranija jača nego ikad. Ništa ne znaš niti išta vidiš jado...

Njemu je u glavi samo da Amerika propadne. A kad propadne, pa se uzdigne Kina, tek ćemo onda da zakukamo.
 
US Schulden.PNG
 
Probali su i Rusi da se kuraže u imperijalističkim avanturama, kao npr. 9 godina u Avganistanu, ali videli da nemaju kapaciteta za takve ratove , pa rekoše bolje da glume mirotvorce i pravednike dok se ne osokole pa će tek tada da bacaju bombe u ime nekog ideala... mudro, nema šta.
ko te je to zajebao ?
 
amerika je na putu nestanka i propasti.... Nece jos dugo sikanirati pola sveta
Trebaće ti neki drugi razlog, jer ovo sa dugom je sranje.

Naime, to je samo semafor koji prati koliko privatni sektor trenutno poseduje dolara.

Koga briga za to, to je u stvari štednja (dolarska ušteđevina).

Ali ti si položio samo Sociologiju i kontrolni iz matematike
 
Njemu je u glavi samo da Amerika propadne. A kad propadne, pa se uzdigne Kina, tek ćemo onda da zakukamo.


normalno

To je jedini nacin da se beskrvno i bez rata oslobodimo americke i NATO okupacije.

A ja sam po prirodi pacifista.... Zato se ko i drugi pacifisti sveta zalazem za totalni kolaps amerike sto ce dovesti do beskrvne pobede potlacenih naroda sirom sveta nad zlikovackom amerikom
 
No, vratimo se temi.

Kopiraću draft PM koji nisam poslala jer je bio glup za stručnjake ali je odličan za laike (Vašu malenkost):


Mislim da ljude zbunjuje što se reč Obveznica percipira kao parče papira.

I sama sam imala tu percepciju jer u filmu mission impossible 1, tom kruz dobija obveznice u papiru za svoj posao.

Međutim, u suštini je obveznica račun u banci.

Ako ovako ilustrujemo tvoj tekući račun: $20,000
a ovako ilustrujemo obveznicu: $20,000

onda vidimo da su obveznice veoma slične tom računu, a da je papir samo neka vrsta potvrde, kao što u banci dobijaš papirnu potvrdu da imaš ulog.
 
PA ZA SVAKU OKUPIRANU ZEMLJU JE NAJBOLJA MOGUCA STVAR DA NJEN OKUPATOR EKONOMSKI PROPADNE

pa evo, pisi propali

Rimsko Carstvo, Rim i dalje ideal svakom novom zeljnom vlasti
Napoleon, a Francuska je i dalje svetska sila,
Krstasi, a Vatikan i dalje hara
Britanska imperija, a matorog sismisa Elizabetu mrzis iz dna duse
Nacisticka Nemacka, a Kancelarka i dalje tretira tvog Predsednika ko kuce dok seni
Osmansko Carstvo, a Instanbul sam ima GDP veci od Slovenije, Hrvatske, BiH, CrneGore, Makedonije, Bugarske, Albanije, Kosova i to zbirno
Austrougarska Monarhija, a svi Srbi sanjaju Bec


sve to, a kod tebe

pradeda coban
deda coban
otac coban
ti coban
sin ce ti biti krezubi sendvicar

znaci, verni ste tradiciji
 
Мениђеру... нешто та божија администрација нема ни решења, а ни разумевања за губитнике транзиције
Pala Kabala, pašće i Menidjer...vidjećeš...ja ti kažem...zapamti....kapiraj-kopiraj....jer ako Srbija stane....
 

Back
Top