Svete mosti

Izvini ali ko je to ovde poricao da se to desilo,sta je tebi ?
Dakle eto,desilo se i to je cak ostalo zapisano u Pismu isto kao sto stoji zapisano da su se jevreji lecili od zmijskih ujeda pogledom u one makete zmija koje su izradjivali na vrhu dugih stapova...
Ali i pored toga verni jevreji nikada,bukvalno NIKADA nisu nikada postovalli moste (a jos manje maketa zmija) kao sto je to slucaj sa vama !
A da li su odbacili to čudo jer prije toga u biblijskim knjigama koje su tada postojale nije zapisano da se tako nešto desilo?
 
Da da sigurno je tako. Da se rak liječi tabletama niko nikad ne bi umro od raka.
Uvek iznova se izlece ljudi i od raka placebom.

Ali i molitvom.
Jednom prilikom sam se molio Bogu da isceli 3 zene koje su imale rak.
2 su ozdravele toga dana treca posle 3 dana jer je videci ove dve isceljene trazila i ona.
Sutra zdrava i ona.
 
Naravno da na primer postoje iscelenja molitve.
Ako su ona retka onda je to placebo vere.
Ako su cesta onda su od Boga.
A čuda nad svetim moštima su česta i postoje na hiljade i hiljade ispovijesti o tome.

Uvek iznova se izlece ljudi i od raka placebom.

Ali i molitvom.
Jednom prilikom sam se molio Bogu da isceli 3 zene koje su imale rak.
2 su ozdravele toga dana treca posle 3 dana jer je videci ove dve isceljene trazila i ona.
Sutra zdrava i ona.
Zašto onda ne odeš u bolnicu i kreneš redom liječiti?
 
A da li su odbacili to čudo jer prije toga u biblijskim knjigama koje su tada postojale nije zapisano da se tako nešto desilo?
Aha,dakle jevreji sluzili i ikonama, mrtvacima,praktikovali rukoljub,ovo ono ali izvbacili te knjige pa sva sreca sto nam dosli pravoslavci i ukazali na tu veliku prevaru Bozjeg naroda... :D

Dobro bre Maki,stra je tebi ovih dana,jel citas bre sta pises,jel kontas koliko blamiras pre svega pravoslavlje ovim navodima ?
 
Aha,dakle jevreji sluzili i ikonama, mrtvacima,praktikovali rukoljub,ovo ono ali izvbacili te knjige pa sva sreca sto nam dosli pravoslavci i ukazali na tu veliku prevaru Bozjeg naroda... :D

Dobro bre Maki,stra je tebi ovih dana,jel citas bre sta pises,jel kontas koliko blamiras pre svega pravoslavlje ovim navodima ?
Jel i ti liječiš rak molitvom kao brat ti u vjeri?
 
Pa to su placebo cuda.
Svaki put se,skupe par hiljada bolesnih ljudi, 1 ili 2 se izlece.
A ostali?
Izliječi se dosta više ali Bog nije dužan svakoga da izliječi.

Pa radim to redovno...
Ali sam prestao da zapisujem.
Ne mogu da stignem.

https://biblija.serbianforum.info/t22-licna-iskustva-sa-bogom-u-molitvi
Pa gdje su vijesti o tim čudesnim izliječenjima koja ti radiš? Imaš li snimke da to radiš? Ispovijesti tih ljudi?
 
Izvini ali ko je to ovde poricao da se to desilo,sta je tebi ?
Dakle eto,desilo se i to je cak ostalo zapisano u Pismu isto kao sto stoji zapisano da su se jevreji lecili od zmijskih ujeda pogledom u one makete zmija koje su izradjivali na vrhu dugih stapova...
Ali i pored toga verni jevreji nikada,bukvalno NIKADA nisu nikada postovalli moste (a jos manje maketa zmija) kao sto je to slucaj sa vama !
Pa nije tako.Josifove kosti obecani narod je vukao sa sobom kroz pustinju.Pigledaj u izlasku.
 
Izliječi se dosta više ali Bog nije dužan svakoga da izliječi.


Pa gdje su vijesti o tim čudesnim izliječenjima koja ti radiš? Imaš li snimke da to radiš? Ispovijesti tih ljudi?
Ja to radim za svoju okolinu ne pricam o tome niti je to dozvoljeno.
Samo kada osoba pokaze interesovanje i Bog me pokrene.
Nikada to ne navodim kao dokaz necega pa ni ne treba snimak.

Cuda ima u svim crkvama, nisu sva od Boga, ali ona ne dokazuju da je neko u pravu jer ih radi i sotona a i Bog.
 
