Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

Imala sam!
KupiJo mi Bane!
Zove se Rokenrol cvet!
Ima senzor za zvuk i igra kad se pusti muzika!
Isti sam ovakav imala!
e7f367795228dab4c492ec27247cf255.gif
Kupila sam i ja sekinoj kćerkici, kaktus :) Pleše i pjeva! Ponavlja ono što ti kažeš!
 
Bolim me ruka, tačnije dlan.
Nisam mislila da će ovoliko da boli.
Kad sam L, popravljala šestar sa nožem u jednom momentu nož skliznuo sa šestara na dlan, ono mislim ništa strašno mali ubod, dvetri kapi krv.
Sad me boli i natečeno je oko uboda.
Isperi ako imaš 3% hidrogenom
 
Imala sam!
KupiJo mi Bane!
Zove se Rokenrol cvet!
Ima senzor za zvuk i igra kad se pusti muzika!
Isti sam ovakav imala!
e7f367795228dab4c492ec27247cf255.gif
Ako se i čuje, mene bi to vjerojatno i prepalo da mi odjednom krene plesati kad pustim glazbu. :zcepanje:
Ali ovako mi simpatično djeluje..
Ima slična igračka za djecu, kao kaktus, aktivira ga zvuk, ali nerijetko ih isto tako i uplaši.

Edit: Vidim da je Kćerka spomenula kaktus na koji sam mislila.
 
Poslednja izmena:
Bolim me ruka, tačnije dlan.
Nisam mislila da će ovoliko da boli.
Kad sam L, popravljala šestar sa nožem u jednom momentu nož skliznuo sa šestara na dlan, ono mislim ništa strašno mali ubod, dvetri kapi krv.
Sad me boli i natečeno je oko uboda.
Stavi led, smirice upalu i otok istovremeno.
 
Muškarac Rak će vam biti podrška kada ne znate šta da radite. On će biti vaš zdrav razum kada se izgubite i najbolji prijatelj kada vam treba rame za plakanje. On je tip čoveka koji će vas uvek staviti na prvo mesto, čak i ako to znači da će na kraju biti povređen. Kada voli, ide all in, tako da ćete sa njim uvek znati na čemu ste.

U prevodu gura ga do kraja :hahaha:
 
Muškarac Rak će vam biti podrška kada ne znate šta da radite. On će biti vaš zdrav razum kada se izgubite i najbolji prijatelj kada vam treba rame za plakanje. On je tip čoveka koji će vas uvek staviti na prvo mesto, čak i ako to znači da će na kraju biti povređen. Kada voli, ide all in, tako da ćete sa njim uvek znati na čemu ste.
Izvini milance sto se mesam ali samo da se nadovezem

On je pravi materijal za muža, i nije ni čudo da sve devojke koje izlaze sa Rakovima na kraju budu srećne i ispunjene.

:zcepanje: :rotf:
 

Back
Top