Quantcast

Tačka bez povratka: Državni dug SAD porašće do rekordnog nivoa od cak 40.000 milijardi dolara!

Тихи

Zaslužan član
Poruka
114.274
ako su dugovi u mojoj valuti...ja nemam problem već vi koji moj novac posjedujete...jednim potezom prsta na tastaturi meni će zubi trnuti a vama će i ruke i noge otpadati...ukratko....moj dug nije moj problem nego vaš...

zato sve vise ljudi odbacuju dolar. Nisu ludi da placaju troskove stampanja istog.

Pametni stede u bitkoinu, zlatu, dijamantima, niko normalan ne stedi danas u dolaru ili evru. To je cist gubitak novca jer se obe valute stampaju abnormalno bez pokrica cime se kroz inflaciju obezvredjuje kapital svih koji ga drze u tim valutama.

iig

Domaćin
Poruka
3.665
zato sve vise ljudi odbacuju dolar. Nisu ludi da placaju troskove stampanja istog.

Pametni stede u bitkoinu, zlatu, dijamantima, niko normalan ne stedi danas u dolaru ili evru. To je cist gubitak novca jer se obe valute stampaju abnormalno bez pokrica cime se kroz inflaciju obezvredjuje kapital svih koji ga drze u tim valutama.
ljudi su ovce i sljede naučene instikte i programirano ponašanje...ako su naučeni da trguju dolarom oni će to raditi...

YeOldeJagge

Veoma poznat
Poruka
12.829

Ne treba mešati bezvredne stvari (bitkoin) sa zlatom i dijamantima.

Znam da si ti napravio životnu grešku, prebacivši imovinu iz svemoćnog evra, u rusošuplju stvar (btc).

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.