Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali, zanimljivo, moja jedna sestra isto ne voli pse. Ne mrzi ih ali prosto ih ne voli.
I uvek ih je ona hranila. Jer je prvo zet kao nešto gajio, pa imaju dva monstruma što čuvaju kuću.
Pa posle sin doneo jednog psa. Svi vole pa odu negde (škola,posao) a njoj žao pa ih nahrani.

Mene je otac terao da hranim njegove kerove za lov a posle toga su neki manji hvatali zubima za nogavice.
Ne mrzim ih ali ih ne volim.
 
Što veći čovek i veći procenat sala, to veći potisak vode pa mu je lakše da se održava na površini. Ali baš zato plivanje nije dobar sport za ljude koji žele da smršaju. Bazen je dobar samo za one koji su toliko teški da zglobovi ne mogu da podnesu tu težinu, pa im se onda preporučuje da prvo samo hodaju tamo vamo u onom plitkom bazenu dok malo ne ojačaju zglobove i ne izgube nešto kilograma, a onda moraju da pređu na šetanje i trčanje po suvom da smršaju.
Jes, meni su baš sexy vaterpolisti a oni imaju salca!
U stvari, oni su mi najbolje građeni
 
To samo vama muškima može da se xesi!
Mi žene registrujemo svaki kilogram viška ili manjka


Pa ostao bih vrv. da nisam osecao da mi smeta. Bukvalno kad sam resio da skinem to, skinuo sam neku aplikaciju na kojoj sam belezio svaku kaloriju ali bukvalno, posto sam citao da imamo tu tendenciju da podsvesno lazemo sami sebe koliko i sta jedemo u toku dana, npr. pojedem preko dana izmedju obroka banane, cokoladice i sl. gluposti i ako ne zabelezim to zaboravim i ne racunam ih, i onda se zapitam kako kad ne jedem nista :lol:
 
Pa ostao bih vrv. da nisam osecao da mi smeta. Bukvalno kad sam resio da skinem to, skinuo sam neku aplikaciju na kojoj sam belezio svaku kaloriju ali bukvalno, posto sam citao da imamo tu tendenciju da podsvesno lazemo sami sebe koliko i sta jedemo u toku dana, npr. pojedem preko dana izmedju obroka banane, cokoladice i sl. gluposti i ako ne zabelezim to zaboravim i ne racunam ih, i onda se zapitam kako kad ne jedem nista :lol:
E to je najgore samozavaranje. Od vazduha sam debeo, od lekova, od štitne žlezde. Jašta.
 
E to je najgore samozavaranje. Od vazduha sam debeo, od lekova, od štitne žlezde. Jašta.
Ima zdravstvenih poremecaja kod kojih kilaza divlja totalno.Ima kad ide na dole na primer dijabetes zajedno sa infarktima miokarda gde se zauvek jede posna hrana (uz mrvicu mrsne da organizam ne zaboravi osecaj,mrvicu slatkog da ne bude secer prenizak).
Kod zdravih osoba pod stalnom tenzijom nema mrsavljenja isto tako.

Ne postoji dijeta vec promena ishrane,vise kretanja,promena stila svakodnevnice.
 
E to je najgore samozavaranje. Od vazduha sam debeo, od lekova, od štitne žlezde. Jašta.
Ali to je stvarno istina, prvih par dana probao, bukvalno gladujem trcim, vezbam po ceo dan, nikakav efekt, i tek kad sam zapisivao sta i koliko jedem video sam da hvatam krivine ocigledno. Doduse ja sam bas bio ekstrem, toliko naglo skidanje kilaze sigirno da nije zdravo.
 
Što kaže Agi, nemojte se onda rastavljati. Sigurno nema neka opcija da možete zajedno?
Ne znam, za pocetak cemo sigurno da se razdvojimo, dok ne vidim da li cu uopste moci da ga drzim na novom mestu, ako moze super.

