Светац знао лек за рак

Sve sve ali sve...Strašno. Šta nam samo deca jedu dok im se formira imunitet...užas...

Samo ono što sam proizvedeš, zasadiš od autoktonih sorti i ništa više...
Индустријски произведена храна је пуна нездравих додатака који дају бољи окус, или појачавају, дају дуже трајање и сл. Зато би требало храму увек прекрстити, покропити освештаном водом. Да ли то помаже? Ваљда.
 
Ne.
Nemoj tako.Ne mozemo kriviti civeka koji oboli od toga e nisi imao vere nego si ziveo u strahu.
Ama ko ga krivi, osim on sam sebe što krivi.
Vera je potpuno prepuštanje Bogu. Pustiš se u Božije ruke sa punim poverenjem
da će sve biti dobro.
Al čovek kaže.. Ma, možda Bog ima neko iskušenje za mene? A možda će mi
bolest neku poslati da me nauči pameti?
Hoće. Po veri tvojoj će i biti.

I sad ja kažem da je jadan bolestan čovek sam kriv. O kako sam grozna. Pa i ja
kad se razbolim sama sam kriva.
 
Индустријски произведена храна је пуна нездравих додатака који дају бољи окус, или појачавају, дају дуже трајање и сл. Зато би требало храму увек прекрстити, покропити освештаном водом. Да ли то помаже? Ваљда.
Možda kao placebo...ne znam kako drugačije ..
 
Јадна деца. Већ у седмом разреду готово пола деце има неки од облика алергије
Upravo to.
Moja baba 96 godina...u njen organizam šećer ušao u malim količinama verovatno sa njenih 20-30 godina, kada se imunitet već potpuno formirao...A i kasnije ga jela u malim količinama jer nije navikla na njega...
Tek posle dolaze ove bombe sa hemijskim dodacima...a danas potpuno nova tehnologija ubacuje sve i svašta samo da proda....
Na desetine kilograma toga deca pojedu za godinu dana...prodavnica preko puta, pa svaki čas sladoled, ovo ono...
Pa i voće povrće...sve je većinom GMO i prskano do besvesti...ježim se na sve to...pa budi zdrav...
50% britanaca i amerikanaca ima neki oblik kancera...i ceo svet se kreće u tom pravcu...
 
Upravo to.
Moja baba 96 godina...u njen organizam šećer ušao u malim količinama verovatno sa njenih 20-30 godina, kada se imunitet već potpuno formirao...A i kasnije ga jela u malim količinama jer nije navikla na njega...
Tek posle dolaze ove bombe sa hemijskim dodacima...a danas potpuno nova tehnologija ubacuje sve i svašta samo da proda....
Na desetine kilograma toga deca pojedu za godinu dana...prodavnica preko puta, pa svaki čas sladoled, ovo ono...
Pa i voće povrće...sve je većinom GMO i prskano do besvesti...ježim se na sve to...pa budi zdrav...
50% britanaca i amerikanaca ima neki oblik kancera...i ceo svet se kreće u tom pravcu...
И шта кад дође канцер? Изузев хемотерапија, зрачења...? Аспирин?
Богомољци, имате ли какав одговор од Бога, указује ли вам благодат на ишта?!
 
И шта кад дође канцер? Изузев хемотерапија, зрачења...? Аспирин?
Богомољци, имате ли какав одговор од Бога, указује ли вам благодат на ишта?!
Ne daj Bože deci...

Što se mene tiče...Bože oprosti....litar rakije, šaban šaulić i udri po veselju...
Da kukam da plačem da idem da me neko secka, zrači...ma kakvi..da bi mi produžio par godina agonije.....dok može može kad ne može ćao....čvrsto verujem Bogu da će me vaskrsnuti...
 
Ne daj Bože deci...

Što se mene tiče...Bože oprosti....litar rakije, šaban šaulić i udri po veselju...
Da kukam da plačem da idem da me neko secka, zrači...ma kakvi..da bi mi produžio par godina agonije.....dok može može kad ne može ćao....čvrsto verujem Bogu da će me vaskrsnuti...
Треба се лечити. Бојиш се да ти не опадне коса, па ћеш ружније изгледати? Кад те пождере рак изгледаш још ружније.
 
Треба се лечити. Бојиш се да ти не опадне коса, па ћеш ружније изгледати? Кад те пождере рак изгледаш још ружније.
Ne bojim se više ničega...osim Boga...
Kakva kosa i lepota.
Stvori sliku u glavi Jovana krstitelja...kako je izgledao...bitna je unutarnja lepota...
Slažem se da čovek treba da brine o svom zdravlju, ali da ne bude opterećen sa tim....
Pavle je molio Boga da mu ukloni trn u telu....nije ga uslišio....do groba ga trn pratio...
Svako svoje breme nosi i svako ima svoj trn...pa I ja svoj...Ali tu je verovatno s'razlogom, pa me seti i vrati na prave vrednosti...
Jer zdrav čovek ima hiljadu želja a bolestan samo jednu...
Za 90% smo krivi sami sebi...pola znamo pola ne....pa i zavist kosti grize i svaka loša osobina nas razjeda na svoj način...
Sa druge strane, veselo srce mnogo znači...

Zato tražite prvo kraljevstvo a ovo će vam se sve dodati...
 
Ne bojim se više ničega...osim Boga...
Kakva kosa i lepota.
Stvori sliku u glavi Jovana krstitelja...kako je izgledao...bitna je unutarnja lepota...
Slažem se da čovek treba da brine o svom zdravlju, ali da ne bude opterećen sa tim....
Pavle je molio Boga da mu ukloni trn u telu....nije ga uslišio....do groba ga trn pratio...
Svako svoje breme nosi i svako ima svoj trn...pa I ja svoj...Ali tu je verovatno s'razlogom, pa me seti i vrati na prave vrednosti...
Jer zdrav čovek ima hiljadu želja a bolestan samo jednu...
Za 90% smo krivi sami sebi...pola znamo pola ne....pa i zavist kosti grize i svaka loša osobina nas razjeda na svoj način...
Sa druge strane, veselo srce mnogo znači...

Zato tražite prvo kraljevstvo a ovo će vam se sve dodati...
Не зна се какав је то био трн код светог Павла. Моја претпоставка је да је у питању ишијалгија.
 

Back
Top