Svuda podji svojoj kuci dodji!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
8-) Kod kuce ima pivo... ima sve..:lol: :lol: :lol: ...za sve:wink:
pivo.gif
 
Ja sam resio da, ako se i vi slazete, otvorimo ovde i kafance ... Evo jednu sobu onu prema uluci da malo sredimo , da od prozora nacinimo vrata i napolje nekoliko stepenika napravimo .... i onda kad neko donese picje stvimo u frizider i eto, ko sto bi ( meni omrzeni ) englezi rekli imamo nas klub.....
Ako ima neko predlog za ime kluba ( ono ne fudbalski klub nego drustveni klub) predlazite...
 
opijum:
Nema ni Babe :( nisi ti bila dugo ovde, pa nisi u toku, kad je nastalo to razbucavanje :shock: od onda babe nema, :roll: samose javio onom, ma , znas kome ;) naci ces pa procitaj, ne smem nista javno da pisem, iz ome ce me izbaciti, eto, tako stvari stoje, babine teme su cak i izbrisane nisu dali ni da ih prebacimo ovde :-(
Eto, maho, sad se ovde kao nesto skupljamo, tu i tamo vidis i sama, sta da ti pricam, no valjda ce sto ti napisa drugi nastavak profunkcionisati :D[

A, ja nešto mislim da je baba izvršio ovu deportaciju,
to je mucao, mucao u poslednje vreme
i na kraju je upotrebio silu:lol:
 
Dobro vece,vidim evociraju se uspomene na bivsa vremena,rekoh ja vec ono panta rei ,ali meni nekako najvise nedostaje "Da li se na forumu svi foliraju i glume?,mislim da je uvek aktuelno,neprolazno.....i naravno ,svi bi trebalo povremeno sami sebe da preispitamo koliko je ovo sve zezanje a gde prelazi granicu prema foliranju!?
.Pozdrav :-D
 
opijum:
E, a niko se ne izjasnjava, oko mog predloga za ime kafanceta :confused: , ajde predlozite i vi, neko ime, bas nam treba jedno kafance :D
Pa meni se bas dopada tvoj predlog "Kucerak".. imamo odmah i himnu:
... ima jedan kucerak u Sremu,
pravljen je od blata iz inata... :-? :arrow: ;) hehe..
Al hajd da dam i ja doprinos.. recimo..
"Cadzava Mehana", "Kod Forumasa uvek puna casa", "Bekrija", "Fraklic"..
 
opijum:
Posto se vise niko nije javio s predlogom :confused: ne znam gde su se svi razbezali, kafana moz' da pocne s radom, lily ti si kuma , ime imamo, pa ajd' ziveli :D , ko svrati-dobro je dosao :D
Heeeej pa hvala narode.. zaista lepo od Vas, e pa posto kuma krstila, treba i da casti, stoga, navalite narode pocinje zurka u kafani "Kod Forumasa uvek puna casa"... ZIVELI!!!! ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top