Jel i ti liječiš rak molitvom kao brat ti u vjeri?
A jel to tvrdio onako kao sto ga ti pretstavljas ?
Koliko je meni poznato, Bog je svemlcan i On moze intervenisati u svakom ljudskom problemu i resiti ga kao da ga nije ni bilo ali jos uvek nisam cuo da se to radi kolektivno u smislu da neki vernik proseta bolnicom i da odjednom izleci sva odeljenja i da bolnice ostasnu prazne,bez pacijenata.
...ali budimo iskreni,u Pismu ne postoji zapis da su nakon onog prvog coveka dovodili i druge mrtvace da ih vaskrsavaju polozivanjem kraj prorokove kosti...
..isto kao sto ne postoji zapis da je Bozji narod ikada sluzio mostima kao sto vi to radite stoga se fokusiraj na ovu realnost !
 
A jel to tvrdio onako kao sto ga ti pretstavljas ?
Koliko je meni poznato, Bog je svemlcan i On moze intervenisati u svakom ljudskom problemu i resiti ga kao da ga nije ni bilo ali jos uvek nisam cuo da se to radi kolektivno u smislu da neki vernik proseta bolnicom i da odjednom izleci sva odeljenja i da bolnice ostasnu prazne,bez pacijenata.
...ali budimo iskreni,u Pismu ne postoji zapis da su nakon onog prvog coveka dovodili i druge mrtvace da ih vaskrsavaju polozivanjem kraj prorokove kosti...
..isto kao sto ne postoji zapis da je Bozji narod ikada sluyzio mostima kao sto vi to radite stoga se fokusiraj na ovu realnost !
Будимо искрени постоји 2 хиљаде година непрекинутог хришћанског искуства исцјељења и чуда над светим моштима светитеља а то траје и дан данас. Не пада ми на памет да се тога одрекнем јер ето сљедбеници којекаквих вјерских ауторитета из Америке то кажу да се не дешава и да је измишљено. Отиђите па реците оној жени чије је дијете излијечено молитвама св. Зосима и св. Јакова Туманског да је то лаж и да јој је ђаво излијечио дијете и да је слуга ђавола.
 
Ja to radim za svoju okolinu ne pricam o tome niti je to dozvoljeno.
Samo kada osoba pokaze interesovanje i Bog me pokrene.
Nikada to ne navodim kao dokaz necega pa ni ne treba snimak.

Cuda ima u svim crkvama, nisu sva od Boga, ali ona ne dokazuju da je neko u pravu jer ih radi i sotona a i Bog.
Како не причаш о томе а записујеш на форуме?
 
Будимо искрени постоји 2 хиљаде година непрекинутог хришћанског искуства исцјељења и чуда над светим моштима светитеља а то траје и дан данас. Не пада ми на памет да се тога одрекнем јер ето сљедбеници којекаквих вјерских ауторитета из Америке то кажу да се не дешава и да је измишљено. Отиђите па реците оној жени чије је дијете излијечено молитвама св. Зосима и св. Јакова Туманског да је то лаж и да јој је ђаво излијечио дијете и да је слуга ђавола.
2000?
To sa mostima pocinju katolici negde 5, 6 vek.
Uzeli grdne pare sa time.
Zato danas imas kod njih cesto po 2 ili 3 glave po 5,6 noge istog sveca.
 
Како не причаш о томе а записујеш на форуме?
Gde sam pricao, ili upotrebio kao neki dokaz necega?
Pokazi mi?

Meni ta cuda nista ne znace jer ne dokazuju nista.
Samo meni licno.
Nikome drugome.
Biloma je tema i potrebe da se zapisu jer zaboravim detalje.
Onda sam prestao ne stizem.
 
Будимо искрени постоји 2 хиљаде година непрекинутог хришћанског искуства исцјељења и чуда над светим моштима светитеља а то траје и дан данас. Не пада ми на памет да се тога одрекнем јер ето сљедбеници којекаквих вјерских ауторитета из Америке то кажу да се не дешава и да је измишљено. Отиђите па реците оној жени чије је дијете излијечено молитвама св. Зосима и св. Јакова Туманског да је то лаж и да јој је ђаво излијечио дијете и да је слуга ђавола.
Kad smo kod godina,postoji 5000 godina klasicnog paganskog iskustva do dana danasnjeg stoga te tvoje cifre slobodno mozes okaciti macki o rep.
Pokusaj se fokusirati na veru Bozjeg naroda ciji su kontinuitet hriscani i to u skladu sa novonastalom situacijom nakon Hristove zrtve kada se neki zakon konacno ispunio...
Dakle NEKI A NE SVI !!!
 
Kad smo kod godina,postoji 5000 godina klasicnog paganskog iskustva do dana danasnjeg stoga te tvoje cifre slobodno mozes okaciti macki o rep.
Pokusaj se fokusirati na veru Bozjeg naroda ciji su kontinuitet hriscani i to u skladu sa novonastalom situacijom nakon Hristove zrtve kada se neki zakon konacno ispunio...
Dakle NEKI A NE SVI !!!
Тако је континуитет су хришћани а не суботари.
 

Back
Top