Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad dođe @Waterfall

screenshot_20240523_064817_com-android-gallery3d_edit_326069558448681-jpg.1552192
 
@Zizi 1
Ima još jedna nova dobra komedija, više satira, novi film od Polanskog, baš mi je prijao!
Igraju i Džon Kliz i Miki Rurk!
TI stvarno VIDIŠ.:eek:Agi :heart:, sad sam ogledala i treći film istog režisera koji je režirao onaj Bienvenue.. , i gledam šta dalje. Baš ti hvala. Al volem kad ne moram da mislim.. Neka tebe, ne treba mi ni gugl, ni AI. Ljubac svima, kojima sam draga, a kome nisam nek se opuca. Ladno. 💋:metla: :cao:
 
Najpametniji onaj sto otisao na Svetu goru, ovi podigli Silver alert, on u fazonu istekla mi viza nemam nameru da se vracam :lol:
Meni je Sveti Sava posebno drag jer je i on pobegao u Svetu Goru
Da ne mora da bude vladar, trebao je on da nasledi oca!
Ali, iako u pocetku ljut, Stefan Nemanja se kasnije pridružio sinu i zamonašio kao otac Simeon
 
A vidi tek ovo!

Како је богомдани руски уметник без руку и ногу осликавао иконе и радио портрете Романових​

Једна од икона Григорија Журављова данас се чува у Ермитажу! А више од сто радова овог мајстора иконописа колико их је укупно сачувано расуте су широм свету. Ово је готово невероватна прича о томе како је дечак рођен без руку и ногу у сиромашној сеоској породици остварио свој сан и постао сликар.
https://rs.rbth.com/istorija-rusije/95190-ruski-ikonopisac-bez-ruku-i-nogu
Čovek ovo USTIMA naslikao!!!!!
km.jpg

11038.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top