Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma gledam ja često te emisije, dođu, dijete, operacije smanjivanja želuca. Manje od 5% ih uspije skinuti višak od 100-200 kg, a i kad skinu propišaju materino mlijeko dok se opet operacijama dovedu u red, bude viška kože po 80 kg.
Ovaj je i ostao zapisan zato što je njegov eksperiment uspeo, ali niko posle njega nije ponovio nešto slično.
 
Ma gledam ja često te emisije, dođu, dijete, operacije smanjivanja želuca. Manje od 5% ih uspije skinuti višak od 100-200 kg, a i kad skinu propišaju materino mlijeko dok se opet operacijama dovedu u red, bude viška kože po 80 kg.
Da, jako mali procenat uspe u tome da održava tu neku idealnu kilažu za njih.
Većina se vrati prejedanju dok neki odu u suprotnost, u anoreksiju.
 
Ja bogami primetim na sebi, samo se ne potresam toliko ko nekad :lol:
I malo po malo tog nepotresanja, na kraju se potresem kad doteram do bureta
Meni tako bilo samo dva puta.
Ugojila se nekih 7kg, ko bure sam izgledala i sve ode u stomak i nešto malo u butke, a to kod niskih osoba se baš primeti.
 
Meni tako bilo samo dva puta.
Ugojila se nekih 7kg, ko bure sam izgledala i sve ode u stomak i nešto malo u butke, a to kod niskih osoba se baš primeti.
Ja sam se po 15 kg ugojavala!
Al sam srećom bila jako mršava te sam bila samo debela, nisam bila bezoblična masa
Meni sve ide u gornji deo tela,noge i dupe ko normalnoj osobi!
Tzv- vikinška građa!
 
Ja sam se po 15 kg ugojavala!
Al sam srećom bila jako mršava te sam bila samo debela, nisam bila bezoblična masa
Meni sve ide u gornji deo tela,noge i dupe ko normalnoj osobi!
Tzv- vikinška građa!
johnny bravo GIF
 
Svaka patnja omekšava ljudsku dušu, jer na sopstvenoj koži osetiš šta znači bol. Iz toga izadješ kao bolji čovek, ne fin čovek, nego bolji...
Paralela... Leptir ne leti po kiši, jer će kapi oštetiti njegova krila. To je samoodržanje. Tako i čovek, kada naidju oluje u životu, neka sedne i odmori se, možda će pokisnuti, ali će videti dugu :heart:
Zato ti ljude gađaš kamenicama :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top