Ostavio sam ga vec jednom kod mojih na 10-ak dana, moj otac ne voli pse, a nakon toga me zapitkuje cesto jel ga hranim i sl. fore. :lol: Malo je kucence, ko ga ne bi voleo :lol:
 
Ne znam, za pocetak cemo sigurno da se razdvojimo, dok ne vidim da li cu uopste moci da ga drzim na novom mestu, ako moze super.

Ostavio sam ga vec jednom kod mojih na 10-ak dana, moj otac ne voli pse, a nakon toga me zapitkuje cesto jel ga hranim i sl. fore. :lol: Malo je kucence, ko ga ne bi voleo :lol:
Tvoj otac kao Čukina sestra, zavaravaju se, oni zapravo vole pse. ❤️
 
Šezdesetih godina prošlog veka je u Škotskoj izvesni Angus Barbieri koji je imao nešto preko 200 kila došao u bolnicu i tražio da izvedu eksperiment s njim, on će dolaziti u bolnicu na kontrole, neće ništa jesti dok ne smrša na neku normalnu težinu, a lekari će ga nadzirati i samo mu davati kroz infuzije neophodne minerale koji su potrebni da bi organizam funkcionisao. Čovek nije jeo ništa 382 dana, pio je samo tečnost i smršao je nekih 125 kila.
 
Šezdesetih godina prošlog veka je u Škotskoj izvesni Angus Barbieri koji je imao nešto preko 200 kila došao u bolnicu i tražio da izvedu eksperiment s njim, on će dolaziti u bolnicu na kontrole, neće ništa jesti dok ne smrša na neku normalnu težinu, a lekari će ga nadzirati i samo mu davati kroz infuzije neophodne minerale koji su potrebni da bi organizam funkcionisao. Čovek nije jeo ništa 382 dana, pio je samo tečnost i smršao je nekih 125 kila.
I opet bio debeo :D
 
Šezdesetih godina prošlog veka je u Škotskoj izvesni Angus Barbieri koji je imao nešto preko 200 kila došao u bolnicu i tražio da izvedu eksperiment s njim, on će dolaziti u bolnicu na kontrole, neće ništa jesti dok ne smrša na neku normalnu težinu, a lekari će ga nadzirati i samo mu davati kroz infuzije neophodne minerale koji su potrebni da bi organizam funkcionisao. Čovek nije jeo ništa 382 dana, pio je samo tečnost i smršao je nekih 125 kila.
Da sam mogao tako bih i ja :lol:, sta da se zezam s nekim vezbama i dijetama , daj u venu da prezalogajim nesto pa da idem, zurim :lol:
 
I opet bio debeo :D
Nije bio debeo, smršao je na nekih osamdeset kila i kasnije održavao tu kilažu. Čovek je očigledno imao neverovatnu snagu volje, kad je izdržao više od godinu dana bez hrane.

1*jyWnSni3wlmlDmVHNal9QQ.jpeg
 
Šezdesetih godina prošlog veka je u Škotskoj izvesni Angus Barbieri koji je imao nešto preko 200 kila došao u bolnicu i tražio da izvedu eksperiment s njim, on će dolaziti u bolnicu na kontrole, neće ništa jesti dok ne smrša na neku normalnu težinu, a lekari će ga nadzirati i samo mu davati kroz infuzije neophodne minerale koji su potrebni da bi organizam funkcionisao. Čovek nije jeo ništa 382 dana, pio je samo tečnost i smršao je nekih 125 kila.
Ovo nije normalno. Ok, veštački je nadoknadio minerale i sve što mu fali. Ali nema čovek dzabe usta,zube, sistem za varenje i ostalo.
Na šta li je to ličilo posle svega ne smem ni da zamislim.
 
Nije bio debeo, smršao je na nekih osamdeset kila i kasnije održavao tu kilažu. Čovek je očigledno imao neverovatnu snagu volje, kad je izdržao više od godinu dana bez hrane.

1*jyWnSni3wlmlDmVHNal9QQ.jpeg
Ma gledam ja često te emisije, dođu, dijete, operacije smanjivanja želuca. Manje od 5% ih uspije skinuti višak od 100-200 kg, a i kad skinu propišaju materino mlijeko dok se opet operacijama dovedu u red, bude viška kože po 80 kg.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top