Svete mosti

Не лажи. Имамо податке већ у 2. вијеку да су хришћани поштовали мошти светитеља.
Ma jeretika je bilo cak i u vreme apostola,sta je tebi..!?
;...apostol nam kaze da su neki veoma brzo "otstupili od jevandjelja kojeg su im apostoli propovedali i ujedno su izrekli prokletstvo koje nazalost dopire pre svega do vasih ledja...
 
Pa i Egipcani su drzali mosti careva. Tako je i kod nas, svi sprski carevi su sveci i bozanstva, i mosti su im drzane. Ideja je posto je srpski Car nas vodja i preko njega idemo u zagrobni zivot, on moze da urgira za nas duhovno i da cini cuda.
E sad, taj koncept su hriscanske demokratske bande potpuno oskrnavile sa svojim ulicnim demokratskim svecima.
 
Tako je,hriscani su taj kontinuitet a Biblija nam jasno navodi da biti hriscanin automatski znaci biti subotar !!!
Ili obrnuto - ko nije subotar taj definitivno nije hriscanin.
Помијешао си списе Елене Вајт са Библијом. Дешава се кад слиједиш њу а не Библију. Научићеш временом.
 
Помијешао си списе Елене Вајт са Библијом. Дешава се кад слиједиш њу а не Библију. Научићеш временом.
Jok bato,jesi li me ikada video da citiram njene knjige da bi dokazao kontinuitet Bozjeg zakona,ukljucujuci i subotu ?
...do sada smo videli da jedino ti citiras njene knjige i ja ti na tome ne zameram...doduse krivo mi kad cak i nju pokusavas krivo tumaciti ali je vec tvoj prepoznatljiv stil pa smo vec navikli.. :D
 
Плацебо на даљину изгледа. Дијете излијечено док су родитељи били у манастиру Тумане.
 
Pa i Egipcani su drzali mosti careva. Tako je i kod nas, svi sprski carevi su sveci i bozanstva, i mosti su im drzane. Ideja je posto je srpski Car nas vodja i preko njega idemo u zagrobni zivot, on moze da urgira za nas duhovno i da cini cuda.
E sad, taj koncept su hriscanske demokratske bande potpuno oskrnavile sa svojim ulicnim demokratskim svecima.
U neolitu su glinom .punili svoje bliznje i sahranjivali u kuci ispod poda.Zasto.Ko da se odvoji od svojih.
Svaki covek ima neki problemcic.
Ne mora da bude ozbiljan ili smrtan.
Ko ima bas ono ozbiljan problem a nema pomoci od lekara trebao bi da ode nista se ne gubi.Nek prica posle placebo me izlecio nema veze haha
 
a Bog danas ne cini cudesna izlecenja da je tako svi bi isli na taa mesta da ozdrave
ako se neko i izleci to su pojedinci i pitanje je cijim mocima
Misliš ne čini kod vas. Vi imate lijep izgovor. Nema više čuda pa ne očekujte ih ni kod nas. Ali u pravoj vjeri Bog je idalje aktivan i čini mnogobrojna čuda.
 

Back
Top