Svetska Liga: Da li se Hrvati osećaju bezbedno u NIšu?

miiiiitttoooooo......pokažemo qjurcima da imamo ono što oni nemaju...kulturu...a bre mito.....nije poenta da qjurce premlatimo...nego da ih prvo ubijemo u pojam kulturnim ponašanjem, onda da ih naši odvale u bazenu...pa posle da ih uebemo ovde na forumu do iznemoglosti.....miitoooo, mito bekrijo....:hahaha:

Да, да, треба сепонекад служити психолошким, а не физичким методама.:per:
 
Sad je i on vaš!! :hahaha::hahaha:
Vidim da i vi imate neku pevaljku Avu Karabatić.Čista Hrvatica.
0386007.42.jpg
 
Poslednja izmena:
I na hipodromu...koleginice...i na hipodromu....tamo može...dve...odjednom....

:rotf::rotf::rotf:
Nego da se vratimo na temu....zaista me zanima kakav je bio uvod pred utakmicu Australija Hrvatska...nigde nemogu da pročitam nikakav komentar..ni njihov ni naš....

kaži mi molimte da li neka tv uopšte prenosi, nisam uspela da vidim, gde je taj rts
jer je njima važno samo šta se dešava u bgd... a traže pretplatu, na šta ovo liči
pa niš nije inostranstvo, ili možda jeste.:think:
 
kaži mi molimte da li neka tv uopšte prenosi, nisam uspela da vidim, gde je taj rts
jer je njima važno samo šta se dešava u bgd... a traže pretplatu, na šta ovo liči
pa niš nije inostranstvo, ili možda jeste.:think:

utakmice prenosi Arena sport....ja sam sinoć gledao naše protiv Južne Afrike...dok me nije zaboleo stomak i nije mi bilo muka da gledam...uebanje na suvo.....a nisam stigao ranije zbog posla al mislim da su prenosili i još neku....
 
miiiiitttoooooo......pokažemo qjurcima da imamo ono što oni nemaju...kulturu...a bre mito.....nije poenta da qjurce premlatimo...nego da ih prvo ubijemo u pojam kulturnim ponašanjem, onda da ih naši odvale u bazenu...pa posle da ih uebemo ovde na forumu do iznemoglosti.....miitoooo, mito bekrijo....:hahaha:
Tooo Zelenko, upravo to treba da uradimo i upravo tako kako si napisao.:super::ok:
 

Back
Top