Tablete za mrsavljenje

Ma ovo sa 400-500 kalorija traje nedelju - dve dana za bolesnike koji hitno moraju na operaciju.

Nego hvala ti za ovaj recept za ove lepinjice, nikad u zivotu nisam pravila sama hleb, ali
sada hocu:)

I da, ovo skidanje sa hleba ( i peciva) sa kvascem osnovna je stvar. Malo je cudno na pocetku, ali se stvarno covek navikne.

ma i za njih je malo, jer ti za bazalni metabolizam treba minimum 1200kal
oni sa tom dijetom verovatno ostalo dobijaju kroz infuziju
mnogo je i jedna nedelja na tako malo kalorija
a ove lepinjice posle nadogradjujes kako volis
ja ubacim u smesu ociscen suncokret, ubacim i cia seme i saku lomljenih badema
pa te onako lepo iznenadi kad naletis pa zagrizes - ju vidi cia seme :) al stvarno ejukusno
onda sam pocel ada ubacujem i susene travcice.nanu, origano, majcinu dusicu, ruzmarin..
posto volim ljuto, izmrvim i susenu ljutu papricicu
i mnogo su mi lepe kad na pek papir prvo pospem nekuvano proso, pa po njemu formiram lepinjice..kad su ispecene onda to proso hrcka kad zagrizes :)

viber image.jpg
11086503_10204788449210046_1859533258_o.jpg
 
Da li neko ima iskustva sa sagorevacima masti, meni nije pomoglo. Neki predlog za mrsavljenje sa tabletama. Znam da treba da smanjim obroke i promenim nacin ishrane, ali ne uspevam.
Hvala unapred
Pa gledaj da ne jedes mas ili jedi u okviru neke dozvoljene kolicine, a to je jako malo, isto vazi i za secer u svakom obliku i videces kako se salo
samo topi. Tablete ne postoje, ne postoji nista cime ces postici posle jedne recimo pice od 3000 kalorija moci da slabis.
Dozvoljena kolicina masti bila bi 60 grama dnevno).
 
Pa gledaj da ne jedes mas ili jedi u okviru neke dozvoljene kolicine, a to je jako malo, isto vazi i za secer u svakom obliku i videces kako se salo
samo topi. Tablete ne postoje, ne postoji nista cime ces postici posle jedne recimo pice od 3000 kalorija moci da slabis.
Dozvoljena kolicina masti bila bi 60 grama dnevno).

nije stvar samo u mastima, ugljeni hidrati su gora varijanta
 
Objasnjavaj to dijabeticaima, Zive ljudi bez ugljenih hidrata, ali ti ne razumes sta su ugljeni hidrati pa zato izbegavaj ova svoja nesuvisla "izlaganja".
Не знам да ли те неко обавестио да је дијабетес тешка болест, и да њихово стање никако није нормално стање? Сваки дијабетичар би вероватно више волео да није дијабетичар, и да може да се храни нормално, и да не носи шприц са инсулином.
 
Не знам да ли те неко обавестио да је дијабетес тешка болест, и да њихово стање никако није нормално стање? Сваки дијабетичар би вероватно више волео да није дијабетичар, и да може да се храни нормално, и да не носи шприц са инсулином.
Cekaj, ti meni sada ovde objasnjavas sta je dijabetis?
Preskoci me bre i ne samo ovde.
 
Чек, ти знаш да је дијабетес болест, а наводиш га као аргумент у корист вечитог живота у кетози?
Ту се нешто не уклапа. :think:

mozes telo da uvedes u ketozu i ako nisi dijabeticar
i da zivis i radis sasvim normalno jer ti telo tada energiju za rad vuce iz masti
bez ikakvih problema
na takav nacin se hrani vecina sportista
 
mozes telo da uvedes u ketozu i ako nisi dijabeticar
i da zivis i radis sasvim normalno jer ti telo tada energiju za rad vuce iz masti
bez ikakvih problema
na takav nacin se hrani vecina sportista
Ма знам, мало ја зезам Рајку. z:lol:
Тако сам се и ја довео у ред, остало ми је више од пола бочице оних Uriscan keto листића за проверу стања кетона. Нисам сигуран да ли бу дугорочно било неких последица, ја сам прекинуо после око месец дана јер више није било потребе.
 
Ма знам, мало ја зезам Рајку. z:lol:
Тако сам се и ја довео у ред, остало ми је више од пола бочице оних Uriscan keto листића за проверу стања кетона. Нисам сигуран да ли бу дугорочно било неких последица, ја сам прекинуо после око месец дана јер више није било потребе.
Ma ok, zezas ti mene, ja tebe malo, ali to je i draz forumskog zivota.
Nego ja sam stvarno prestala da jedem ugljene hidrate, doslo onako samo od sebe, ( uglavnom), ovde je sada Bozic jedu se slatkisi
od jutra do sutra, mi ( muz, ja, Pceto) nemamo nista sto je slatko.
E sad, pijem vino, pivo, jedem naravno tu i tamo i lebac, testenine, krompir cesto, ali beli secer trosim valjda dva kila godisnje ( samo za kafu).
Isto vazi i za belo brasno.
 
Što se belog šećera tiče, izbacio sam ga i iz kafe još pre par godina. Sad ne mogu da liznem slatku kafu. z:cry:
Baš mi nešto gadno da dodajem šećer u bilo šta, čak i kolače kad pravim - ako je u receptu 300gr, ja stavim 80gr... i sve bude extra.
 
Što se belog šećera tiče, izbacio sam ga i iz kafe još pre par godina. Sad ne mogu da liznem slatku kafu. z:cry:
Baš mi nešto gadno da dodajem šećer u bilo šta, čak i kolače kad pravim - ako je u receptu 300gr, ja stavim 80gr... i sve bude extra.

Ja ne mogu da pijem gorku kafu, stavim dve kocke u veliku solju, ne mogu ni onaj shit od vestackog secera.
Da, ako su kolaci sa vocem potrebno je jako malo secera, kod nas se u Srbiji prave i dzemovi i slatka po sistemu 3 kila voca
3 kila secera sto nema veze s mozgom. Nepoznato je da se masa/zele zameni pektinom koji je em zdrav em nije potrebno tona secera za dzemove,
pekmeze i slatka.
 

Back
Top